تورنتو — هرگز کانادایی ها فکر می کردم بیشتر در مورد تامین مواد غذایی خود از آنها در حال حاضر.

آنها پوشش به داخل فروشگاه صرف پول بیشتر در مواد غذایی آماده در خانه و ابراز قدردانی جدیدی برای مواد غذایی ضروری زنجیره نگه داشتن کشور, تغذیه در این بیماری همه گیر.

اما در دراز مدت اثرات طولانی مدت مستندات و ترس از فضاهای عمومی می تواند به طور دائم تغییر چگونه و در کجا ما فروشگاه می گوید: Sylvain Charlebois استاد از توزیع مواد غذایی و سیاست در دانشگاه Dalhousie.

“فروشنده انجام می دهند بسیار خوب در حال حاضر, اما آینده بسیار نامشخص است. آنچه در چشم انداز پست-COVID سخت است به عنوان خوانده شده در حال حاضر” Charlebois گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی.

این است که صنعت مواد غذایی نیست خدمت کانادایی به خوبی در طول این بیماری همه گیر. Charlebois که مطالعات این کشور مواد غذایی زنجیره تامین شده است تحت تاثیر قرار توسط این سیستم چگونه است در پاسخ به افزایش تقاضا.

او در مقایسه با همه گیر خرید عجله به Dec. یک دختر 23 ساله به طور سنتی گیج کننده خرید روز قبل از کریسمس و می گوید فروشنده ها دیدن که سطح تقاضا “سه بار در روز برای یک ماه.”

“برای مدیریت این نوع از رشد در یک دوره کوتاه از زمان یک معجزه است. وجود دارد هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است.”

تقریبا یک شبه طی فروشگاه مواد غذایی رفت و از یک روال تفرج به حقیقی نیاز به تجربه گسترده ای از پیش برنامه ریزی و hyper-هوشیاری.

که موظف است به ماندگاری اثر Charlebois می گوید.

اما در حال حاضر عظیم ضربه به صنعت رستوران پرداخت برای فروشگاه های مواد غذایی.

امپراتوری شرکت پدر و مادر از Sobeys اعلام کرد 15 آوریل است که آن همان فروشگاه فروش رسید 37 درصد در چهار هفته شروع دوره 8 مارس. مترو گفت آن دوم-درآمد سه ماهه شروع به پریدن کرد 7.8 درصد به CAD$3.99 میلیارد دلار بیش از سال قبل و تخمین زده است که بیش از 43 درصد از آن CAD$287 میلیون افزایش در خرید و فروش شد و با توجه به همه گیر.

Loblaw شرکت Ltd. کانادا بزرگترین مواد غذایی کنگلومرا خواهد شد, گزارش مالی خود را در سه ماهه اول نتایج مارس 29. اما خرده فروشی برخی از تحلیلگران پیش بینی کانادا عمده مواد غذایی زنجیر را گزارش سود هر سهم در سال 2020 نسبت 2019.

Charlebois می گوید او معتقد است که کانادایی ها در حال حاضر درک بهتری در مورد همه عناصر زنجیره غذایی از جمله کشاورزان, حمل و نقل, شرکت های مواد غذایی و توزیع کنندگان و خرده فروشان.

“چیزی بسیار فرآیندی است که اتفاق می افتد. من فکر می کنم وجود یک درک جدید برای کل سیستم.”

یکی از نتایج این به اصطلاح قهرمان تداوم پرداخت دستمزد از خط مقدم خواروبار کارگران است که به احتمال زیاد در اینجا به ماندن بگیرید.

“ما شنیده ایم که اکثر فروشنده در حال رفتن به پرداخت قهرمان پرداخت تا مارس 8, اما من فکر نمی کنم این حقوق را به بازگشت به جایی که آنها بودند. از آن خواهد شد بسیار سخت به نگاهی است که از دور در حال حاضر.”

اما مواد غذایی کسب و کار بالا-حجم کم-حاشیه, کسب و کار, او می گوید, و افزایش هزینه های عملیاتی از طریق حقوق و پا تا تمیز کردن اقدامات در فروشگاه آمار پایین خط. او انتظار دارد که به احتمال زیاد منجر به تعطیلی کمتر محل سود آور و شاید حتی از دست دادن برخی از آگهی ها.

Charlebois انتظار عواقب COVID-19 را به چالش بکشد مرکزی مدل کسب و کار در صنعت مواد غذایی. در 1 تا 2 درصد حاشیه سود, مواد غذایی زنجیر را از اتاق کوچک برای جذب افزایش هزینه های.

متوسط فروشگاه مواد غذایی به فروش می رساند 15,000 تا 18,000 متمایز محصولات (نام sku ها در خرده فروشی). که دارای دو و یا سه برابر طول دهه گذشته یا بیشتر او می گوید و در تضاد با کاستکو استراتژی است که به ارائه 3,400 sku ها در 15 درصد حاشیه.

“است که انتخاب را برای مصرف کنندگان می آید در هزینه. آن را گران تر به مدیریت بیشتر sku ها اما شده است که این استراتژی برای صنعت مواد غذایی,” او گفت:.

“بنابراین من فکر می کنم ما می تواند خرده فروشان ایجاد تغییرات رفتن به جلو است.”

تغییر آنلاین

یکی از جدید عادی از این بیماری همه گیر خواهد شد که کانادا مصرف کنندگان و خرده فروشان به طور یکسان را در آغوش آنلاین خرید مواد غذایی در راه آنها نیست قبل از, می گوید: دایان Brisebois مدیر عامل شرکت خرده فروشی شورای کانادا.

“من انتظار دارم که ما را ببینید ما گرفتن برای آمریکا و اروپا,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از فکر رفتن به آنچه که در تجارت الکترونیک به صورت سنتی فروشگاه مواد غذایی است.”

یک مارس 15 نظرسنجی به سفارش توسط دالهوسی را internazionale تجزیه و تحلیل آزمایشگاه که در آن Charlebois است مدیر علمی نشان داد که 22 درصد از کانادایی ها به قصد خرید مواد غذایی آنلاین پست-COVID-19. مقایسه کنید که به سختی 4 درصد از کانادایی ها بودند که حتی با توجه به خرید مواد غذایی آنلاین به طور منظم از یک سال پیش.

آزمایشگاه نیز یافت می شود تنها 24 درصد از کانادایی ها راحت با رفتن مواد غذایی خرید در حال حاضر. زمانی که سه چهارم از مشتریان خود را ببینید خرید مواد غذایی به عنوان مخاطره آمیز که بد برای کسب و کار می گوید Charlebois.

آن را به یک اثر ماندگار در آجر و ملات فروشگاه او می گوید: در یک کشور است که کاملا آهسته به اجازه رفتن از سبد مواد غذایی به نفع خرید آنلاین. نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت در حال رانندگی عادات جدید در راه راحتی و صرفه جویی در زمان نیست.

“برخی از این اثرات دائمی خواهد بود. را 22 درصد خرید مواد غذایی خود را آنلاین به طور منظم ؟ اما آن را قطعا نمی خواهد به بازگشت به 2 یا 3 درصد قبل از آن بود.”

اما مقدار زیادی از مصرف کنندگان در تلاش برای استفاده از خدمات تحویل برای اولین بار باید نا امید شده توسط هفته-انتظار طولانی برای تحویل ویندوز توفنده سیستم عامل و دستورات هستند که لغو و یا ناپدید می شوند.

Brisebois می گوید خدمات تحویل نمی تواند مسئولیت رسیدگی به جذب ارزش یک سال از رشد در یک ماده از روز. Instacart که در خدمت 300 شهرهای کانادا گفت: این استخدام از 30000 full-زمان خریداران در کانادا فقط به نگه دارید تا.

“شده است وجود دارد سرمایه گذاری قابل توجهی توسط اکثریت بزرگی از فروشنده در کشور اما هنوز در مراحل ابتدایی آن مرحله است. بنابراین تقاضای زیادی که ramped تا یک شبه ساخته شده زیرساخت های یک چالش است.”

Brisebois انتظار ندارد کانادایی ها را نگه کینه. او پیش بینی کرد بسیاری از را در آغوش خرید آنلاین برای کالاهای اساسی و فروشگاه های مواد غذایی را به تمرکز بر روی ارائه یک تجربه با نمایش محصولات جدید و مواد همراه با ارائه فرصت های یادگیری در آشپزی و تغذیه.

تشکیل عادات جدید

یوجین آس همچنین پیش بینی یک چشم انداز مثبت در مصرف کنندگان سفارش مواد غذایی و مواد غذایی آنلاین. او موسس و مدیر عامل شرکت از دفتر قهوه و میان وعده تحویل خدمات GoJava. عملیات خود را در تورنتو و اتاوا دیدم درآمد مخزن 90 درصد در یک ماده از روز زمانی که مستند اقدامات تحمیل شده بود.

برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده آس اندود شده تا برخی از تامین کنندگان جدید و شروع به استفاده از خود را رانندگان وانت و انبارها به ارائه روز بعد تحویل تولید گوشت و پنیر پخته محصولات و غذاهای آماده پیدا کردن فوری کشش با خانه محدود به مصرف کنندگان است. او اقدام به خرید از عمده فروشان و تولید کنندگان محلی و بازار را به انجام برسانند سفارشات.

“ما نمی توانیم رقابت با سنتی فروشنده در قیمت و انتخاب, اما ما می توانیم حک کردن تو رفتگی در دیوار در ارائه حق بیمه و محصولات محلی” او گفت:.

او همچنین با تمرکز بر بازسازی سریع ارائه بعدی-روز خدمات در دستور قرار داده شده قبل از 4 بعد از ظهر که مجموعه او جدا از بسیاری از خدمات است که می تواند تنها ارائه تحویل سال پایین جاده.

“ما تا به حال 20 تا 30 سفارشات در روز حق دور و در حال حاضر ما در حال انجام 50 تا 100 سفارشات در روز,” او گفت:. “افراد جدید در حال پیدا کردن ما در هر روز است.”

آس می گوید که او ظرفیت به سطح شیب دار بالا و حتی بیشتر است و او تمرکز بر روی ارائه یک تجربه عالی به مشتریان, چرا که او در نظر دارد برای حفظ ارائه خدمات و حتی پس از همه گیر به پایان رسیده است.

“من فکر می کنم پس از COVID ضربات بیش از برخی از مردم را به بازگشت به فروشگاه های, اما دیگران را نمی خواهد. من فکر می کنم وجود دارد گام به گام تغییر دهید در خانه تحویل می افتد و که خواهیم دید این دو از قبل است. مردم در حال شکل گیری عادات جدید و اگر آنها آن را دوست دارم آنها را حفظ و آن را انجام می دهند.”

Charlebois موافق است که کانادایی ها متوقف نخواهد شد بازدید از فروشگاه های مواد غذایی و یا بازارهای هر زمان به زودی, اما او پیش بینی است که 20 درصد از تمام مواد غذایی به فروش می رسد آنلاین در چند سال است که به اندازه هفت برابر افزایش بیش از پیش همه گیر روز.

که مقدار به $50 میلیارد دلار در بازار بین رستوران ها و خرده فروشی.

که دریا تغییر می تواند منجر به فروشندگان مواد غذایی سرمایه گذاری در یک سیستم خودکار میکرو تحقق مراکز اختصاص داده شده به خدمت سفارش آنلاین, او می گوید.

“دموکراسی زنجیره تامین’

گسترده شیفت به صورت آنلاین سفارش معنا نیست که تنها تاسیس غول بهره مند خواهد شد, می گوید: Charlebois.

در واقع او انتظار برای دیدن یک پست-همه گیر “دموکراسی زنجیره تامین” است که می تواند در فرم بیشتر مصرف کنندگان به خرید به طور مستقیم از کشاورزان و ثبت نام برای اشتراک-نوع خدمات به سهام تا در محصولات اساسی از منطقه ای تامین کنندگان و حمایت از بازار تو رفتگی در دیوار خود را در محلات.

“ما تا به حال برخی از ماهی ها و غذاهای دریایی را به ما تحویل از یک خرده فروش های محلی ما حتی نمی دانند وجود چند هفته پیش گفت:” Charlebois که در زندگی ایفا می کند. “این یک کمی گران تر اما فوق العاده تازه است.”

COVID-19 را تشویق کرده است و در برخی موارد مجبور کانادایی به فراتر از “oligopoly” بزرگ-برچسب مواد غذایی زنجیره ای برای به دست آوردن آنچه آنها نیاز دارند می گوید Charlebois.

“من فکر می کنم مصرف کنندگان به مصرف مواد غذایی متفاوت است و مردم را مجبور در صنعت مواد غذایی به اتخاذ یک دیدگاه متفاوت است.”

یکی از پتانسیل تلفات کاغذ, آگهی, تبلیغات, مواد غذایی فوق العاده. نسخه دیجیتال شده است به دست آوردن محبوبیت برای یک مدت زمان طولانی اما ترس بیش از انتقال این ویروس به رهبری Loblaw برندها به جلو در-آگهی فروشگاه در ماه مارس است.

پس از آن این شرکت اعلام کرد این امر به طور دائم تبر کاغذ آگهی برای چند تا از آن زنجیر است.

Brynn Winegard بازاریابی و خرده فروشی تحلیلگر گفت: کانادا مطبوعات که این حرکت می تواند منجر فروشندگان دیگر در همان جهت.

بیشتر مصرف کنندگان با استفاده از تلفن های خود را برای مقایسه فروشگاه از طریق سیستم عامل مانند ماشین حساب ساخت, Salewhale و Flyerify و خرده فروشان در حال رسیدن به مصرف کنندگان با تبلیغات از طریق نرم افزار مربوط به کارت های وفاداری.

به علاوه این بیماری همه گیر است که منجر به یک “pivot یا نابود” غریزه به عنوان خرده فروشان جستجوی راه هایی برای از بین بردن هزینه های.

“ما چیزی دیده نمی مانند قبل از این — هیچ کس در هر صنعت” او گفت:. “اما اگر شما انعطاف پذیر و چابک در راه است که شما انجام کسب و کار شما به احتمال زیاد برای زنده ماندن.”

“بازگشت به اصول”

جین Devito می گوید رویکرد او به خرید مواد غذایی قطعا تغییر کرده است ،

در طول همه گیر او دستور داده آنلاین برای منظقه وانت برای اولین بار. تجربه نبود, بی عیب و نقص — او اولین سفارش حذف شد و زمانی که او آن را اصلاح حداقل یک سوم از آنچه او درخواست شد خارج از بورس.

بدون در نظر گرفتن Devito گفت: او قدردانی راحتی.

“من فکر می کنم هنگامی که همه چیز آرام, خدمات بهتر خواهد شد گفت:” Flamborough, Ont. ساکن هر چند او افزود: او نه با تکیه به طور کامل در خرید آنلاین.

او و همسرش به نوبت ضربه زدن به فروشگاه ها. آنها بهره گرفته تعیین شده خرید ساعت برای سالمندان و امیدوارم که آنها تبدیل به دائم ذکر است که راهرو به خوبی مواجه نگردند و کمتر شلوغ است.

از طریق شکار کردن گزینه های زن و شوهر است و همچنین کشف برخی از کشاورزان’ بازار در منطقه خود را که آنها تا به حال متوجه شده قبل از جایی که آنها را خریداری و تخم مرغ و گوشت پخته محصولات حفظ و سبزیجات است.

“این نوع از سرگرم کننده به فروشگاه که در راه است و ما می توانیم چوب نزدیک به خانه است.”

جولی Melanson فکر می کند در فروشگاه فیزیکی فاصله باید همچنان حتی پس از تهدید به COVID-19 را تصویب کرده است.

“شاید آن را ندارد به شش پا اما مردم باید بیشتر از هم جدا به هر حال.”

مادر سه جوان است که هر دو به آسم و بیماری قلبی که نیاز به عمل جراحی. او نشان داده است خرید مواد غذایی دشوار و استرس زا در طول COVID-19 اما گزینه های تحویل به خانه اش در یک منطقه روستایی از همیلتون, Ont. محدود هستند.

در حالی که Melanson انتظار ندارد برای ادامه پوشیدن ماسک یک بار بحران را گذرانده است او انتظار دارد که او دیگر جدید خرید مواد غذایی عادات – با استفاده از ضد عفونی کننده دست پاک کردن سبد خرید با استفاده از اعتباری به جای پول نقد و مواد ضد عفونی کننده شستشو و یا آنچه که او اقدام به خرید زمانی که او به خانه — در اینجا به ماندن بگیرید.

خانواده اش اتخاذ کرده است “بازگشت به اصول” رویکرد در برنامه ریزی وعده های غذایی, برای خرید یک زن و شوهر از هفته ارزش از مقررات پخت نان و انجام زمانی که آنها اجرا از چیزی.

تمام است که ممکن است تحمل او می گوید: اما همه گیر نیست او را قانع کند که خرید آنلاین ،

گذشته از اندک تحویل Melanson یک معلم ابتدایی در یک مدرسه فرانسوی می گوید: این باعث می شود برای خرید و فروش و ارزیابی کیفیت دشوار است. به علاوه او می گوید: انتخاب نیست به عنوان گسترده ای به عنوان آنچه در دسترس در فروشگاه.

جامد و انعطاف پذیر’

برای هدر فرگوسن و شوهر مخفی Turner, از, Victoria, B. C., COVID-19 به طور موقت خود را تغییر عادات خرید — اما آنها انتظار نداریم که بسیاری از اثرات دائمی.

“واقعا آن را تغییر نمی خرید ما رفتار یک بیت به جز ما در حال رفتن به خرید بسیار کمتر” گفت: فرگوسن.

آنها در حال حاضر انجام بسیاری از آنها برای خرید در محله مستقل و با استفاده از یک اشتراک برای تمیز کردن محصولات است که به طور خودکار می فرستد یک نظم جدید پس از یک مقدار مجموعه ای از زمان.

“ما ممکن است در استفاده از اشتراک برای بیشتر موارد اصلی, اما من فکر نمی کنم ما را انجام خواهد داد بسیار چیز دیگری آنلاین گفت:” ترنر.

“من امیدوارم که این فروشگاه اتخاذ عادت محدود کردن آیتم های مردم می توانند سبد خرید ، که یک اشتباه بزرگ در اوایل,” او گفت:. “است که نیاز به شش Costco-اندازه توالت مقاله ؟ که آخرین سال است.”

هر چند وحشت خرید آزمایش صنعت کوچک و بزرگ مواد غذایی زنجیره ای ساخته شده سرمایه گذاری در تدارکات و کنترل موجودی است که پرداخت در حال حاضر می گوید Brisebois.

“زنجیره تامین ما ثابت کرده است که بسیار محکم و انعطاف پذیر. آن اقتباس بسیار سریع هنگامی که آن را به پاسخ به قفسه های خالی و تامین کنندگان که در تغییر تولید به محصولات مهم است.”

Brisebois می گوید خرده فروشان از همه نوع در حال کار با RCC به موسسه بهترین شیوه است که تحمل خواهد شد – حداقل برای آینده قابل پیش بینی. آنها در حال مشورت با دولت ها و یادگیری از تجربیات کشورهای دیگر و در کانادا فروشگاه های مواد غذایی.

“این ویروس به تغییر همه چیز در مورد راه ما در زندگی ما و راه ما تداخل می کنند. اقدامات است که ما شاهد در محل در فروشگاه های مواد غذایی ما را ببینید در محیط های دیگر.”

که شامل فیزیکی فاصله نشانه گذاری بر روی طبقه خاص و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. او می گوید: خرده فروشان قطعا گوش دادن به مشتریان در مورد اقدامات دیگر آنها می خواهند به انجام به جلو آن است که آیا یک راه راهرو یا ساعت برای سالمندان است.

همه فوق العاده برای تمیز کردن و ضد عفونی در جریان است که به سختی یک چیز بد است ،

ویروسی بیماری های همه گیر در کنار یک مطالعه در سال 2017 در بر داشت چرخ دستی های خرید در فروشگاه های مواد غذایی حمل صدها برابر بیشتر از باکتری های واحد در هر اینچ مربع از شستشوی سطوح.

مواد غذایی خود به اندازه کافی

بسیاری از کانادایی ها هرگز تا به حال به رقابت با قفسه های خالی در فروشگاه های مواد غذایی و یا نگران کافی تولید مواد غذایی. اما تعطیلی کارخانه به عنوان رشد صفوف کارگران سقوط بیمار با COVID-19 و نگرانی در مورد کمبود نیروی کار در مزارع کشاورزی را لرزاند خوشنودی است.

به گزارش سازمان غذا و کشاورزی سازمان کانادا است که در میان چند خودکفایی کشور در جهان وقتی که می آید به مواد غذایی است.

دیگران شامل ایالات متحده و فرانسه و استرالیا و روسیه و هند و آرژانتین و تایلند و برمه. این سازمان نمی گیری که آیا یک کشور می کند و خوراک جمعیت خود را – پس از همه, کانادا-صادرات زیادی از آن تولید مواد غذایی – اما این که آیا آن می تواند.

با توجه به سرشماری سال 2016 کانادا تولید حدود 1.5 درصد از این سیاره مواد غذایی در حالی که مصرف در حدود 0.6 درصد از تولید جهانی. آنچه که اضافه می کند تا به این است که در بسیاری از مواد غذایی دسته بندی ها, سهم واردات است که زیر 20 درصد با استثنا دارد در میوه و سبزیجات تازه.

Brisebois امید کانادایی ها ادامه خواهد داد برای قدردانی از این کشور مواد غذایی زنجیره ای طولانی پس از COVID-19 فتح شده است.

“من امیدوارم که یک چیز است که می آید از این است که کانادایی ها چگونه متوجه افتخار همه ما باید از ما کشاورزان و توزیع کنندگان و خرده فروشان. در دسترس بودن و استطاعت ما یافت نمی شود در بسیاری از نقاط جهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru