جدید OECD برآوردها نشان می دهد 22 درصد ضربه به اقتصاد استرالیا

جدید سازمان همکاری و توسعه اقتصادی برآورد رنگ یک تصویر تیره و تار مستقیم اقتصادی هزینه های بهداشت عمومی اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و نیاز به حمایت دولت برای کوسن ،

برآورد پوشش اقتصادی ضربه به کسب و کار است که تکیه بر چهره به چهره از جمله خطوط هوایی محل اقامت و غذا و خدمات گردشگری خدمات خرده فروشی, هنر و تفریح و حتی عوامل املاک و مستغلات.

فرض کنید که برخی از بخش دیدن تنها بخشی از خاموش شدن ناگهانی این مستندات می تواند 22 درصد از اقتصاد استرالیا تعطیل حاشیه کمتر از در دیگر اقتصادهای عمده.

منبع: ارزیابی اولیه تاثیر Covid مهار اقدامات در فعالیت های سازمان همکاری اقتصادی و توسعه مارس سال 2020

برآورد فرض

  • کامل خاموش شدن ناگهانی در هنر, سرگرمی, تفریح و سرگرمی. حمل و نقل ساخت و دیگر خدمات شخصی

  • کاهش سه چهارم در دیگر دسته بندی خروجی به طور مستقیم متاثر از خاموش شدن ناگهانی از جمله هتل ها, رستوران ها, مسافرت هوایی و خرده فروشی و عمده فروشی

  • کاهش یک و نیم در ساخت و ساز و خدمات حرفه ای فعالیت است.

این تخمین ها اصلا حساب برای هر یک از هر گونه پتانسیل جبران تاثیر بر اشتغال اضافی تقاضا برای کارگران در صرف بخش های مانند بهداشت و درمان و دیگر خدمات ضروری است. و نه آنها عامل در تاثیر محرک های مالی اقدامات اتخاذ شده توسط دولت به تاریخ اگر چه این اقدامات بعید است برای جلوگیری از از دست دادن شغل به طور مستقیم تحت تاثیر بخش است.

دیگران ممکن است سخت تر ضربه

شایان ذکر است که اجتماعی فاصله اقدامات در استرالیا باقی می ماند کمتر سخت تر از آن به تصویب رسید در بسیاری از کشورهای اروپایی بازتاب کندتر پیش از این ویروس در استرالیا به تاریخ. و تاثیر اقتصادی اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است بازی کمی متفاوت در سراسر کشور بسته دقیقا همان چیزی است که قوانین هستند و چگونه آنها در حال اجرا.

اما اقدامات سختگیرانه تر هستند در آینده با هر دو NSW و ویکتوریا ضعیف حتی دقیق تر اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت از جامعه انتقال پیدا کند.

نهایی آمار سالانه تولید ناخالص داخلی در استرالیا خواهد شد بستگی دارد در چه مدت این اقدامات در محل باقی می ماند و چگونه استرالیا دولت پاسخ دهند.


ادامه مطلب: کدام مشاغل بیشتر در معرض خطر از coronavirus خاموش کردن?


OECD را برآورد نشان می دهد که در هر ماه شدید قفل فراز همچنان می تواند اصلاح حدود 2 درصد خارج از استرالیا به تولید ناخالص داخلی سالانه.

این ارقام نشان می دهد اثرات مستقیم از سه ماه مستند می تواند به کاهش سالانه تولید ناخالص داخلی در حدود 6 ٪ از تولید ناخالص داخلی; شش ماه مستند شامل 12 درصد رسید (البته گسترش بیش از دو سال مالی).

استرالیا بدترین رکود اقتصادی در تاریخ ثبت

در این آمار و ارقام شش ماه مستند می تواند به تحریک استرالیا بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم اگر نه رکود بزرگ.

و تخمین می زند چشم پوشی دور دوم اثرات بسته فراز زندگی.

آن را سخت به تصور کنید که وجود خواهد داشت هیچ ضربه بیشتر به فعالیت های اقتصادی فراتر از این اقدامات مستقیم و حتی با اقدامات محرک اقتصادی اعلام کرد و در مورد اعلام می شود توسط دولت است.

شرکت تعطیل خواهد شد که جریان در آثار خود به تامین کنندگان در حالی که گذاشته و کارگران را سفت کمربند خود را به عنوان درآمد خود را می گیرند.


ادامه مطلب: ما در حال اجرا خارج از زمان به استفاده از Endgame C به درایو coronavirus عفونت را به صفر


و با توجه به عدم اطمینان بیش از پتانسیل مدت از بسته فراز – این موریسون دولت پرچم بسیاری از اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند برای مدت شش ماه یا بیشتر – حتی شرکت ها و خانواده ها در ابتدا تحت تاثیر بهداشت عمومی اقدامات ناچار مقیاس و هزینه های اختیاری برای حفظ جریان نقدی در صورت تمدید رکود.

و کسانی که دور دوم اثر به احتمال زیاد بزرگتر بیشتر است که شرکت ها و خانواده ها مجبور به جذب هزینه های تمدید خاموش کردن از طریق خود ترازنامه است.


ادامه مطلب: این می تواند یک اشتباه به تعطیل بازارهای مالی: بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به آنها را به کار


OECD را برآورد اثرات به احتمال زیاد بزرگتر هنگامی که جریان در آثار به بخش های دیگر گنجانده شده است.

بهداشت عمومی اقدامات مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند اما البته آنها می آیند در یک هزینه اقتصادی.

اندازه شوک استرالیا چهره اشاره به نیاز قابل توجهی برای حمایت بیشتر از دولت برای کوسن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im