جدید کروناویروس می تواند باقی بماند در هوا به صورت دقیقه و بر روی سطوح روز: مطالعه

دانشمندان از موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از ما, موسسه ملی بهداشت اقدام به تقلید ویروس سپرده از یک فرد آلوده روزمره بر روی سطوح در یک خانواده و یا محیط بیمارستان از جمله از طریق سرفه و یا دست زدن به اشیاء.

آنها با استفاده از یک دستگاه به انصراف از آئروسل که تکرار قطرات میکروسکوپی ایجاد شده در یک سرفه یا عطسه.

این دانشمندان پس از بررسی چه مدت ویروس باقی مانده عفونی در این سطوح با توجه به مطالعه ای که به نظر می رسد آنلاین در مجله پزشکی نیوانگلند در روز سه شنبه – یک روز که در آن ما COVID-19 نفر رسید گذشته 5,200 و مرگ و میر نزدیک 100.

این آزمایشات نشان می دهد که این ویروس انجام شده است توسط قطرات منتشر شد وقتی کسی سرفه یا عطسه آن باقی مانده است زنده و یا قادر به هنوز آلوده, مردم, در, ذرات معلق در هوا به مدت حداقل سه ساعت.

در پلاستیک و ضد زنگ قابل دوام ویروس می تواند تشخیص داده شده پس از سه روز. روی مقوا ویروس بود و نه قابل دوام پس از 24 ساعت. مس آن را در زمان 4 ساعت برای این ویروس برای تبدیل شدن به،.

در شرایط نیمه عمر این تیم تحقیقاتی متوجه شد که آن را طول می کشد حدود 66 دقیقه برای نیمه ویروس ذرات به از دست دادن عملکرد اگر آنها در یک آئروسل قطرات.

که بدان معنی است که پس از یک ساعت و شش دقیقه سه چهارم ویروس ذرات خواهد شد و در اصل ، اما 25% هنوز هم قابل دوام.

مقدار قابل دوام ویروس در پایان ساعت سوم را به 12.5% با توجه به تحقیقات به رهبری Neeltje ون Doremalen از NIAID را مونتانا تسهیلات در کوه های راکی آزمایشگاه.

در فولاد ضد زنگ طول می کشد 5 ساعت و 38 دقیقه برای نیمی از ذرات ویروس را غیر فعال تبدیل. روی پلاستیک نیمه عمر 6 ساعت 49 دقیقه محققان دریافتند.

روی مقوا نیمه عمر حدود سه و نیم ساعت اما محققان گفتند وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در این نتایج “بنابراین ما توصیه به احتیاط” در تفسیر است که تعداد.

کوتاه ترین زمان بقا در مس که در آن نیمی از این ویروس شد ، در 46 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو