جدید آنفلوانزا سویه های شناسایی شده در خوک است ‘ضروری نشانه از یک بیماری همه گیر ویروس

تورنتو — محققان در چین می گویند که شناسایی جدید آنفلوانزا سویه در خوک ها است که می تواند آینده “پتانسیل همه گیر.”

پژوهش منتشر شده در مجله علمی PNAS در دوشنبه جزئیات نحوه جدید آنفلوانزا سویه است و در حال حاضر آلوده خوکی کارگران است.

خوک اغلب متوسط میزبان یا “مخلوط کردن عروق” برای ویروس ها با همه گیر بالقوه برای توسعه در. با آن خطر را در ذهن محققان در چین surveilled خوک ها از سال 2011 تا 2018 به مطالعه ویروس آنفلوانزا و قادر به هشدار دادن به مردم در مورد آینده و همه گیر منابع.

جدید آنفلوانزا سویه شناسایی به تازگی به نام G4 EA H1N1 می تواند یکی از این محققان می گویند.

“شبیه به [این ویروس که ناشی از آنفولانزای خوکی] G4 ویروس باید همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس” پژوهش متحده است.

“در حال حاضر ما در حال پریشان با کروناویروس و به درستی. اما ما باید از دست ندهیم به طور بالقوه خطرناک ویروس های جدید,” قوم و خویش چو چانگ یکی از نویسندگان این پژوهش و استاد در دانشگاه ناتینگهام به بی بی سی گفت.

محققان دریافتند که G4 ویروس ها قادر به اتصال به انسان گیرنده و می تواند فایل های فاسد خود را در سلول های انسانی در راه های هوایی است. همچنین شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند انتقال از طریق ذرات معلق در هوا.

آنفلوانزای A (H1N1) فشار غالبا به عنوان آنفلوآنزای خوکی شد منبع اولین پاندمی آنفلوانزا قرن 21 در سال 2009. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از موارد خفیف اما “در سطح جهانی برآورد شده است که از سال 2009 همه گیر ناشی از بين 100000-400,000 مرگ و میر در سال اول به تنهایی.”

یک مطالعه در حدود 340 خوکی کارگران در تماس با خوک ها به عنوان بخشی از کار خود نشان داد که 10 درصد از کارگران آزمایش مثبت برای آنفلوانزای جدید فشار G4 EA H1N1. کسانی که بین سنین 18 تا 35 سال تا به حال 20 درصد رای مثبت.

“از جمله عفونت تا حد زیادی افزایش فرصت برای ویروس سازگاری در انسان و نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس” پژوهش گفت.

محققان توصیه می کنند که کنترل G4 EA H1N1 در خوک و نظارت بر آن در انسان “به خصوص کارگران خوکی صنعت” باید اجرا شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که این ویروس جدید ممکن است یک تهدید برای انسان هنوز چانگ به بی بی سی گفت که “ما نباید آن را نادیده گرفت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de