جدید COVID خوشه در ملبورن meatworks

دولت ویکتوریا در تلاش است تا 100,000 ویکتوریایی آزمایش در یک دوره دو هفته.

وجود دارد در حال حاضر شده است 1371 موارد COVID-19 تشخیص داده شده در ویکتوریا با مرگ و میر ثابت در 18. وجود دارد 12 نفر در بیمارستان هفت نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

Ms Mikakos گفت که او و همکاران او بود نه احساس هر گونه فشار خاص به دنبال نیوساوت ولز و کوئینزلند در آوردن کودکان به درس و یا آرامش بخش هر اجتماعی دیگر فاصله, قوانین, قبل از انقضای ویکتوریا در حال حاضر وضعیت اضطراری در آوریل 11.

هر کسی که مشغول به کار در کارخانه گوشت بود که تست شده برای این ویروس و صنعت گوشت اقتدار PrimeSafe مشغول به کار بود با کسب و کار در پی مثبت آزمون کارشناسی ارشد Mikakos گفت.

مقامات به او گفته بود وجود دارد هیچ نگرانی در مورد ایمنی مواد غذایی که از meatworks, او گفت:.

“تست برای تمام کارکنان در حال انجام است و همچنین تماس با ردیابی از هر گونه موارد تایید شده,” او گفت:.

“کسب و کار در حال حاضر بسته شده است و شده است به طور کامل تمیز شود. من همچنین توصیه می شود که وجود دارد هیچ زمان نگرانی در مورد ایمنی مواد غذایی.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی مشغول به کار بود از نزدیک با کشاورزی ویکتوریا و همچنین PrimeSafe در مورد مسائل مربوط به پردازش حیوانات, او گفت:.

در حال بارگذاری

دولت موفق شده است در مورد 25,000 آزمون پس از آن راه اندازی آن حمله رعد اسا در روز دوشنبه و Ms Mikakos خواست هر کسی با هر تنفسی از علائم مهم نیست که چقدر خفیف تست کنید. بیشتر pop-up درمانگاه تاسیس شده اند در مراکز خرید و دیگر سایت ها.

“ما در حال حاضر 22 مرکز خرید یا خرده فروشی سایت های باز در سراسر ویکتوریا و آنهایی که جدید باز کرده اند امروز در بوکس هیل مرکزی Eastland, گرینسبروق پلازا, Stockland نقطه طبخ برای گلن, Victoria, باغ, مرکز خرید و Westfield, Knox,” Ms Mikakos گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de