این شهر هم مرز با کشورهای همسایه خواهد بود مهر و موم شده و حمل و نقل عمومی متوقف می شود گفت: شهرستان, وزیر, Arvind Kejriwal.

“ما یاد گرفتیم از این جهان که کمتر شما سرمایه گذاری در خارج کمتر شما را در تماس با جهان است که بسیار ما می توانیم صرفه جویی خودمان” Kejriwal به خبرنگاران گفت:.

“ما در حال گفت و بارها این است که شما می توانید خودتان را از coronavirus,” او گفت:.

به منظور تعطیل کردن پایتخت آمد ساعت پس از صدها میلیون نفر از سرخپوستان توجه نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر مردم را به خود جدا برای یک روز برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هند ثبت شده 341 مورد coronavirus هفت, مرگ و میر, دولت فدرال گفت: در اظهارات روز یکشنبه. کارشناسان گفته اند که تعداد موارد آینه نرخ در طول مراحل اولیه شیوع بیماری در کشورهای دیگر که پس از آن رفت و به دیدن رشد بسیار سریع.

در حالی که روز یکشنبه مقررات منع رفت و آمد بود و داوطلبانه و نه ممنوعیت آشکار در جنبش به دنبال آن مجموعه ای از اطلاعیه ها توسط دولت به ادامه این مستند تا پایان ماه مارس.

حداقل 75 مناطق سراسر کشور که در آن موارد از coronavirus شناسایی شده اند قرار داده شده اند تحت سختگیرانه مستند.

“دولت موضوع را از دستور اجازه می دهد تنها خدمات ضروری به کار در حدود 75 ولسوالی با تایید COVID-19 موارد و یا تلفات” گفت: وزارت رسمی در دهلی نو.

راه آهن هند است که حمل بیش از 25 میلیون نفر از مسافران در روز لغو تمام قطار مسافری خدمات تا 31 مارس است.

کارشناسان پزشکی می گویند کمبود امکانات تست می تواند پنهان کردن میزان واقعی موارد در هند است که دارای جمعیت بیش از 1.3 میلیارد نفر است.

تست شده و گسترش یافته به آزمایشگاه های خصوصی خواهد شد و در حال حاضر شامل افراد بدون علامت که تا به حال در تماس با موارد تایید شده.

بخور

آتش نشانان در غرب هند fumigated مناطق اطراف بسته و بازارها و میادین عمومی و زاغه های شهری منطقه.

“حکومت نظامی دوره به ما فرصتی برای مقیاس کردن هر فعالیت در سراسر هند” گفت: یک دستیار ارشد به مودی افزود که سخت تر رویکرد می تواند باعث تظاهرات و یا ناآرامی.

“شکست از نظم و قانون خواهد بود بدترین چیزی که اتفاق می افتد در این نقطه او گفت:” خواست نامش فاش نشود.

کارخانجات بزرگ صنعتی پارک ها و بانک ها اعلام کرده اند خاموش شدن ناگهانی و یا راههایی برای به حداقل رساندن تماس در دفاتر.

موارد تایید شده در جنوب آسیا از جمله هند را افزایش داده اند به 1,145 با 12 مرگ و میر گزارش شده است.

در سریلانکا پلیس دستگیر و بیش از 110 نفر برای نقض یک curfe. کشور به ثبت رسیده بیش از 80 موارد است.

افغانستان با 34 مورد گزارش اول خود را از مرگ ناشی از کروناویروس در روز یکشنبه.

تایید COVID-19 نفر در جنوب آسیا:

پاکستان 646

هند 341

سریلانکا 81

افغانستان 34

بنگلادش 27

مالدیو 13

نپال 1

بوتان 2

———————————–

مجموع 1,145

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im