جدید شبکه گزارش پیش بینی انتقال سریع و دور از coal-fired power

در حال بارگذاری

مصرف متوسط از پنج سناریو مدل بین سرعت آهسته از یک تغییر و یک بر اساس تهاجمی تلاش برای خروج سوخت فسیلی گیاهان AEMO پیش بینی مصرف کنندگان خواهد بود خالص از 11 میلیارد دلار بهتر است توسط 2040 اگر دولت به دنبال کارآمد ترین سیاست.

سرمایه گذاری در نسل جدید ظرفیت را تقریبا به طور کامل توان انرژی های تجدید پذیر به ویژه از انرژی خورشیدی است. برای همه اما آهسته تغییر سناریو شبکه نیاز به اضافه کردن حداقل 26 گیگاوات در مقیاس بزرگ انرژیهای تجدید پذیر به جای تقریبا دو سوم یا 15GW از سوخت زغال سنگ گیاهان خواهد شد که بسته توسط 2040.

باید دولت برای انتخاب یک بلند پروازانه تر decarbonisation سرعت مورد نیاز افزایش خورشیدی بزرگ و مزارع بادی را در رسیدن به 50GW. بیشتر خواهد بود که در انرژی های تجدید پذیر در مناطق مانند کسانی که در حال ترویج توسط NSW و ویکتوریا.

“ما نمی بینیم [جدید] baseload زغال سنگ به عنوان یک رقابتی گزینه” AEMO اجرایی آدری Zibelman گفت.

در حال بارگذاری

به ارائه به اصطلاح سفت کننده برای صاف کردن طبیعت متغیر از باد و انرژی خورشیدی به شبکه نیز نیاز 6-19GW جدید به اصطلاح dispatchable ظرفیت است که می تواند به سرعت در حال روشن کردن.

ارائه قیمت گاز باقی می ماند زیر 6 دلار در هر gigajoule که سوخت ارائه خواهد شد برخی از که سفت کننده ظرفیت آن سهم سقوط خواهد کرد به عنوان باتری و پمپ سازی منابع وارد بازار شد.

“[F]urther سرمایه گذاری در [تولید گاز] است که کمتر احتمال دارد بر اساس مفروضات مورد استفاده در این ISP به خصوص در حالات است که کربن بودجه برای دیدار با” این گزارش گفت و اشاره کرد که باتری فعلی قیمت رقابتی با گاز حتی به عنوان کم به عنوان $4 در هر GJ در تمام مناطق به جز NSW.

Ms Zibelman گفت: پیش بینی فرض باتری لذت ببرید “مرتب کردن بر اساس همان کاهش قیمت به عنوان ما را دیده اند برای انرژی خورشیدی و باد بیش از 15 سال گذشته”.

AEMO ارشد سیستم طراحی و مهندسی افسر الکس Wonhas گفت: تحول در سیستم برق هزینه در سفارش $100 میلیارد دلار است. در زمان تجدید پذیر سهم از قدرت می تواند به 90 درصد تا سال 2035.

در مقایسه با پیش نویس ISP از یک سال پیش پیش بینی هزینه های انتقال را افزایش 30 درصد بازتاب بالاتر, تجهیزات نیروی کار و سایر هزینه ها تغییر هایلایت شده توسط فدرال وزیر انرژی آنگوس تیلور.

در حال بارگذاری

“این بسیار مهم است برای جلوگیری از بیش از سرمایه گذاری و “آبکاری طلا” از شبکه به دلیل آن است که مصرف کنندگان است که باید به پرداخت هزینه برای این به عنوان بخشی از قبوض برق” آقای تیلور گفت.

“دولت خواهد شد و ادامه کار با آن دولت همکاران به پیشرفت انتقال پروژه های که ارائه ارزش برای پول است,” او گفت:

متعهد و پروژه ها به آدرس شبکه و امنیت شامل غرب ویکتوریا شبکه انتقال پروژه به پشتیبانی نسل از غرب ویکتوریا انرژی های تجدید پذیر در منطقه. از آن خواهد شد راه اندازی در سال 2025 است.

یکی دیگر از شبکه ارتقاء به حمایت از یکی از NSW را در سه منطقه مرکزی-غرب Orana یکی در اطراف دوببو.

NSW وزیر انرژی مت کین گفت: استقبال از او با ISP به عنوان “قوی تیک متخصص تایید برای NSW برنامه های دولت برای ساخت انرژی های تجدید پذیر در مناطق و سریع اتصال ما به برفی 2.0”.

ویکتوریا وزیر انرژی لیلی D Ambrosio گفت: او استقبال AEMO گزارش که “به رسمیت می شناسد ما آینده انرژی مورد decarbonised سیستم”.

انتقال پیشنهاد کمک خواهد کرد unlocked مناطق که می تواند ویکتوریا انرژی های تجدید پذیر سهم ویکتوریا قدرت عرضه به 50 درصد تا سال 2030 ایجاد دهها هزار شغل در روند, او گفت:.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de