منابع مالی جدید برای COVID-19 جامعه برنامه های آینده یارانه دستمزد راه اندازی آوریل 27: PM

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال در حال راه اندازی یک $350 میلیون اضطراری جامعه حمایت صندوق برای کمک به سازمان های خیریه و غیر انتفاعی نگه دارید تا کار خود را کمک به کانادا بیشترین آسیب پذیر از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

و همانطور که از روز شنبه شرکت که eyeing 75 درصد یارانه دستمزد برای کارکنان قادر خواهد بود برای به دست آوردن تخمینی چقدر پول آنها قادر خواهید بود به ادعای یک بار نرم افزار پورتال باز می شود دوشنبه آینده.

صحبت های تکمیلی پشتیبانی برای جامعه برنامه ترودو گفت که از آنجا که سازمان ها را مجبور به تغییر راه آنها ارائه خدمات مطابق با بهداشت عمومی اقدامات این گروههای چپ مانند سالمندان و بدون برنامه های آنها تکیه می کنند.

های جدید سرمایه گذاری را از رفتن به خط مقدم سازمان و همچنین به عنوان بزرگتر گروه های ملی “که می توانید کمک های مالی به سازمان های محلی و مردم آسیب پذیر به سرعت” ترودو گفت.

موسسه خیریه حمایت از گروه Imagine کانادا پیش بینی شده است که موسسات خیریه را از دست بدهند بین $9.5 میلیارد دلار و 15.7 میلیارد دلار در درآمد و مجبور به کاهش کارکنان بین 117,000 و 195,000 این سال است.

همانطور که برای دستمزد یارانه ترودو گفت: یک ماشین حساب جدید در حال راه اندازی در این آژانس درآمد کانادا وب سایت برای کمک به کسب و کار تعیین مقدار آنها خواهد بود قادر به ادعا می کنند از طریق یارانه دستمزد برنامه. او گفت: کارفرمایان قادر خواهد بود به استفاده از دوشنبه, مارس 27 برای 75 درصد حقوق و دستمزد بالا به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

“ما امیدواریم که قادر به دریافت این کمک به کسب و کار برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” ترودو گفت.

همانطور که برای 2000 دلار در ماه کانادا واکنش اضطراری بهره مندی هشت میلیون کانادایی که در خارج از محل کار یا درآمد که شده است قابل ملاحظه ای کاهش می یابد که در حال حاضر اعمال می شود.

وزارت خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos خواهد شد که بیشتر به می گویند که چگونه کارفرمایان می توانید یک حس از آنچه انتظار برای دریافت از طریق عظیم اقتصادی برنامه تنظیم دلار هزینه 73 میلیارد دلار است.

دستمزد برنامه یارانه تصویب مجلس در آوریل 11 و ارائه خواهد شد تا به $847 یک هفته هر کارمند برای 12 هفته عطف به ماسبق را به 15 مارس برای شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین سازمان های خیریه.

در طول چند هفته گذشته دولت اعلام کرده است گسترش بیشتر به برنامه یارانه و میزان کاهش درآمد کسب و کار مجبور به نشان می دهد در ماه های اخیر با هدف حفظ به عنوان بسیاری از کانادایی شاغل با وجود همه گیر تعطیل بسیاری از جنبه های جامعه و اقتصاد است. موسسات خیریه نیز اعطا توانایی را انتخاب کنید که آیا یا نه که شامل درآمدهای دولت در محاسبات خود از درآمد از دست رفته در هنگام استفاده از.

دولت فدرال در حال حاضر در محل قرار داده و برخی از اقدامات کمک های اولیه مانند افزایش کمک های مالی به بانک های مواد غذایی و پناهگاه بی خانمان و همچنین به عنوان دیگر برنامه های توسعه جامعه اما گروه های حمایت را در ادامه می گویند بیشتر مورد نیاز است.

در جلسه روز دوشنبه نمایندگان مجلس در پارلمان هیل — که در آن یک طرح برای چگونه مجلس عوام را جمع آوری هفتگی و اجازه می دهد به صورت منظم و مخالف سوال بود و اتو کردن — انواع وزرا همچنان به نشان می دهد که به کمک بیشتر در حال آمدن است با برخی از برنامه های اقتصادی هنوز در حال نهایی شدن است و انتظار می رود به آماده پذیرش متقاضیان در روزهای آینده.

عرضه مبارزات تحقیقات در جریان است

با تعداد COVID-19 مورد در کانادا هنوز در حال رشد — هر چند در کندتر از نرخ پیش بینی در برخی مناطق و استان های اضطراری سفارشات گرفتن, گسترش, ترودو مواجه سوالات بیشتر در مورد جریان مسائل وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

در حالی که داخلی re-قطعه سازی است که به خوبی در جریان است و ضروری لوازم پزشکی مانند فن و سپر چهره های ساخته شده توسط شرکت های کانادایی دولت فدرال نیز به مرور آنچه که به عنوان “غرب وحشی” بین المللی تدارکات به بالا عرضه stashes در سراسر کشور است.

ترودو گفت: “در بیشتر قسمت” منابع در حال ساخت آن را به جایی که آنها نیاز به رفتن اما قول داد خدمات بهداشت و درمان در تمام استان ها و مناطق اخذ خواهد شد تجهیزات آنها نیاز دارید. او گفت: میلیون ها قطعه از PPE ساخته شده راه خود را به کانادا در روزهای اخیر.

“ما دیده ایم تعدادی از استانها صحبت کردن در مورد شما می دانید ممکن است با کمبود تعدادی از روزهای دور… ما موفق به پوشش آن اما ما در یک وضعیت که در آن مردم نیاز به را انتخاب کنید و سعی کنید کشش ما PPE طولانی به عنوان زمانی که ممکن است” ترودو گفت.

او همچنین ارائه یک به روز رسانی های مختلف و طرح های پژوهشی در دست انجام گفت: بیش از 500 شرکت های ارائه ایده هایی برای نوآوری برای کمک به کانادا از طریق این بیماری همه گیر. در میان پروژه های گرفتن در جریان هستند: یک ابر مبتنی بر شبکه اجازه می دهد که محققان به دنبال بهبود توانایی برای تشخیص و درمان COVID-19 به اشتراک گذاشتن یافته های خود را; و الکترونیکی مواد غذایی سیستم مدیریت بیمه بهداشت و درمان کارگران سالمندان و دیگران را از دسترسی به مواد غذایی تازه در طول بحران.

دوشنبه نشانی از Rideau کلبه شامل هیچ اطلاعیه جدید به عنوان نخست وزیر متمرکز تنها در خشونت آمیز و مرگبار جرم ولگردی و قانونی شکنی که باز شدن بیش از آخر هفته در نوا اسکوشیا.

در روز سه شنبه ترودو گفت: او در صحبت با RCMP مقامات Nova Scotia نمایندگان مجلس و بازدید از پلیس کانادا و صلح افسر یادبود به پرداخت ادای احترام کرد و گفت که همه خانواده های قربانیان و حمایت از ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de