جدید کروناویروس خوشه نشان می دهد خطرات ناشی از موج دوم اعتراض ها را شعله ور

برلین — یک خانواده در چین, کاباره ها در کره جنوبی و یک کشتارگاه در آلمان: جدید خوشه عفونت کروناویروس در حال اشتعال نگرانی در مورد موج دوم حتی به عنوان تماس های رشد در برخی از کشورها به استراحت محدودیت و حتی بیشتر.

در آلمان که در آن هزاران نفر اعتراض کرده اند باقی مانده محدودیت در روزهای اخیر مقامات بهداشتی می گویند تعداد زیادی از مردم هر تایید coronavirus بیمار آلوده با افزایش از 1 دوباره بازتاب تمدید افزایش موارد است. این تعداد باید زیر 1 برای شیوع بیماری به کاهش است.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال تماشای به ببینید که چقدر عفونت افزایش نرخ در موج دوم به عنوان سازمان ملل و ایالات متحده از ظهور درجات مختلفی از مستند.

بعد یکشنبه, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون بود و انتظار می رود به های مختلف را خشک نگه داشتن بیشترین محدودیت در محل به عنوان او نشان می دهد یک “نقشه راه” برای کشور است که رسمی ترین ویروس مرگ و میر در اروپا در بیش از 31,600. خود دولت محافظه کار مورد انتقاد قرار گرفت برای اینکه به کندی واکنش نشان می دهند به همه گیر اما پس از سقوط بیمار مبتلا به ویروس خود را Johnson گرفته شده یک خط سخت تر.

چین گزارش 14 مورد جدید یکشنبه برای نخستین بار دو رقمی افزایش 10 روز است. یازده نفر از 12 داخلی عفونت شد و در شمال شرق استان جیلین که باعث شد مقامات به منظور بالا بردن سطح تهدید در یکی از شهرستانهای Shulan به خطر تنها چند روز پس از تنزیل رتبه تمام مناطق کم خطر است.

مقامات گفت: Shulan شیوع سرچشمه با 45 سال که هیچ سفر اخیر یا قرار گرفتن در معرض تاریخچه اما گسترش آن به شوهرش او را سه خواهر و دیگر اعضای خانواده. قطار خدمات در این شهرستان بودند که به حالت تعلیق درآمد.

“اپیدمی کنترل و پیشگیری جدی است و موضوع پیچیده و مقامات محلی هرگز نباید بیش از حد خوش بینانه, جنگ, خسته و یا خارج از گارد” گفت: جیلین حزب کمونیست وزیر Bayin Chaolu.

جیلین همچنین به دلیل داشتن مرز مشترک با کره شمالی که اصرار دارد آن است که هیچ ویروس موارد بسیار به کفر بین المللی مقامات بهداشتی.

کره جنوبی گزارش 34 بیشتر موارد به عنوان عفونت های جدید مربوط به, کاباره ها تهدید این کشور به سختی به دست سود در برابر ویروس. این اولین بار است که کره جنوبی را روزانه عفونت شد و بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

در سراسر اروپا و بسیاری از کشورهای جهان شد کاهش مستندات و حتی بیشتر حتی به عنوان آنها آماده برای سرکوب هر گونه عفونت های جدید.

ترکیه شهروندان ارشد خود را در اولین فرصت برای سرمایه گذاری در خارج در هفت هفته یکشنبه است.

“این بسیار خوب بود و در خارج از خانه پس از یک مدت زمان طولانی” گفت: Ethem Topaloglu, 68 که عینک ماسک به عنوان او قدم در یک پارک در پایتخت آنکارا. “اگر چه من قادر به نشستن در بالکن, آن را در همان راه رفتن در اطراف در خارج.”

آلمان که موفق به فشار روزانه عفونت های جدید زیر 1000 قبل از تصمیم گیری برای نرم کردن محدودیت دیده است منطقه ای خوشه در موارد مربوط به کشتارگاه و خانه های سالمندان.

مقامات آلمانی ابراز نگرانی در مورد رشد تعداد زیادی از تظاهرات از جمله یکی در جنوب غربی شهر اشتوتگارت به خود جلب کرد که هزاران نفر از شرکت کنندگان. پلیس در برلین تا به حال به مرحله در روز شنبه پس از صدها نفر از مردم موفق به احترام اجتماعی فاصله اقدامات ضد قفل تظاهرات.

آنگلا مرکل و فرمانداران از آلمان 16 متحده در هفته گذشته پاک راه را برای رستوران ها و هتل ها و باقی مانده فروشگاه به بازگشایی شده است. این کشور در لیگ فوتبال رزومه این هفته با وجود تعداد زیادی از بازیکنان حرفه ای تست مثبت برای COVID-19 و بیشتر دانش آموزان در حال بازگشت به مدرسه آغاز و تا روز دوشنبه.

فرانسه است که مشابه تعدادی از عفونت های آلمان اما به مراتب بالاتر مرگ و میر در بیش از 26,300 است و اجازه دادن به برخی از دانش آموزان جوان بازگشت به مدرسه دوشنبه پس از تقریبا دو ماه. حضور و غیاب نمی تواند اجباری حق دور ترک پدر و مادر را دشوار تصمیم گیری که آیا آن را بی خطر به فرستادن فرزندان خود به مدرسه یا نه.

با گردشگری یک صنعت عمده در ایتالیا صاحبان هتل سفر ساحل تفریحی و دیگران که به شدت بستگی به فصل تابستان در حال فشار دادن به می دانم که زمانی که شهروندان می توانند سفر در سراسر کشور. در یک مصاحبه با روزنامه یکشنبه برتر جوزپه کونته وعده داده است که محدودیت در بین منطقه ای جنبش خواهد بود برداشته اما تنها پس از مقامات بهتر تعیین کنید که چگونه این ویروس شیوع می یابد.

ساکنان برخی از مناطق اسپانیایی قادر خواهد بود برای لذت بردن از محدود صندلی در میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی دوشنبه اما مادرید و بارسلونا, بزرگترین کشور شهرستانها باقی خواهد ماند و خاموش شد. اسپانیا در روز یکشنبه گزارش 143 جدید و میر ناشی از این ویروس کمترین افزایش روزانه از مارس 19.

در یک سخنرانی به انگلستان یکشنبه شب Johnson انتظار می رود که اعلام 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران از آمدن به انگلستان به جز کسانی که از ایرلند به عنوان بخشی از اقدامات با هدف اجتناب از دوم اوج این بیماری همه گیر. حمل و نقل هوایی و صنعت سفر گروه در حال حاضر در اعتراض به انتظار اقدامات به عنوان ویرانگر به اقتصاد بریتانیا.

روسیه در حالی است که هنوز گزارش افزایش عفونت. آمار و ارقام منتشر شد یکشنبه ثبت 11,012 موارد جدید, بالاترین, یک روز شمارش و در عین حال در مجموع نزدیک به 210,000 موارد و 1,915 و میر گزارش شده. مقامات روسیه نسبت به افزایش شدید در بخشی به افزایش تست اما کارشناسان بهداشت می گویند روسیه coronavirus داده شده است به طور قابل توجهی زیر گزارش شده است.

در ایالات متحده رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شدت انتقاد خود را جانشین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. اوباما گفت: اعضای سابق دولت او است که مبارزه با این ویروس شده اند که بد حتی برای بهترین دولت اما از آن شده است “مطلق هرج و مرج فاجعه” زمانی که طرز فکر “آنچه در آن برای من” ارتشاح دولت با توجه به ضبط به دست آمده توسط اخبار یاهو.

بسیاری از خانواده ها جشن روز مادر آخر هفته از دور انداختن و یا تغییر برنامه های عادی خود را هر سال در یک زمان اجتماعی فاصله و انزوا. یک خانه سالمندان در میامی برگزار شد روز مادر, رژه در روز شنبه با فرزندان و نوه رانندگی گذشته ویندوز و تکان دادن عزیزان در داخل. دیگران غصه دار برای کسانی که قربانیان این ویروس است که باعث خاص رنج می برند برای افراد مسن و قبلا بیمار است.

ایالات متحده دیده است 1.3 میلیون عفونت و حدود 80,000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر — ترین در جهان تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا بحث بر سر کاهش مستندات قطبی است در امتداد خطوط حزبی که بیش از 33 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری و فعالیت های کسب و کار به زمین را متوقف کند.

در نیویورک, مرگبارترین نقطه داغ در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: سه فرزند از درگذشت یک عارضه ممکن است coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی است. کومو نیز با انتقاد برخی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با افزایش مرگ و میر در خانه های سالمندان که در آن در مورد 5,300 ساکنان فوت کرده اند.

سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci قرار داده شده خود را در قرنطینه پس از آمدن در تماس با کسی که تست مثبت است.

در سراسر جهان از 4 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده و حدود 280,000 فوت کرده اند بیش از نیمی از آنها در اروپا و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

——

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de