یک خوشه کهکشانی را می توان تشبیه به یک شهر بزرگ از کهکشان کهکشانی شهر مهم مرکزی که در آن هر یک کهکشان نشان دهنده یک فرد چشمک ساختار. فقط به عنوان یک باستان شناس ممکن است به دنبال شواهدی از قدیمی ترین شهرستانها در زمین ستاره شناسان مدت ها به دنبال کشف قدیمی ترین کهکشان خوشه در جهان — هر کیهانی معادل یک تمدن کهن مانند مریم یا تو.

من خوش شانس بوده که به رهبری یک تیم از ستاره شناسان در کشف فقط یک مثال از یک خوشه کهکشانی. چگونه ؟ نور از کهکشان های خوشه ای به نام XLSSC 122 گرفته 10.4 میلیارد سال به سفر در سراسر جهان به ما.

یک تصویر ترکیبی کهکشان خوشه XLSSC 122 با استفاده از تصاویر از تلسکوپ فضایی هابل و رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ. سفید خطوط آشکار قوی X-ray emission گرفته شده توسط آژانس فضایی اروپا به X-ray Multi-Mirror ماهواره ای. (جان ویلیس), نویسنده ارائه شده

یک جوان جهان

ستاره شناسان بر این باورند که جهان به خودی خود 13.7 میلیارد سال پس از کمی ریاضی به ما می گوید که ما در حال مشاهده XLSSC 122 زمانی که جهان تنها 3.3 میلیارد سال است. تصور کنید که تعجب ما هنگامی که از هر نظر از این کهکشان های خوشه ای نشان داد که ساختار فیزیکی به ظاهر هر بیت به عنوان مادر و توسعه به عنوان کهکشان خوشه در حال حاضر ما روز جهان — یک وضعیت نه مثل نگاه کردن به یک عکس از جوانان خود را که در آن شما به نظر می رسد بسیار قدیمی تر از شما بودند.

XLSSC 122 قابل ملاحظه ای زودرس حضور در جوانی جهان یک نشانه است که شاید جهان — حداقل متراکم ترین بخش های آن — می تواند به شکل ستاره جمع آوری به کهکشان ها و در نهایت کشیده می شود به کهکشان خوشه با تعجب سرعت. با توجه به این که شبیه سازی های کامپیوتری از مجمع از کهکشان خوشه ها نشان می دهد بیشتر رشد تدریجی کشف XLSSC 122 نشان می دهد که ما زمان ایده ها چگونه ساختار اشکال در جهان ممکن است ناقص.

کشف کهکشان خوشه

زمانی که من برای اولین بار آن را دیدم XLSSC 122 به نظر می رسد به عنوان یک مجموعه بی ادعا از فوتون ها در یک X-ray تصویر از آسمان گرفته شده توسط آژانس فضایی اروپا به X-ray Multi-Mirror فضا رصدخانه. هر چند در بازدید از فاصله بسیار دور ما می دانستیم که ما به طور بالقوه رعایت یک هاله ای از گاز در 10 میلیون کلوین — محدود در میدان گرانشی یک خوشه از کهکشان ها.

اما نور مرئی تصاویر گرفته شده با کانادا-فرانسه-هاوایی و تلسکوپ نشان داد هیچ کهکشان ارتباط با منبع اشعه X. این جالب بود سرنخی که ممکن است ما را به کشف یک کهکشان دور خوشه ای که در آن انبساط جهان منتقل شده بود به نور مرئی ساطع شده توسط خوشه کهکشان ها به مادون قرمز.

از تحقق این ما اقدام برای به دست آوردن یک تصویر نامزد ما خوشه با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ. این تصویر گرفته شده با یک دوربین مادون قرمز نشان داد ثبتشده حضور ضعف اشیاء قرمز — distant galaxies; اما دقیقا چگونه دور ماند یک رمز و راز است.

تلسکوپ فضایی هابل به ارمغان می آورد وضوح نهایی

داشتن وارد یک مورد قوی است که XLSSC 122 یک کهکشان دور خوشه شاید بیشتر دور ما اهدا شد مشاهده با تلسکوپ فضایی هابل. با توجه به این که تنها یک نفر از هر 10 هابل طرح های موفق این نمایندگی یک دستاورد را در خود دارد.

اگر چه این تلسکوپ هابل است که نزدیک به 30 سال از آن باقی مانده از پیش برجسته فصل های مرکز. تصاویر ما از XLSSC 122 به نظر می رسد تیز و روشن نسبت به فازی تصاویر به دست آمده از زمین بر اساس رصدخانه. اگر چه من یک ستاره شناس حرفه ای برای 20 سال دیدن تصاویر هابل از ما خوشه نمایندگی نزدیکی منحصر به فرد کشف لحظه. آن را بلافاصله روشن از کهکشان رنگ ها و طیف که XLSSC 122 بود بینهایت دور: این وضع در انتقال به سرخ از دو معنی است که نور از XLSSC 122 گرفته بود 10.4 میلیارد سال به زمین برسد.

شبیه سازی کهکشان

چگونه یک خوشه مانند XLSSC 122 جا به ما گسترده تر عکس جهان چگونه است, ساختار ؟ شبیه سازی های کامپیوتری ستاره شناسان اجازه می دهد برای از نو خلق ناهموار توزیع ماده در جهان اولیه و سپس به دنبال نیروی جاذبه آن را به عنوان تساوی متراکم تر مناطق به عظیم خوشه در حالی که کمتر متراکم مناطق بیشتر پراکنده.

یکی می تواند شناسایی خوشه در این شبیه سازی است که دارای همان خواص XLSSC 122. به عنوان یک شبیه سازی است شبیه به یک فیلم جهان ما می تواند سریع به جلو به امروز. هنگامی که ما این کار رو برای XLSSC 122 متوجه شدیم که آن را تبدیل به یکی از عظیم ترین خوشه در جهان – مقایسه به این خوشه در کما نزدیک ما مجموعه ای از کهکشان ها. همان شبیه سازی نشان می دهد که XLSSC 122 تنها ممکن است وجود داشته به عنوان یک خوشه از کهکشان ها برای شاید یک میلیارد سال قبل از لحظه ای که ما آن را مشاهده است.

اینجاست که رمز و راز. مطالعه ما از نور ستاره از کهکشان ها را تشکیل می دهند که XLSSC 122 به ما می گوید که آنها بیش از یک میلیارد سال شاید به اندازه سه میلیارد سال است. همه آنها به نظر می رسد برای شروع تشکیل ستاره تقریبا در همان زمان. اما همه از این اتفاق قبل از این کهکشان تا کنون clumped هم به شکل XLSSC 122 ما با این سوال که چه چیزی باعث آنها را به شروع به شکل گیری ستاره ها در چنین شیوه ای هماهنگ در اوایل هستی ؟

خوشبختانه ما باید یک ایده خوب از کجا به نگاه بعدی. ناسا قصد دارد برای راه اندازی James Webb Space Telescope در مارس سال 2021 و ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای هدف قرار دادن XLSSC 122. این Webb telescope را جمع آوری حدود شش برابر سبک تر از هابل خواهد شد و تجزیه و تحلیل است که نور با تعدادی از حساس ابزار است. هدف ما این است به استفاده از با وضوح بالا و طیف سنجی مادون قرمز را تا حد زیادی بهبود دانش ما از ستارگان سنین کهکشان ها را تشکیل می دهند که XLSSC 122 و پین کردن اوایل داستان زندگی قابل توجهی از این خوشه از کهکشان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو