جراح مغز و اعصاب مشت و لگد همسر در درگیری بیش, تلفن دادگاه شنود

در مصاحبه ای ضبط شده توسط پلیس بدن فرسوده, دوربین, بازی های برگزار شده در دادگاه روز دوشنبه خانم جراحی گفت: ماموران شوهرش وارد خانه در 6هستم و او را مورد سوال او در مورد که در آن او شده بود اما او هیچ جوابی نداد. او گفت که پلیس به او نزدیک شد و به او گفت “من می دانم که در آن شما بودند شب گذشته” که منجر به او را گرفتن تلفن خود را از او و پریدن از رختخواب بیرون.

“[او] من برداشت مو, کشیده, موهای من پاره پاره کردن پسوند مو … و سپس آن را فقط یک درگیری. او را لگد زدن من او را هل دادن من بر روی زمین افتاد و چند بار” او گفت:. “من تماس برای کمک.”

خانم جراحی گفت: این جفت ارز پس از نقل مکان به یکی دیگر از اتاق خواب, در خانه, که در آن دکتر جراحی دوخته به تخت قبل از او فرار با تلفن او را خارج و شروع به پریدن کرد به استخر.

“من جعلی قهوهای مایل به زرد اما کبود در اینجا” خانم جراحی گفت: با اشاره به بازوی او.

پرسید: چرا شوهر خود را تلفن خود را از خانم جراحی گفت: “او می داند که وجود دارد تصاویری از من که در آن او را از لحاظ جسمی حمله من قبل از اینکه بر روی گوشی من”.

او گفت: ماموران وجود دارد “در حال انجام سوء استفاده” در ازدواج از جمله سوء استفاده های مالی و به او گفته شده بود “اگر من همین حالا ثبت نام پست-nup ازدواج ما است”.

“ما شده است در تلاش برای نگه داشتن ازدواج سالم اما شده است وجود دارد سوء استفاده های مالی. اگر من انجام آنچه او می گوید او نمی پرداخت من, به طوری که او نمی واریز مبلغ من به معنای دریافت,” او گفت:.

دادگاه قبلا شنیده خانم جراحی دریافت 10000 $در هر ماه برای هزینه های شخصی و بیشتر از $10,000 برای خرید و پرداخت یک پرستار بچه.

خود در مصاحبه ضبط شده توسط پلیس بدن فرسوده, دوربین, Dr جراحی گفت: او سعی کردم به فشار همسر خود را خاموش او و پس از او بیدار شد به او در پیدا کردن هدف قرار گرفتن و خارش او. او گفت که او به طبقه پایین دوید به دور از Mrs فولاد هل دادن او را به عنوان او در را باز کرد و شروع به پریدن کرد به استخر برای فرار از او.

تحت بازجویی توسط آقای McGirr خانم جراحی گفت: او آموخته شوهرش شده بود در یک اتاق هتل با دو زن قبل از او به خانه آمد ساخته شده است که او “بسیار نا امید”.

“او باید می ماند در هتل با آنها. او باید به خانه آمده بود که” او گفت:.

خانم جراحی گفت: او رفت و به فیلم مست Dr جراحی اما او ربوده تلفن از او که او نیز در گذشته انجام زمانی که او سعی داشت به فیلم او.

“فیلم من او را زمانی که او را مست,” او گفت:. “به همین دلیل من ضمیمهها مو چرا که او پاره پاره کردن بسیاری از موهای من در حال حاضر.”

این جلسه همچنان ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de