جدید COVID-19 مدل سازی نشان می دهد منحنی صاف; لباس برای 3,883 مرگ و میر در مارس 5

OTTAWA — آخرین ملی COVID-19 مدل سازی نشان می دهد که کانادا می تواند 3,883 COVID-19 مرگ و میر در این زمان در هفته آینده, اما به طور کلی سلامت عمومی اقدامات کانادایی در حال گرفتن مشغول به کار هستند و “در بسیاری از نقاط کشور این منحنی دارای پهن” را به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو آن قرار داده است.

کانادا است که در مسیر به آمار بین 53,196 موارد و 66,835 موارد و بین 3,277 و 3,883 مرگ و میر در مارس 5, رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam نازل شده در روز سه شنبه.

Tam ارائه شده در این کوتاه مدت برآورد به عنوان بخشی از به روز رسانی ملی پیش بینی بر شدت و دامنه COVID-19 در کانادا است که جزئیات زمان به طور کلی بهترین و بدترین حالت همه گیر حالات در این کشور است.

در حالی که نزدیک شدن به هدف مسطح منحنی چیزی در کل کشور شده است و کار به سمت ترودو گفت: “ما نه از جنگل و در عین حال” با این بهداشت عمومی اورژانس.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد 49,040 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 2,769 اند از رمان coronavirus به تاریخ.

به طور کلی در مورد گسترش است و وارد کردن در چند استان هر چند موارد در استان کبک و انتاریو و آلبرتا در حال رانندگی زمان اپیدمی رشد تام گفت. در مقایسه با دیگر کشورهای کانادا اپیدمی رشد بوده است آهسته تر با زمان تعداد موارد جدید دو برابر در هر 16 روز.

جدید بینی در دستگاه تنفسی ویروس’ گسترش و بالقوه مرگ و میر آمده بیش از دو هفته پس از دور اول فدرال مدلسازی منتشر شده توسط بهداشت و درمان کانادا است که تخمین زده است که در زیر فعلی بهداشت عمومی اقدامات تا به 44,000 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در ماه های آینده هر چند محدوده از مرگ و میر بستگی به سطح مهار کردند.

“ما انتظار داریم که تنها بخش کوچکی از جمعیت خواهد بود ایمنی بدن, بنابراین تا زمانی که این جمعیت یک سطح بالایی از ایمنی به ویروس و یا ما باید یک واکسن در محل ما باید به برنامه ریزی برای زندگی با یک کنترل سطح COVID-19 فعالیت است. بنابراین ما پیش بینی است که برخی از بهداشت عمومی اقدامات نیاز به باقی می ماند در محل برای جلوگیری از جرقه و رشد آینده اپیدمی امواج” تام گفت.

در زمان اولیه پیش بینی ساخته شد, کانادا موارد دو برابر شدن بین هر سه تا پنج روز Tam گفت.

“بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس این یک به روز رسانی تصویر از جایی که ما فکر می کنم ما در حال حاضر که در آن ما فکر می کنیم همه چیز را از اینجا” ترودو گفت: پیش از این جلسه.

“چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که چگونه بسیاری از ضرر و زیان ما را به سوگواری آیا بیمارستان های ما می تواند همچنان به مقابله آن همه بستگی به ما” ترودو گفت.

سازگار با دور اول مدل سازی سه شنبه اعداد نشان می دهد که بسته به مهار تلاش های بین 4000 و 355,000 مردم در کانادا می تواند مرگ از COVID-19 در طول دوره این بیماری همه گیر. هر چند واقعیت کنونی این ویروس همچنان به کانادا نزدیک به پایان پایین تر از این طیف اگر فعلی بهداشت عمومی اقدامات پیشگیری مانند فاصله فیزیکی نگهداری می شوند. بالا پایان است که مرگ برآورد خواهد بود اگر هیچ اقدامات پیشگیری در محل.

کانادا همچنان به مسیر در محدوده بین یک درصد و 10 درصد از کانادایی ها تبدیل شدن به آلوده COVID-19, Tam گفت. برای مثال مدل های فعلی نشان می دهد که:

اگر 2.5 درصد از جمعیت قرارداد این ویروس که:

  • 940,000 کانادایی مریض;
  • 73,000 می تواند بستری;
  • 23000 نفر می تواند تا پایان در واحد مراقبت های ویژه و
  • 11000 نفر می میرند.

اگر در صد از جمعیت می شود که بیمار بازدید 5 درصد است که به معنای:

  • 1,879,000 قرارداد COVID-19;
  • 146,000 می تواند بستری;
  • 46,000 مردم می تواند در نهایت در ICU; و
  • 22,000 مردم می میرند.

در صورتی که بیشتر رشد به 10 درصد از جمعیت حدود 44,000 مردم در کانادا می میرند.

آخرین مدل سازی نشان می دهد که مسن کانادایی و مردان بیشتر در معرض خطر شدید از نتایج پیمانکاری COVID-19 با افراد بیش از سن 60 حسابداری برای 95 درصد از مرگ و میر در این کشور است. نزدیک به 80 درصد از تمام مرگ و میر مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در طول چند هفته گذشته داده ها همچنان نشان می دهد که برخی از استان ها به نظر می رسد در قله و یا به طور بالقوه حتی پایین آمدن طرف دیگر منحنی های خود را با چند به هیچ مورد جدید در حال کشف در برخی از مناطق.

روز سه شنبه جلسه نشان داد که در حال حاضر هیچ جامعه انتقال در جزیره پرنس ادوارد مناطق شمال غربی و یا در یوکان در حالی که نانووات است و در عین حال به گزارش واحد COVID-19 مورد است.

بازگشایی دستورالعمل های آینده ‘به زودی’

با برخی از استان ها شروع به برنامه ریزی و اجرای تدریجی آنها شل شدن محدودیت های به روز ملی تصویری از همه گیر ممکن است کمک بیشتر اطلاع رسانی ملی دستورالعمل ترودو در حال کار بر روی با premiers.

در روز سه شنبه ترودو گفت: کسانی که به اشتراک گذاشته اصول راه اندازی مجدد اقتصاد منتشر خواهد شد “به زودی.”

“اجازه دهید من روشن شود: اینها اقدامات خاص زمانی که شما می توانید رفتن به محل کار یا مدرسه زمانی که شما می توانید ببینید همسایگان خود را و یا خانواده و یا دوستان است. این چارچوب وضع از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد قبل از مصرف هر گونه مراحل بعدی. راه اندازی مجدد اقتصاد ما تدریجی خواهد بود و دقیق و هدایت خواهد شد با علم” ترودو گفت.

با اشاره به برخی از شرایط بازگشایی انتظار ترودو گفت که کنترل انتقال کلیدی خواهد بود و باید ظرفیت کافی برای تست و ردیابی. او گفت: همچنین انتظار می رود یک سیستم که در آن اگر کسی در اطراف شما تست مثبت شما اطلاع داده خواهد شد به سرعت به طوری که شما می توانید منزوی.

و همچنین برخی از محل های کار نیاز اضافی تجهیزات حفاظتی و قوی تر محدودیت هایی را به باقی می ماند در اطراف جمعیت های آسیب پذیر مانند کسانی که در دراز مدت مراقبت از خانه.

همچنین در دفتر ثبت دعاوی حقوقی امروز ترودو برنامه ریزی شده است برای حضور در اولین جلسه مجازی از همه حزب کمیته ویژه در COVID-19.

“با وجود این چالش ها از این بیماری همه گیر نهادهای دموکراتیک ما در حال نوآوری و پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن در خدمت مردم” ترودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de