مناطق جدید از سیدنی هشدار برای هشدار برای علائم به عنوان ویکتوریا علائم بدترین روز

“این یک تراژدی وحشتناک,” او گفت:.

در حال بارگذاری

در روز پنج شنبه شب مردم که با حضور سه سالن نیزه و هتل هری در Surry Hills, قهوهای مایل به زرد ویتنام رستوران در Cabramatta و برنامه یاجشن بعدازظهر قهوه در مرریککویلل شد را به خود منزوی برای 14 روز و تست شده اگر آنها توسعه علائم پس از آنها بازدید موارد تایید شده.

به عنوان رستوران و یک سالن زندان و چندین مدرسه در ارتباط بودند به موارد NSW بهداشت خواسته مردم در بخش هایی از سیدنی به بالا هشدار برای علائم.

NSW معاون بهداشت و درمان افسر جرمی McAnulty گفت: افرادی که تا به حال شده است در این مناطق در دو هفته گذشته باید تست شده حتی با خفیف ترین علائم است.

NSW بهداشت خواست ساکنان Potts Point به باقی می ماند در حالت آماده باش برای علائم پس از خوشه وجود دارد رشد به 11 مورد در روز پنج شنبه. چهار مورد جدید مرتبط شده اند به آپولو رستوران.

یکی از کسانی که آپولو موارد با حضور در این رستوران در جولای 25, یکی رفت به هارپون و هتل هری بعد بین 2.15 ساعت 11 شب.

NSW بهداشت گفت: هر کسی که در آن محل به مدت دو ساعت در این دوره باید مورد آزمایش قرار.

هر کسی که با حضور قهوهای مایل به زرد ویتنام در جولای 23 بین ظهر و 2 بعد از ظهر پس از یک مورد مربوط به تشییع جنازه گردهمایی های خوشه ای در غرب سیدنی در بازدید از این رستوران که در آن زمان.

شخص دیگری که dined در آپولو در 25 ژوئیه پس از آن رفت و به تناسب اندام اولین بار در St Leonards در جولای 27 و بازدید کلاغ لانه Woolworths مدت کوتاهی پس از, قبل از تست مثبت در جولای 29.

در حال بارگذاری

ورزشگاه شده است عمیق-تمیز یک سخنگو گفت و Woolworths همچنان به کار به عنوان یک سخنگوی این فروشگاه مطمئن مشتریان آن را امن برای ادامه به فروشگاه.

کوئینزلند زن و شوهر که تا به حال نیز dined در آپولو آزمایش مثبت پس از بازگشت به بریزبن. این محل شده است عمیق تمیز و بسته باقی خواهد ماند تا اوت 10.

یک مورد تایید شده در روز پنج شنبه اطلاع داد NSW سلامت آنها رفت و به Matinee قهوه در جولای 26 بین 8 صبح به 9 و در جولای 27 بین ساعت 7 صبح تا 7.45 هستم و افرادی که در این کافه که در آن زمان خواسته شد تا نسبت به نظارت بر علائم.

در غرب سیدنی, تایلندی, سنگ Wetherill پارک شیوع دارای عقاید 89 با چهار مورد جدید و تشییع جنازه تجمعات شیوع رشد به 20 پس از دو بیشتر موارد اضافه شد.

دو بیشتر موارد تایید شده اند در مدارس کاتولیک در سیدنی غرب پس از یک دانش آموز از مریم مدرسه ابتدایی کاتولیک در Bossley پارک و یک دانشجو در فریمن کاتولیک کالج در بننیریگگ آزمایش مثبت است. هر دو مدارس بسته باقی می ماند و پس از گزارش یک مورد جداگانه هر یک در اواخر هفته گذشته.

Everlearn مراقبت از کودکان مرکز در Prestons در جنوب غرب سیدنی بسته شد و پس از یک ممکن است در مورد یک کودک که با حضور در این مرکز در حالی که احتمالا عفونی. کودک نتایج آزمون شد در انتظار و تماس با ردیابی شد در راه است.

در Petersham, Fort مدرسه بسته شد با توجه به یک مورد مشکوک به. این فرد بعدها دوباره آزمایش و بازگشت یک نتیجه منفی.

یک گروه از سخنگوی آموزش و پرورش گفت: مدرسه شده است “کاملا تمیز و در سایت آموزش سر گرفته خواهد شد در روز جمعه.

در سیدنی, north-west Parklea تادیبی مرکز قرار داده شده در مستند پس از یک زندانی آزمایش مثبت است.

اهل بیت وارد شده در جولای 26 بعد از او رد شد وثیقه برای تخلفات رانندگي است. او به تازگی وارد NSW از ویکتوریا بوده و در انزوا در تاسیسات.

زندانی منتقل شد به NSW اصلاحی خدمات COVID-19 بیمارستان در Silverwater پس از بازگشت یک تست مثبت.

The positive case in an inmate from Parklea Correctional Centre is the first case in a NSW correctional facility.

مثبت در مورد یک زندانی از Parklea مرکز تادیبی است اولین مورد در NSW correctional facility.اعتبار:جینی Barrett

این منطقه که در آن زندانی بود و در انزوا در Parklea بود که forensically تمیز و خانواده اش مطلع سخنگوی گفت.

این اولین مورد از COVID-19 در میان کارکنان و یا زندانیان در NSW را correctional facilities.

در حال بارگذاری

اما استاد کلی گفت که او “اعتماد به نفس زیادی در NSW سیستم” و اعتماد به نفس بود مقامات محلی را به سرعت پاسخ های بیشتر در مورد این موارد.

“که شیوع زیادی در تقاطع هتل و مربوط به مکان در سراسر جنوب غربی سیدنی و حتی مردم تشخیص داده بیشتر در صحرا بودند ترسیم بسیار با دقت و به سرعت به اولیه که شیوع,” او گفت:.

“که با حمایت گسترده ای تست و ردیابی کردن آن زنجیره ای از انتقال است.”

پس از اثری از COVID-19 مورد یافت شد در فاضلاب در Perisher مردم محلی و مردم از دیدن اسکی زمینه نیز خواسته برای هشدار به علائم.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de