Netflix بکشد با حروف بزرگ در انزوای اجتماعی اما موفقیت آن در ادامه پست-coronavirus جهان ؟

Coronavirus همه گیر شده است کسب و کار خوب برای Netflix: این جریان ویدئو سرویس اضافه شده است بیش از 15 میلیون مشترکین جدید تا کنون در این سال است. از یک سرمایه گذاری چشم انداز, Netflix همیشه شگفتی است. هر دو شرکت در سه ماهه نتایج تبدیل به نا امید کردن یا مات کردن — به ندرت انجام آنها ماندن در انتظارات.

Netflix سهام افزایش یافت و از زمان شروع این بیماری همه گیر به عنوان افراد تمرین خود انزوا را تبدیل به تلویزیون خود را برای آسایش افتاد اما هنگامی که آخرین نتایج اعلام شد به دلیل رشد نمی به طور کامل برآورده. آیا شرکت در عملکرد اقتصادی ادامه در پست-همه گیر سنی است ؟

Netflix پیشگام مبتنی بر اشتراک جریان ویدئو مدل کسب و کار. برای هزینه های ثابت ماهانه مشترکین می شود مجازی smorgasbord محتوا — هالیوود بالیوود Nollywood و ده ها تن از Netflix بکشد خود محصولات.

مشترکین می توانید جستجو فیلم خاص و یا فقط از طریق فهرست به صورت جداگانه متناسب با توصیه بر اساس خود را قبل از عادات مشاهده. داشتن یک انتخاب متنوع نشان می دهد ممکن است خوب برای بینندگان اما آن را نه از لحاظ اقتصادی کارآمد از دیدگاه کسب و کار.

کمتر کارآمد خدمات

مدل اشتراک نیاز به Netflix برای خرید و تولید طیف گسترده ای از فیلم ها و سریال های بسیاری از که ممکن است هیچ علاقه ای به اکثریت بینندگان. بزرگتر طیف وسیعی از فیلم, این کمتر کارآمد خدمات.

در مقابل پرداخت-با-مشاهده مدل های ارائه شده توسط شرکت هایی مانند اپل از طریق فروشگاه iTunes نیاز مشتریان به یک تصمیم روشن در مورد اینکه آیا آنها می خواهند برای دیدن فیلم قبل از اجاره یا خرید آن. محبوب تر, فیلم, ممکن است گران تر و کمتر از فیلم های محبوب می توان به رایگان و یا بازدید برای هزینه های کوچک. این مدل کارآمد برای بینندگان: شما پرداخت تنها برای آنچه که شما مصرف و انتخاب های خود را به احتمال زیاد بهتر آگاه است.

هر دو مدل کسب و کار باید جوانب مثبت و منفی. بسیاری از بینندگان لذت بردن از مصرف انواع فیلم از سراسر جهان اغلب بر روی یک ad-hoc اساس. این نوع اکتشافی مشاهده است تشویق اشتراک مبتنی بر مدل و کمتر احتمال دارد زمانی که به شما پرداخت با مشاهده.

Netflix بکشد مدل کسب و کار است که بر اساس سریال های که درخواست تجدید نظر به گسترده مخاطبان و همچنین دسته ها تو رفتگی در دیوار. تصویر عکس/گفتگوCC BY-NC

هنگامی که مدل های رقیب مشترک وجود داشته باشد در یک صنعت رقابتی کارآمد تر مدل های کسب و کار تمایل را به نفع خود. بازار نتواند برای اولین بار در تولید جانبی. هنگامی که شرکت های تولید سعی کنید برای به دست آوردن منابع مالی جدید برای سرمایه گذاری سرمایه داران در حال جذب بیشتر برای فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد که شبیه به آنچه که در حال حاضر محبوب. به عنوان یک نتیجه, زمان ژانرهای تقویت خواهد در حالی که تنوع از دست می دهد.

باید درخواست تجدید نظر به مخاطبان تو رفتگی در دیوار

این است که کمتر از یک مسئله برای اشتراک مبتنی بر خدمات است که نیاز به جلب رضایت بینندگان متنوع با سلیقه و ترجیحات. این جهان از Netflix بکشد. این جهان پیچیده چون Netflix بکشد نیاز به نشان می دهد که درخواست تجدید نظر گسترده مخاطبان, اما آن را نیز باید ارائه طیف وسیعی از برنامه های تو رفتگی در دیوار.

Netflix در حدود 167 میلیون بیننده, اما بسیاری از آنها هنوز مستقر در شمال امریکا است. ساختمان مخاطبان جهانی است یک عامل بسیار مهم برای Netflix بکشد برای موفق باقی می ماند. مناطق مختلف تنظیمات مختلف بنابراین بین المللی است که یک مزیت برای Netflix بکشد به دلیل متنوع انتخاب محتوا.

این تنوع از جنبه تغییرات بازی بین اشتراک مبتنی بر مدل ها و پرداخت-با-مشاهده مدل های. چه ممکن است یک تو رفتگی در دیوار در یک منطقه از جهان ممکن است جریان اصلی در دیگری.

پرداخت-با-مشاهده مدل های بعید است که به ساخت یک نمونه کارها متنوع, پس از شرکت های تولید هنوز هم ممکن است تشویق به توزیع کار خود را از طریق Netflix بکشد. برای مثال مجموعه تلویزیونی تعیین شده بازمانده لغو شد پس از دو فصل در ABC. Netflix آن را برداشت تا برای فصل سوم و پس از آن ارائه بینندگان یک نسخه کره ای از نشان می دهد.

Netflix چهره بسیاری از رقبا در اشتراک ویدئویی مبتنی بر جریان بازار از جمله یک رقیب جدید HBO Max که راه اندازی خواهد شد در ایالات متحده در ماه مه.

دشوار است می گویند که آیا Netflix به پایان خواهد رسید که این استاندارد از تماشای تلویزیون برای نسل های آینده. این به طور عمده بستگی دارد که چقدر خوب آنها در مبارزه با رقابت در بازارهای مختلف با بهتر محصولات.

HBO Max جدید مبتنی بر اشتراک جریان خدمات است که ارائه دسترسی به بسیاری از بزرگ HBO نشان می دهد که از گذشته و همچنین محتوای جدید در حال راه اندازی در ایالات متحده در ماه مه. آن می پیوندد یک بازار شلوغ از Netflix رقبا مانند آمازون نخست دیزنی+ و Apple TV+. برای حفظ جلوتر از رقابت Netflix سوخته است از طریق میلیاردها دلار و دیده خود را در دراز مدت بدهی های چهارگانه پس از 2015.

در حالی که ما نمی دانیم که آیا Netflix بکشد برنده خواهد شد بازی جی تی است به احتمال زیاد باقی می ماند متنوع تر و مقرون به صرفه برای بینندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de