جدید آزمایش DNA نشان می دهد که یک کودک سن واقعی وعده است اما مشکلات اخلاقی

اپی ژنتیک ساعت یک نوع جدید از بیولوژیکی آزمون در حال حاضر در حال گرفتن توجه جامعه علمی شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی به دلیل توانایی های بالقوه خود را به فاش کردن یک فرد “true” سن.

بیش از دو سال گذشته شرکت های مانند Chronomics و MyDNage شروع به فروش اپی ژنتیک سن آزمون به صورت آنلاین و زندگی شرکت بیمه YouSurance اعلام کرده است که این امر می تواند تست اپی ژنتیک سن دارندگان سیاست خود اختصاص آنها را به گروه های در معرض خطر. پزشکی قانونی دانشمندان نیز به فکر چگونه اپی ژنتیک ساعتهای می تواند کمک به تعیین سن جنایتکاران مشکوک.

به تازگی Kobor آزمایشگاه توسعه یافته اولین اطفال اپی ژنتیک ساعت به طور خاص طراحی شده برای تست سن افراد جوان با یک چشم به سمت کاربردهای آن در تحقیقات پزشکی و تنظیمات. این تست با استفاده از یک نمونه کوچک از سلول های جمع آوری شده ارزان و به راحتی از گونه گرد و خاک و می تواند پیش بینی سن کودک با درجه ای از دقت در حدود چهار ماه.

اما اطفال اپی ژنتیک ساعت به احتمال زیاد به غیر پزشکی برنامه های کاربردی به عنوان به خوبی. آنها به زودی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در موارد مهاجرت به اثبات سن مستند نشده مهاجران به دنبال پناهندگی به افراد زیر سن قانونی. دیگر در آینده با استفاده از توان تصور کرد مانند کار کودکان و قاچاق نظارت و یا حتی برای شناسایی کودک رزمندگان در درگیری های مسلحانه.

به عنوان محققان در اخلاق زیستی, جامعه شناسی پزشکی و ژنتیک ما علاقه مند هستند در مورد فواید و خطرات بالقوه از این جذاب و در عین حال بحث برانگیز فناوری های جدید برای افراد و جامعه است.

علم epigenetics

اپی ژنتیک ساعتهای ظهور از رشته epigenetics است که به بررسی چگونه شیمیایی علائم می تواند تنظیم بیان ژن و کمک به ما در درک چگونه پیری و بیماری فرآیندهای کار می کنند.

Epigenetics مطالعه مولکولهای کوچک است که با اتصال به DNA یا پروتئین های DNA پیچد اطراف تغییر چگونه ژن ها به عنوان خوانده شده. این مولکول های کوچک را تغییر ندهید خطی و توالی DNA, اما آنها به نوبه خود می تواند ژن ها را روشن یا خاموش با باز کردن یا بستن 3D ساختار DNA.

مولکول های کوچک نمی تواند تغییر ساختار خطی DNA, اما آنها به نوبه خود می تواند ژن های خاموش و با باز کردن یا بستن 3D ساختار DNA. (Shutterstock)

اگر ما فکر می کنم از ژن ها به عنوان نور لامپ علائم اپی ژنتیک می توانید با ارنج زدن سوئیچ دیمر بالا یا پایین اما آنها نمی توانند تغییر رنگ نور است.

برخی از علائم اپی ژنتیک می تواند تغییر در پاسخ به فرد محیط زیست و یا شیوه زندگی است. اپی ژنتیک آزمایشات ممکن است به ارائه اطلاعات در مورد افرادی است که در یک آزمون ژنتیکی به تنهایی نمی تواند نشان دهد — مانند مواجهه با تروما و استرس و رژیم غذایی و یا آلاینده ها.

دیگر علائم اپی ژنتیک تغییر بسیار ثابت مد به عنوان یک فرد توسعه, رشد و سنین است. این علائم باید فعال توسعه های مختلف اپی ژنتیک سن انجام شد. همچنین شناخته شده به عنوان اپی ژنتیک ساعتهای این آزمون آماده به اولین اپی ژنتیک آزمون آماده برای استفاده است.

اکثر اپی ژنتیک آزمایش نشده است علمی معتبر برای تایید خود را به دقت و با دقت های مختلف زیر گروه از جمعیت و اخلاقی حقوقی و اجتماعی پیامدهای استفاده از آنها به خوبی درک نشده.

درس از تست DNA

مانند تست های ژنتیکی اپی ژنتیک آزمایشات در نهایت ممکن است در اجرای قانون مهاجرت و تنظیمات و همچنین در تحقیقات و زمینه پزشکی. درس های آموخته شده از تست DNA برجسته نیاز به احتیاط و مسئول اجرای.

تحقیقات ژنتیکی و آزمایش در حال حاضر بسیاری از کاربردهای فراتر از تشخیص بیماری خطرات و ردیابی اصل و نسب. آزمایشات DNA ابزارهای رایج در تحقیقات پلیس برای شناسایی متهمان و قربانیان جنایات و آنها به طور فزاینده ای مورد استفاده مهاجرت سازمان به اثبات روابط ژنتيکی در خانواده تلاش.

جیمز جوزف دی آنجلو متهم بودن گلدن استیت قاتل به نظر می رسد در Sacramento County Superior Court در ساکرامنتو کالیفرنیا در ژانویه سال 2020 است. دی آنجلو بود شناسایی و به عنوان مظنون از طریق پایگاه داده های شجره نامه. AP Photo/غنی Pedroncelli

در سال 2018 به شناسایی مظنون طلایی دولت قاتل روشن ساخته است که اطلاعات بیولوژیکی مشترک با شرکت های مانند 23andMe و Ancestry.com از طریق مستقیم به مصرف کننده آزمون می تواند استخراج شده توسط سازمان های اجرای قانون. این مورد مطرح شده و قانونی نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی از اطلاعات ژنتیکی و با استفاده از DNA ذخیره شده توسط شرکت های خصوصی و دولت در پایگاه داده.


ادامه مطلب: DNA پایگاه داده به فروش می رسد برای کمک به اجرای قانون crack سرد موارد


با توجه به ظرفیت های اپی ژنتیک آزمون به افشای اطلاعات حساس در مورد یک فرد توسعه, محیط زیست, شرایط اجتماعی و زندگی انتخاب اجرای آزمون ها مانند اطفال ساعت نیاز به توجه به مسائل مرتبط با حریم خصوصی و نظارت و اساسی حقوق بشر است.

خطرات را به حقوق اساسی بشر

در دوره ای از افزایش بیگانه و حمایت از سیاست های مهاجرتی در سراسر جهان, مزایای استفاده از به دست آوردن داده های زیستی باید به شدت در نظر گرفته شده در برابر خطرات به حقوق اساسی بشر ذاتی در فرآیند جمع آوری یکی دیگر از لایه ای از اطلاعات از یک جمعیت آسیب پذیر.

هنگامی که آزمایش ژنتیک پیشنهاد شد به عنوان یک راه حل برای الحاق به خانواده برای هزاران نفر از کودکان جدا شده از پدر و مادر خود توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) حملات و آغاز اخراج ethicists و حمایت از گروه های مطرح شده مسائل مهم از جمله عدم رضایت آگاهانه و نگرانی در مورد ذخیره سازی طولانی مدت از DNA در هر دو پایگاه داده های خصوصی و یا کسانی که قبلا مورد استفاده قرار گیرد تنها برای کسانی که متهم به جنایات.

بازداشت شدگان دیده می شود در داخل یک مرکز استفاده می شود به خانه اعضای خانواده جدا شده در فبنس تگزاس در ماه ژوئن سال 2018 است. Ethicists باید مسائل مطرح شده در مورد پیشنهاد استفاده از آزمایش ژنتیکی برای اتحاد مجدد خانواده های جدا شده توسط ICE. AP Photo/مت نیویورک

استفاده از تست های ژنتیکی برای اثبات ارتباط بیولوژیکی میان اعضای خانواده به دنبال دوباره متحد در کشور نیز انتقاد برای اخلاقی مشکل ساز برای کودکان در غیر ژنتیکی خانواده و داشتن بالقوه عواقب مخربی برای اعضای ژنتیکی خانواده اگر تست DNA خطا رخ می دهد. این شرایط می تواند مانع از الحاق فرزندان خود را با مراقبان اولیه.

مشکلات نیز ممکن است بوجود می آیند اگر اپی ژنتیک ساعت استفاده می شود در موارد مهاجرت قبل از اینکه ما به طور کامل درک کنند و خود را به آدرس اخلاقی حقوقی و اجتماعی عواقب.

برای مثال مهاجران افراد زیر سن قانونی که ممکن است در معرض به شدت استرس زا تجارب سوء تغذیه و یا شرایط پزشکی. چنین مواجهه می تواند بر نتایج اپی ژنتیک ساعت آزمون که بر اساس DNA سالم کودکان در کشورهای توسعه یافته است. این باعث می شود استفاده از آنها در تلاش برای شناسایی سن بیولوژیکی مشکل برای هر دو فنی و دلایل اخلاقی.

مسئول استفاده از اپی ژنتیک ساعت

به تاریخ وجود داشته است اما تلاش هیچ گزارش رسمی از هر نیروی پلیس و یا مهاجرت سازمان با موفقیت با استفاده از اپی ژنتیک ساعت آزمون در حل چالش برانگیز پرونده جنایی یا پناهندگی.

آن را به توجه ما آمده است که محققان نزدیک شده است توسط سازمان های دولتی علاقه مند به استفاده از اطفال اپی ژنتیک در ساعت خاص و توسط مهاجران در جستجوی راه هایی برای اثبات سن خود را از کودکان ثبت نشده به منظور دسترسی به امتیازات قانونی این سایت متعلق به فقط برای افراد زیر سن قانونی.

وعده وراژنتیک که گردش به طور گسترده ای در گفتمان عمومی شامل پتانسیل برای کنترل یک زمینه ژنتیکی — مانند خطر ابتلا به بیماری از طریق انتخاب شیوه زندگی. با این نوع از توجه افراد در عموم در واقع ممکن است در میان علاقه مند به استفاده از این آزمون. مصرف کنندگان به دست آوردن دسترسی به اپی ژنتیک آزمون های آنلاین و کسانی که به دنبال استفاده از آنها را برای اطلاع رسانی حقوقی و تصمیم گیری در سیاست باید آگاه باشند از زمان های علمی محدودیت ها و همچنین افزایش حریم خصوصی و عدم تبعیض نگرانی.

استانداردهای عمل اخلاقی, دستورالعمل ها و مقررات به شدت مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که مسئول استفاده از اپی ژنتیک آزمایشات است. اکثر فوری وجود دارد که نیاز به حفاظت از کودکان و مراقبان آنها از زودرس و یا از نظر اجتماعی قابل پذیرش نیست استفاده از اطفال اپی ژنتیک ساعت آزمون برای اطمینان از وعده های خود متوجه هستند با بهترین منافع خود را در ذهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>