جدید فدرال مرخصی استعلاجی قانون – که واجد شرایط هستند که و چگونه بسیاری از هفته شما

در مارس 18, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به قانون است.

قانون شرایط اضطراری مداخله به ارائه پرداخت را ترک کنند و دیگر پشتیبانی برای میلیون ها نفر از کارگران کنار مدرسه تعطیلی قرنطينه و مراقبت.

یک سوال واضح شما احتمالا تعجب است که “چگونه آن را تحت تاثیر قرار من؟”

خبر بد این است که قانون را فراهم می کند نیست پتو پوشش همه کارگران است. به جای آن یک گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر – قانونی پنیر سوئیسی پر از استثنا و gradations که بر اینکه آیا شما برای چه مدت و چقدر به شما پرداخت می توانید انتظار برای دریافت.

من مطالعه قانون اشتغال و خار از طریق لایحه به حس آن. این قانون همچنین فراهم می کند بودجه اضطراری برای بیمه بیکاری و یارانه برخی از کارفرما مراقبت های بهداشتی بیمه اما تمرکز من در اینجا این است که در عناصر اصلی مربوط به بیمار و خانواده را ترک کنند.

در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم.

متوسط یا بزرگ

برای فهمیدن اینکه آیا شما تحت پوشش اولین چیزی که شما نیاز به پاسخ این است که چگونه بسیاری از مردم کار در شرکت خود را.

اگر کارفرمای شما 500 یا بیشتر کارگران آن است که مستثنی از قانون جدید است. به جای کارگران در این شرکت ها نیاز به تکیه بر هر گونه باقی مانده از مرخصی استعلاجی مزایای موجود تحت سیاست های شرکت و یا دولت قانون است.

چندین ایالت از جمله نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن نیز با توجه به قوانین اضطراری به کروناویروس همه گیر است و ممکن است برخی از کمک های ارائه برای کارگران در این شرکت های بزرگتر. این کارگران همچنین می توانید با استفاده از سال 1993 خانواده و پزشکی ترک عمل فراهم می کند که برای مرخصی بدون حقوق اگر کارمند و یا یک عضو خانواده می افتد به طور جدی بیمار است.

علاوه بر این برخی از کارفرمایان بزرگ را ساخته اند تسهیلات جدید برای کارگران است. خارج کشور بزرگترین کارفرما برای مثال یافته مرخصی استعلاجی مزایای کارگران ساعتی. و قهوه استارباکس گسترش آن موجود مرخصی استعلاجی سیاست به ارائه پرداخت را ترک کنند تا 26 هفته اگر یک کارمند قرارداد COVID-19 و قادر به بازگشت به کار.

اگر شرکت شما استخدام کمتر از 500 نفر باید تحت پوشش قانون جدید است. اما یکی دیگر از استثنا: کسب و کار با کمتر از 50 نفر می توانند با استفاده از سختی معافیت اگر ارائه ترک ممکن است قرار داده و آنها را از کسب و کار.

نویسنده ایجاد یک دستی دادهنمایی برای کمک به توضیح جدید مرخصی استعلاجی قانون است. الیزابت Tippett

تعطیلی مدارس

فرض کنید شرکت خود را تحت پوشش, میزان مرخصی در دسترس – و چقدر کارگران می توانند انتظار برای دریافت پرداخت می شود – بستگی دارد به این دلیل شما نمی قادر به ارائه گزارش کار و یا کار خود را از راه دور.

اینجا جایی است که آن را می شود واقعا پیچیده است.

اگر شما گیر کرده در صفحه اصلی با توجه به بسته شدن یک کودک در مدرسه یا مهد کودک به شما خواهد بود واجد شرایط برای ترک در دو بخش جداگانه ای از قانون جدید پرداخت مرخصی استعلاجی و خانواده و پزشکی را ترک کنند.

کنگره به نظر می رسد که ساختار قانون اجازه می دهد تا پدر و مادر کار کنار یک مدرسه بسته به استفاده از هر دو اشکال را در یک بار. پدر و مادر می خواهم درخواست تا 12 هفته پس از ترک خانواده و مرخصی پزشکی برای مدرسه بسته شدن. اما از آنجا که این بخش از قانون ارائه نمی پرداخت تا هفته سوم پدر و مادر می تواند با استفاده از جدید مرخصی استعلاجی مقررات مربوط به دریافت درآمد برای دو هفته اول.

این که آیا شما با استفاده از بیمار یا خانواده را ترک, شما می توانید انتظار برای دریافت دو سوم از معمول خود را پرداخت و یا به ما 200 دلار در هر روز. پول آمده به طور مستقیم از کارفرما خواهد شد که بازپرداخت اعتبار مالیاتی.

متناوبا, مردم می توانند با استفاده از مرخصی استعلاجی برای اولین بار دو هفته و سپس 12 هفته تحت خانواده را ترک و در مجموع 14 هفته است که عبارتند از دو هفته است که پرداخت نشده است.

اگر شما هر گونه موجود تعطیلات و یا بیمار پرداخت خود را تحت سیاست شرکت شما ممکن است بخواهید به استفاده از آن برای اولین بار پس از آن به طور معمول فراهم می کند کامل پرداخت.

چه اتفاقی می افتد اگر شما مریض

کارگران که به طور مستقیم تحت تاثیر این کروناویروس جدید می توانید انتظار بیشتر سخاوتمندانه جایگزینی درآمد – اما تنها به طور خلاصه.

اگر شما تحت دولت-دستور قرنطینه یا انزوا خود منزوی در این آموزش از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا تجربه COVID-19 علائم و به دنبال یک تشخیص پزشکی, شما می توانید با استفاده از فدرال به مرخصی استعلاجی قانون تا دو هفته. در طول این زمان شما باید دریافت معمول خود را پرداخت پوش در $511 در هر روز.

اگر شما به طور جدی بیمار شدن و فراتر از دو هفته قانون جدید ارائه نمی دهد پرداخت های اضافی را ترک کنند. اما, شما ممکن است واجد شرایط را به یکی دیگر از 12 هفته از مرخصی بدون حقوق تحت 1993 خانواده و پزشکی را ترک کنند. این پوشش تنها شرکت با بیش از 50 نفر و کارگران شاغل وجود دارد برای بیش از 12 ماه. در طول این زمان کار خود را محافظت شده است, اما شما ممکن است نیاز به استفاده از هر گونه تعلق مرخصی استعلاجی و یا تعطیلات در دسترس تحت سیاست های شرکت.

قوانین مشابه هستند اگر شما در حال مراقبت از کسی که تحت دولت-دستور قرنطینه یا انزوا یا سفارش داده شده به خود منزوی کردن توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. تنها تفاوت این است که درآمد شما خواهد بود و تنها دو سوم از معمول خود را پرداخت پوش در $200 در روز برای دو هفته.

و دوباره اگر شما در حال مراقبت از یک عضو خانواده است که می شود به طور جدی بیمار شما ممکن است قادر به گرفتن تا 12 هفته از مرخصی بدون حقوق تحت 1993 عمل بدون از دست دادن کار خود را.

در حالت عادی برابر قانون مانند این که در نظر گرفته شده است گسترده و بلند پروازانه اما به عنوان متجاوزین آن محرومیت به احتمال زیاد ترک کارگران آسیب پذیر در معرض. با یکی دیگر از محرک لایحه در آثار کنگره را فرصت دیگری برای کمک به آمریکایی ها که زندگی به طور وارونه با این بیماری همه گیر.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو