نیروی دریایی هلیکوپتر باقی مانده نشان می دهد ناگهانی تبار به عنوان پروب چالش: کارشناسان

هالیفاکس — ارشد سابق نیروهای مسلح کانادا افسران می گویند به نظر می رسد یک نیروی دریایی طوفان هلیکوپتر زده آب های یونان با ناگهانی و عظیم سرعت اما محققان ممکن است به صورت چالش های تعیین چه چیزی باعث این فاجعه بدون دوره نقاهت هواپیما.

تصادف در زمان زندگی شش پرسنل نظامی وقتی که می رفت جمعه در دریای مدیترانه آن را به عنوان بازگشت به Halifax-بر اساس ناوچه, HMCS فردریکتون.

کانادا در افغانستان شناسایی شده اند به عنوان سروان. Brenden ایان مک دونالد جدید, گلاسکو, N. S.; سروان. کوین هاگن از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin از Trois-Rivieres, Que.; Sub-سرهنگ متی Pyke از ترورو, N. S.; استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده Guelph, Ont.; و زیر ستوان Sey Cowbrough در اصل از تورنتو است.

سرهنگ بازنشسته لری McWha سابق افسر فرمانده از 423 اسکادران که مگس CH-148 صهردرس از هلیکوپتر پایه در Shearwater, N. S. می گوید تصاویر از این منطقه نشان می دهد باقی مانده و زمینه سقوط بزرگ نیست و این روغن صاف نیست و به طور گسترده ای گسترش یافته نشان می دهد با سرعت بالا و خشونت تصادف که ناشی از برخی بخش ها برای شکستن کردن بلافاصله.

او می گوید اقیانوسی است که در آن معادل یک هواپیما سقوط بر روی زمین است که برگ یک “سیاه چاله” در نقطه ضربه.

کن هانسن یک هالیفاکس مبتنی بر مستقل دفاع و تحلیلگر سابق نیروی دریایی افسر گفت: تصادف است گیج کننده به عنوان پراکنده اطلاعات منتشر شده به تاریخ نمی دهد هر شاخص خدمه آگاه بود یک مشکل بالقوه.

او گفت: منابع در 12 بال Shearwater این سیم هلیکوپتر خانه پایه باید به او گفت که خدمه بود “یک ستاره خدمه درجه یک مردم” و او می گوید شانس خلبان خطا بسیار پایین است.

علاوه بر این هانسن گفت: او همچنین گفت که این هواپیما تعمیر و نگهداری اخیرا “به طور کامل دوباره” قبل از اعزام.

“آن چیزی که انجام شده است به طور معمول برای یک هواپیما به بیرون رفتن در شش ماه استقرار. آن را در شرایط بالا” او گفت:.

گردباد خود تشخیصی سیستم تعمیر و نگهداری و هانسن گفت: این هشدار می تواند اپراتورها از مسائل طولانی قبل از آنها کشف شود می تواند از طریق مشاهده مستقیم.

مانند McWha او گفت: شناخته شده باقی مانده میدان را نشان می دهد طوفان, ضربه آب ،

“این بدان معناست که یک رویداد بزرگ صورت گرفت, چیزی فاجعه بار گفت:” هانسن.

McWha گفت: از آنچه که او می داند از سقوط آن می تواند ثابت کند بسیار مهم برای بهبود یافتن به عنوان بسیاری از هلیکوپتر به عنوان امکان پذیر است — یک کار چالش برانگیز داده شده عمق آب در این منطقه است.

او اشاره می کند این هواپیما به جز درب و برخی از قطعات کوچک ناپدید شده در زیر سطح است و نه واقع شده است.

او گفت که او مظنون ممکن است آن را فرود در یک سراشیب اقیانوس پایین و گرانش ممکن است حمل آن را بسیار آبهای عمیق است.

McWha می گوید در حالی که یک پرواز ضبط داده ها و صدای ضبط شده ممکن است بگویید محققان برخی از جزئیات آنها اغلب نیاز به بخشهایی از این هواپیما برای کشف علل — به خصوص اگر وجود دارد یک شکست مکانیکی — به منظور بررسی قسمت شکسته.

برای مثال زمانی که یک غیر نظامی همتای CH-148 طوفان سقوط در سواحل نیوفاندلند و لابرادور در سال 2009 و در نتیجه 17 مرگ و میر محققان از ایمنی حمل و نقل قادر به پیدا کردن شکسته تیتانیوم خاتم به منظور نشان دادن گیربکس فیلتر روغن مجمع شکسته بود ،

دریادار کریگ Baines فرمانده نیروی دریایی, دریایی, دستور, روز جمعه به خبرنگاران گفته است که هیچ نتیجه گیری را می توان کشیده و در عین حال به عنوان نظامی پرواز محققان هنوز بررسی ضبط صدای کابین خلبان و پرواز ضبط داده ها و یا مصاحبه HMCS فردریکتون خدمه.

در میان چند جزئیات نشان داد او برآورد تصادف رخ داده است “در عرض دو مایل” از ناوچه اما او نمی نشان می دهد که چگونه نزدیک هلیکوپتر بود به کشتی و یا چگونه بسیاری از چشم شاهدان وجود دارد.

دوقلو-موتور Sikorsky CH-148 سیکلون نظامی از نوع تجاری استفاده می شود Sikorsky S-92.

هانسن یک تحلیلگر نظامی گفت: منابع خود را به او گفت, “این aircrew کاملا هیجان زده به پرواز چیزی که آن را یک موفقیت بزرگ بود تا این اخیر شکست.”

اما McWha اشاره می کند که کانادا هنوز در انتظار تحویل 18 از 28 مکش که در حال حاضر سال پشت برنامه با توجه به دولت فدرال نیاز به تغییرات قبل از پذیرش هواپیما.

“به این دلیل که آنها هنوز هم در حال به روز رسانی مسائل است که تا به حال به تصحیح” گفت: McWha.

پس از تمیز کاری دورنمای دریا با متحدان ناتو به نیروهای کانادایی کشتی به طور رسمی به پایان رسید عملیات جستجوی بازماندگان جمعه.

کشتی به اسکله در یک بندر در طول تعطیلات آخر هفته.

“بازگشت تلاش هنوز در حال بحث و گفتگو با خانواده ها به عنوان آنها البته اولویت” کانادا نیروهای سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

“همانطور که شما می توانید درک تیم تحقیق مشغول هستند و با آنها کار بسیار مهم و این امر می تواند بیش از حد به زودی برای بحث در مورد جزئیات است.”

“فرمانده HMCS فردریکتون نیز عزاداری تیم خود را کمک به خدمه از طریق این زمان بسیار دشوار و البته مدیریت مداوم استقرار تلاش است.”

Baines گفته فردریکتون خدمه باقی خواهد ماند در ایتالیا برای چند روز قبل از بازگشت به سر نقش آن در ناتو ماموریت.

– با فایل ها در هالیفاکس از کیت Doucette.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 2 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de