داروی جدید اضافه شده به PBS برای کمک به استرالیا درمان مرگبارترین سرطان

“تمام جهان خود را از هم جدا می افتد: وجود دارد بسیاری از احساسات شما به خانواده و دوستان خود بگویید شما نگران چه اتفاقی خواهد افتاد مالی آن را بر هر چیز در زندگی خود را,” او گفت:.

“اما سخت است که با داشتن به کودکان خود بگویید که چه اتفاقی می افتد.”

روندا مطرح دخترش, 33, و, پسر, 30, توسط خودش و گفت: فکر ترک آنها را قبل از زمان او به او کمک کرد تا از طریق سخت ترین بخشی از مبارزه با این بیماری است.

“من رفتم شیمی فورا; آنها به من این گزینه از عمل جراحی برای برداشتن کل چپ ریه, اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که همه آن را,” او گفت:.

“من یک دوره شیمیدرمانی و پرتودرمانی که بسیار کامل است. آن را 35 روز مستقیما از تابش – من از دست من آن را یک تجربه کامل در.”

سرطان ریه مرگبارترین شکل سرطان در استرالیا با وجود اینکه پنجم-شایع ترین با حدود 12,800 مردم تشخیص داده شده در سال 2019 و بیش از 9000 در حال مرگ از آن – حسابداری برای 18 درصد از تمام مرگ ناشی از سرطان است که در سال.

آن است که بسیار کشنده هر دو چون ریه ها دشوار است به درمان به طور مستقیم و از آنجا که بیماران اغلب تنها تجربه علائم زمانی که سرطان کاملا پیشرفته.

Dr David گرایمز یک بریزبن مبتنی بر پزشکی متخصص غدد گفت: durvalumab بازی تعویض شد از نظر اثربخشی آن برای افراد مبتلا به اواخر مرحله non-small-cell lung cancer.

“برای این گروه از بیماران رفته از طریق شیمیدرمانی یا پرتودرمانی یا هر دو واقعا وجود دارد هیچ درمان های دیگر که تا به حال نشان داده شده است برای بهبود نتایج” دکتر Grimes گفت.

“آن را بهبود می بخشد ميانه بقای بیش از یک سال و بهبود احتمال درمان نیز هست.”

حدود 2000 بیماران مبتلا به سرطان ریه در استرالیا پیشرفته non-small-cell lung cancer خواهد شد و به طور بالقوه بهره مندی از افزایش دسترسی به مواد مخدر است.

در حال بارگذاری

تا همین اواخر تنها راه بیماران می تواند دسترسی به مواد مخدر بود که بخشی از یک کارآزمایی بالینی و یا به پرداخت قیمت کامل در مورد 100 ، 000 دلار برای یک دوره دارو است.

این شرکت که تولید کننده مواد مخدر ارائه شده است آن را در یک مورد به صورت رایگان در مهربان زمین برای شش ماه گذشته; اما,,,,, Dr Grimes گفت: با آن علاوه بر PBS آن بود در حال حاضر در دسترس از هر بیمار که به آن نیاز دارد.

“هنگامی که [immunotherapies] خوب هستند آنها واقعا خوب و تحمل پذیری خوب است وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات را امتحان کنید این درمان بیشتر به طور گسترده قابل اجرا است.”

روندا در حال حاضر رفته به بهبودی کامل پس از استفاده از مواد مخدر جدید و می گوید که او روش خود را 60 روز تولد او را برای رفتن به تیک برخی از موارد خارج از فهرست سطل.

“من هرگز واقعا پرسید چقدر زمان وجود دارد – منظورم این است که شما می توانید گوگل با این همه اما من نمی خواهم به تماشای و صبر کنید,” او گفت:.

“من به ایتالیا روز بعد از من پایان سلول های بنیادی در ماه جولای.

“من می خواهم به برخی از خاطرات با خانواده من است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im