ماه گذشته دانشگاه ملی استرالیا قرارداد با تحقیقات اجتماعی مرکز (SRC) به بررسی بیش از 3000 استرالیا بزرگسالان در مورد تجارب و نگرش های مربوط به bushfires.

این مطالعه برای اولین بار در نوع خود برای ارزیابی چگونه مردم آسیب دیده از بحران و چگونه آن را تغییر نظرات خود را در طیف وسیعی از موضوعات از تغییر آب و هوا به پاسخ دولت.

بیش از نیمی از مردم استرالیا احساس اضطراب

تحقیقات ما نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از استرالیا بودند, لمس در برخی از راه های آتش سوزی. ما خواسته در مورد هشت اشکال مختلف تاثیر از اموال از دست رفته به مختل تعطیلات قصد دارد به مشکل تنفس از دود.حدود 14.4 درصد از پاسخ دهندگان ما تجربه قرار گرفتن در معرض مستقیم آتش سوزی یا از طریق اموال خود را آسیب و یا تخلیه.

ما می توانیم قیاس بیشتر با نگاه به جمعیت برآورد از ABS و تعداد بازدید کنندگان به مناطق نهفته bushfires از ملی بازدید کنندگان نظرسنجی برای تخمین تعداد زیادی از مردم به طور مستقیم تحت تاثیر قرار در حدود 3 میلیون نفر است.

و 77.8 درصد از پاسخ دهندگان ما گزارش غیر مستقیم قرار گرفتن در معرض آتش سوزی مانند داشتن یک دوست یا عضو خانواده با آسیب دیده و یا در معرض تهدید ملک داشتن مسافرت و یا تعطیلات برنامه های مختل بودن در معرض اثرات فیزیکی از دود و یا احساس اضطراب و یا نگرانی در مورد آتش سوزی.


ادامه مطلب: Bushfires نمی خواهد تغییر آب و هوا سیاست های یک شبه. اما موریسون می توانید تغییر ائتلاف بدون از دست دادن چهره


شکستن داده ها توسط فردی دسته شدت چالش های بهداشت عمومی را بیشتر روشن می شود.

نزدیک به شش در 10 پاسخ دهندگان (57%) گفت: آنها از لحاظ جسمی تحت تاثیر دود در حالی که 53.6% گفت: آنها احساس اضطراب و یا نگرانی در مورد آتش سوزی.

اعتماد به دولت کاهش یافته است

برنامه برگزاری انتخابات پارلمانی در استرالیا مطالعه نشان داده است که اعتماد به نفس در دولت فدرال کاهش یافته است قابل ملاحظه ای در چند دهه گذشته است.

بحران های بالقوه برای بازگرداندن برخی از این اعتماد اگر با برخورد موثر و شفاف. دولت را از دست داده و اخیر bushfire بحران به نظر می رسد به اثر مخالف است.

اعتماد به نفس در دولت فدرال کاهش یافته است با 10.9 درصد از 38.2 درصد در نظرسنجی ما در ماه اکتبر 2019 به 27.3 درصد در ماه ژانویه سال 2020 است.

اعتماد به نفس در موسسات دیگر در ضمن کاملا با ثبات در طول دوره چهار ماهه و بالاتر از دولت فدرال است. روستایی خدمات آتش نشانی تا به حال بالاترین سطح اعتماد عمومی در نظر سنجی ما در 92.5%.ما همچنین کاهش قابل توجهی در درصد از افرادی که گفت: آنها را برای رای دادن به این ائتلاف اگر انتخابات برگزار شد در آن روز. این کاهش از 40.4 درصد در ماه اکتبر 2019 فقط به 34.8 درصد در ژانویه سال 2020 تقریبا حتی با کسانی که به گفته آنها را برای رای دادن به نیروی کار در ماه ژانویه (33.4%).

قابل توجهی افزایش نگرانی در مورد گرمایش جهانی

ما هم دنبال تغییرات قابل توجهی در نگرش مردم نسبت به محیط زیست است.

مثلا 49.7 درصد از مردم گزارش محیط زیست به عنوان یکی از دو موضوع رو در استرالیا در ماه ژانویه سال 2020 در مقایسه با 41.5 درصد از پاسخ دهندگان در ماه اکتبر 2019.

یکی دیگر از یافته های جالب توجه: 10.2% گزارش آتش سوزی, حوادث طبیعی و یا شدید آب و هوا به عنوان مهمترین و یا دوم مهم ترین مسئله مواجه استرالیا تا از نزدیک وجود ندارد در اکتبر 2019.


ادامه مطلب: پس از آتش سوزی یک دلیل برای خوشبینی: ما مشارکت مدنی بالاتر نبوده است


یافته های ما نشان داد همواره بالاتر از نگرانی در میان استرالیایی ها وقتی که می آید به خاص مسائل زیست محیطی است. مقایسه پاسخ از ما, ژانویه 2020 بررسی و 2008 ANUpoll ما شاهد دو را افزایش می دهد در نگرانی برای از دست دادن مادری پوشش گیاهی و گونه های جانوری و یا تنوع زیستی (13 درصد) و خشکسالی و خشک شدن (نه درصد).وجود دارد حتی بزرگتر افزایش می دهد در بسیاری از مردم بر این باورند که گرم شدن کره زمین و یا تغییر آب و هوا را تحت تاثیر قرار زندگی خود را.

نزدیک به سه چهارم (72.3%) از پاسخ دهندگان گفت: گرم شدن کره زمین بسیار جدی و یا نسبتا تهدید جدی افزایش قابل توجهی از 56 درصد است که گفت: بنابراین در سال 2008.

اکثر کسانی که زندگی در پایتخت گفت: آنها احساس گرم شدن کره زمین بود یک مشکل بسیار جدی (62%) و یا تهدید (74.9%). شاید حتی بیشتر تعجب آور این واقعیت بود این نمایش به اشتراک گذاشته شد توسط مردم غیر پایتخت (52% گفت: آن را بسیار جدی 65.5% گفت: این یک تهدید بود).پشتیبانی جدید برای معادن زغال سنگ نیز به شدت کاهش یافته است طی هشت ماه. در ما ژانویه نظرسنجی 37 درصد از پاسخ دهندگان گفت: دولت باید اجازه باز کردن جدید معادن زغال سنگ از 45.3 درصد در یک آنو نظرسنجی از ژوئن 2019.

در حالی که در معرض bushfires به نظر می رسد که مردم بیشتر آگاه از مسائل زیست محیطی افت پشتیبانی جدید برای معادن زغال سنگ به نظر نمی رسد که رانده شده از بحران خود را. بلکه به نظر می رسد سازگار در سراسر جمعیت با بزرگترین کاهش رخ داده در میان کسانی که رای دادند برای ائتلاف در 2019 فدرال انتخابات (57.5% پشتیبانی معادن جدید در ماه ژانویه سال 2020 از 71.8% در ماه ژوئن 2019).

هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام می شود به طور کامل درک نگرش مردم نسبت به تغییر آب و هوا و چگونه این ارتباط با بلایای طبیعی مانند bushfires.

اما داده ها در نظر سنجی ما ارائه فرصت هایی برای تحقیقات آینده و بینش های جدید و در دسترس خواهد بود از طریق استرالیا Data بایگانی. آینده بررسی تست می تواند برای تغییر در نگرش مردم با در نظر گرفتن متغیرهای مختلف و پیگیری چگونه این نگرش در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو