جدید عادی: ما هرگز دست دادن دوباره ؟

تورنتو — از دست دادن را تحمل کرده است برای هزاران سال. آن به پایان رسیده است و جنگ و مهر و موم شده می پردازد که ساخته شده است, اقتصاد و جعلی اتحاد است که باید تغییر مسیر تاریخ.

تکان دادن دست ها استاندارد است و تقریبا در تمام زمینه های انسانی و تلاش در فرهنگ غربی از جمله کسب و کار, ورزش, سیاست و دین است.

ما دست تکان دادن برای گفتن سلام و خداحافظی و تبریک برای نشان دادن احترام و وفاداری و اعتماد و همکاری و به سیگنال ما اعتماد به نفس و شخصیت غریبه آشنایان و دوستان و حتی دشمنان.

اما می تواند از دست دادن چیزی از گذشته به لطف COVID-19?

کارشناسان بهداشت عمومی مهمترین Dr. Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید همه گیر و گروه ضربت را بمب که از آن زمان به دست فشرده می شود را به نفع کاهش انتقال ویروس ها و باکتری ها.

پس از همه, بسیاری از ما نمی به طور کلی تمرین مناسب بهداشت دست در نتیجه ظروف پتری در پایان از اسلحه ما است که به طور موثر گسترش میکروب ها.

یک بار گناه دست دادن همه از ناگهانی در خط مقدم فوری کنترل عفونت بحث است.

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال رفتن به جاسازی شده و غریزی در ما برای همیشه تحقق است که چیزی به عنوان فاجعه بار به عنوان آنچه که جهان در حال تجربه در حال حاضر اتفاق می افتد” Fauci, یک متخصص بیماری های عفونی, گزارش شده است که گفت: به یک خبرنگار در اوایل این ماه.

“ما نیازی به لرزش دست. ما باید به شکستن که سفارشی از آنجا که به عنوان یک ماده در واقع, آن است که واقعا یکی از عمده راه های که شما می توانید انتقال تنفسی-بیماری منتقله از راه.”

Fauci گفت: در وال استریت ژورنال پادکست که او اذعان مرگ از دست دادن نیست در آینده هر زمان به زودی. اما حداقل آن را باید در حمایت از زندگی در کوتاه مدت, او گفت:.

“هنگامی که شما به تدریج دوباره, شما لازم نیست به آن پرش با هر دو پا” Fauci گفت: در مورد کاهش فاصله فیزیکی محدودیت. “شما می گویند چه چیز شما هنوز هم می تواند انجام دهد و هنوز هم رویکرد عادی است ؟ یکی از آنها مطلق است وسواس دست شستن. دیگر شما نمی همیشه لرزش کسی دست.”

Fauci نیست برای اولین بار به می خواهید به رها کردن دست دادن. پزشکان در UCLA گفت: در سال 2014 است که این عمل باید ممنوع از بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های از اندکی کمان با دست فشرده با هم در سنت namaste تبریک به آرنج ضربه پا شیپور خاموشی گره, thumbs up, pats در پشت و زبان اشاره حرکات. برخی از آنها برای دفاع از بازگشت از کمان یا curtsy به نشانه احترام و یا اتخاذ یک دست-over-the-heart رویکرد برخی از فرهنگها که در آن آن را ناپسند برای مردان و زنان به لمس است.

علم می گوید فقط در مورد هر چیزی بهتر است از دست دادن.

دانشمندان در دانشگاه بنگور ولز را در بر داشت که زمانی که آنها در پوشش دستکش های لاستیکی با یک لایه ضخیم از E. coli handshakes گذشت 90 درصد بیشتر میکروب ها از یک مشت دست انداز و حدود دو برابر unhygienic به عنوان یک بالا پنج. قوی دست بود به خصوص ماهر در های باکتری 2014 مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی کنترل عفونت در بر داشت.

COVID-19 فرصتی برای تجارت در ادب برای ایمنی نوشت: برایان Labus استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه نوادا در لاس وگاس. “(M)aybe ما را ببینید عدم لرزش دست در دست نیست به عنوان یک حمله اما به عنوان یک بیان از نگرانی واقعی برای هر یک از دیگر سلامت است.”

از دست دادن تاریخ

بدون شک وجود دارد قیاس عمیقا تعبیه شده در تاریخ بشر است.

دست دادن اعتقاد بر این است که توسط برخی از مورخان به بازگشت به قبیله ای بار هنگام نزدیک شدن به غریبه ها و یا آشنایان را قرار دادن دست راست خود را به نشان می دهد آنها را برای رسیدن به شمشیر خود. بالا و پایین حرکت خواهد سپس لرزش رایگان هر گونه سلاح مخفی کردن یک آستین.

توصیفاتی از دست دادن بازگشت تا آنجا که 9 قرن قبل از میلاد و clasped دست را تبدیل به جهانی نماد ارتباط انسان و وحدت, آیا, عاشقانه, اقتصادی, ورزشی, سیاسی, مذهبی و مهربان است.

بوسه همچنین باید یک تاریخچه در اوایل مسیحی مراسم مذهبی. در قرون وسطی یک بوسه بود و نشانه ای از وفاداری و مهر و موم اموال می پردازد. یک یا چند بوسه بر هر گونه استاندارد پستال در بسیاری از نقاط جهان.

رفتاری دانشمندان بمب که دست دادن و بوسه به عنوان سلام دقیقا به معنای دلالت سطح اعتماد; در این است که کسی که با آنها من مایل به اشتراک گذاشتن میکروب ها.

فقط به عنوان پایدار به عنوان آداب و رسوم هستند و هشدارهای مقامات بهداشت خواستار تعلیق این نمایش در زمان شیوع بیماری.

بوسه سفارشی – la bise – ممنوع اعلام شد و در انگلستان و فرانسه در قرن 14 به مبارزه با طاعون و واقعا نمی بازگشت برای چندین قرن. آن را نیز به حالت تعلیق در سال 2009 بیش از آنفولانزای خوکی.

به عنوان جدید کروناویروس – SARS-CoV-2 – به دست آورد جای پایی مقامات بهداشتی در سراسر جهان خواست مردم برای جلوگیری از دست دادن و اجتماعی ،

و امیلی پست موسسه اقتدار در قوانین و مقررات در ایالات متحده آمریکا است که رائول و مشاوره برای همیشه قبول یک دست دادن و یا نزدیک شدن به یک آغوش. این موسسه توصیه می کند گفت: “من حفظ فاصله در حال حاضر, اما من خوشحال هستم به شما را ببینید.”

قبیله ای روانشناسی

البته هيات داوران از چه فیزیکی, فاصله محدودیت است که لازم است در این ماه تا شیوع COVID-19 تحت کنترل است منجر به تغییر دائمی.

بیماری های همه گیر در تاریخ بسیج کوتاه مدت رادیکال رفتار اما هرگز منجر به تغییرات اساسی در نحوه اتصال انسان و یا برقراری ارتباط می گوید: Samuel Veissière استادیار روانپزشکی در دانشگاه مک گیل.

“قبیله ای روانشناسی” حک شده است در گونه انسان, او می گوید و آشکار در نمایش فیزیکی مانند بتواند دست, آغوش و بوسه. “ممکن است یک وقفه موقت اما پس از آن ما را حل و فصل بازگشت به رفتار طبیعی است.”

ما یک موجود اجتماعی است که نیاز به لمس و اتصال به حفظ سلامت جسمی و روانی می گوید: Veissière.

“این غیر ممکن است به این باور مردم نمی لمس هر یک از دیگر.”

اما فقط به عنوان سل به پایان رسید گسترده عمل تف, سه تکرار بهداشت عمومی مشاوره در مورد دست دادن می تواند مردم را به فکر می کنم دو بار در مورد انجام آن با غریبه ها می گوید Veissière.

“آنها ممکن است تبدیل به یک قوی تر تظاهرات اعتماد. ما ممکن است انتخابی بیشتر در مورد که ما که لرزش دست در دست و یا مناسبت که ما دست تکان دادن.”

‘یک سنت مانند دیگر’

بنابراین آنچه می تواند به این معنی است که برای فعل و انفعالات در کسب و کار و ورزش ؟

ارتباطات کسب و کار مشاور استیسی هانکه می گوید handshakes موثر و کارآمد به معنی ساخت یک تصور مثبت.

او می گوید: این آتش سوزی ویروس با قرار دادن دست بر روی نگه دارید تا زمانی که یک واکسن در دسترس است اما هانکه انتظار ندارد آن را به مرگ به طور دائم. انسان ها بیش از حد به تغییر مقاوم در برابر او می گوید:.

در ضمن هنوز هم وجود دارد راه قدرتمند برای اتصال در تنظیمات کسب و کار بدون فشار دادن جسم می گوید هانکه است.

“اگر شما را به تماس با چشم با کسی و نگاه آنها را مرده در چشم در حالی که شما به آنها صحبت شما آنها احساس مهم ترین فرد در جهان در طول تعامل خود را می گوید:” هانکه که در شیکاگو زندگی می کند.

“من فکر می کنم نه تکان دادن دست ما را مجبور به قوی تر اجتماعی است. ما را مجبور به قرار دادن در تلاش برای نشان دادن ما مراقبت.”

هاکی مورخ لیام مگوایر غمگین است به فکر می کنم که NHL سنت از پوشش تا به لرزش دست ها پس از یک بازی است.

او پیش بینی کرد که سفارشی به همه ستاره بازی در سال 1908 و می گوید آن را در حال حاضر و پرورش در جزئی و تازه بازی در تمام سطوح در سراسر کشور است.

“من خواهد بود شرم واقعی به آن را ببینید در پایان NHL زیرا این یک سنت شبیه هیچ دیگر در ورزش است. یک دستکش شیر فقط همان نخواهد بود.”

اما امی Hanser به اشتراک بگذارند که علاقه برای از دست دادن.

“من همیشه در بر داشت handshakes بی دست و پا و تا حدودی نر شکل ارتباط می گوید:” Hanser استادیار در بخش جامعه شناسی در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

“شاید آنها را تبدیل به ننگ اگر به اندازه کافی وجود دارد سلامت عمومی پیام در مورد خطرات.”

اما Hanser نمی کنم وجود خواهد داشت گسترده تر و پایدار holdovers اجتماعی در مجاورت یک بار بهداشت و درمان اضطراری آسان می کند.

“الزامات اجتماعی فاصله ها واقعا خواستار است. من فکر می کنم مردم خواهد بود خوشحال به بازگشت به حالت عادی است.”

او می گوید: این تجربه در ووهان نشان می دهد که.

“زمانی که محدودیت برداشته شد مردم بودند بغل کردن در خیابان. آن را عمیقا درونی در ما برای اتصال از طریق لمس کردن است.”

در نهایت در دراز مدت اثرات این بیماری همه گیر خواهد بود به دور از, جهانی می گوید تورنتو رابطه مشاور Bradley پرورش. برخی از مردم تبدیل خواهد شد germaphobes حاضر به لرزش دست و حمل خواهد شد با برخی از شکل های اجتماعی فاصله.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی که ایوان خود را. اگر شما به این با ترس این را تنها تقویت آن است.”

اما دیگران را به عقب پرش به جمعیت و اتصال فیزیکی به سرعت مانند آنها بوده است آزاد از قفس است. این تجربه از انزوا را افزایش می دهد نیاز خود را به صورت لمسی, آیا بغل کردن, بوسه بر روی گونه و یا روی سن آوردن کف دست.

“از دست دادن بوده است بنابراین آن را سخت به تصور کنید که آن را ناپدید می شود. برخی دیگر آن را انجام دهد اما برای بسیاری از آن را غریزی.”

CTVNews.ca را “طبیعی” سری به نظر می رسد در چگونه زندگی تغییر خواهد کرد در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

ویرایش توسط ارشد وب سایت تولید کننده مریم Nersessian

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im