اکثریت پاسخ دهندگان 60 درصد بر این باور بود که بعید است که آنها را تبدیل به یک قربانی جرم و جنایت در این سال است.

نتایج همچنین نشان داد که کسانی که زندگی در مناطق شهری با احتمال بیشتری به نگرانی در مورد سرقت و آزار و اذیت نسبت به کسانی که زندگی در مناطق روستایی یا منطقه ای مناطق.

و در کل زنان نگران کمی بیشتر در مورد جرم و جنایت نسبت به مردان – به ویژه هنگامی که آن را به آزار و اذیت و سرقت.

“نتایج ما نشان داد که شدید و مکرر نگرانی در مورد جرم و جنایت است نسبتا نادر – 57 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که به نگرانی در مورد هر گونه جرم و جنایت در همه در 12 ماه گذشته” co-نویسنده و سیدنی موسسه جرم شناسی استاد موری لی گفت.

پروفسور لی گفت: تحقیقات نشان داد که فعالیت هایی مانند پیوستن به یک گروه اجتماعی درگیر شدن با یک شورای محلی و درگیر شدن در یک گروه پشتیبانی آنلاین و یا مبارزات انتخاباتی می تواند کمک به کاهش ایمنی مردم و نگرانی است.

“یافته های ما نشان می دهد که درگیر شدن در نرم افزار-اقدامات اجتماعی می تواند مفید برای افراد و به طور بالقوه می تواند ایجاد انسجام در جوامع که در آن برداشت از ایمنی هستند به خطر بیافتد” او گفت:.

در حال بارگذاری

“برای مثال بیش از 80 درصد از افرادی که صحبت می کرد به همسایگان خود در مورد ترس خود را گزارش آنها احساس امن تر به عنوان یک نتیجه. بیش از 70 درصد از افرادی که به دنبال مشاوره و یا کمک از پلیس و همچنین احساس امن تر به عنوان یک نتیجه است.”

نتایج آمده به عنوان سوابق دولت 4.7 درصد افزایش جرم و جنایت در سال تا 31 دسامبر با بیش از 530,000 فردی جرائم.

مناطق از جمله ملبورن, Yarra لتروب, میلدورا و بیشتر شپپرتن ثبت بالاترین سطح جرم و جنایت با سرقت تعقیب و آزار و سرقت و مواد مخدر در حال افزایش است.

پروفسور لی گفت که او امیدوار است یافته های خود را کمک خواهد کرد که سیاستگذاران بهتر هدف ایمنی مبارزات تشویق و انسجام اجتماعی.

“یک زن و شوهر از گروه (در حال بررسی) بازنشسته شدند افرادی که به طور منظم دیدار در یک باشگاه خاص و آنها تا به حال مردم از دولت و پلیس در آمده و چت. آنها به ما گفت که این یک چیز واقعا خوب و که آنها احساس نمی کنند نگران جرم و جنایت به خاطر آنها و دوستان خود بودند و گرفتن اطلاعات مورد نیاز آنها در یک منطقه که در آن آنها احساس امن” او گفت:.

“ما می دانیم که اغلب سیاست این است که به واکنش نشان می دهند به سرعت به جامعه outcries در مورد جرم و جنایت است. آنچه در آن به ما می گوید این است که مردم را نگران جرم و جنایت, اما در بیشتر قسمت آن را کارگردانی راه ما زندگی می کنند زندگی ما است.

“ما در حال راه رفتن در خیابان تفکر هر روز که ما در حال رفتن به تبدیل شدن به یک قربانی است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو