برلین — به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد و بسیاری از سراسر جهان در صورت اول پرداخت اجاره بها پس از از دست دادن شغل خود را از دولت ها در حال کشتی با کی و چگونه به سهولت و محدودیت های طراحی شده برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اجباری مستندات برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید که تا کنون آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر و برای آن هیچ واکسن آورده اند گسترده سختی.

در یک بیانیه مشترک روز شنبه یک گروه از 13 کشور از جمله کانادا و برزیل و ایتالیا و آلمان خواستار همکاری جهانی برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی است که ما با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفتند.

که همچنین شامل بریتانیا, فرانسه, اندونزی, مکزیک مراکش, پرو, کره جنوبی, سنگاپور و ترکیه گفت: آن متعهد شد به “همکاری با همه کشورها به هماهنگی در بهداشت عمومی سفر تجاری اقتصادی و مالی اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن اختلالات و بازیابی قوی تر است.”

کشور با تاکید بر نیاز به حفظ “هوایی و زمینی و دریایی و لینک های حمل و نقل” برای اطمینان از ادامه جریان کالا از جمله تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه و بازگشت به خانه از مسافران است.

در ایالات متحده بحث گرفته شده در حزبی تن پیش از این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری. جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران به tweeting نوع لفاظی برخی از آنها استفاده می شود به تقاضای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات که انداخته اند میلیون ها نفر از کار.

بسیاری از دولت ها محتاط باقی می ماند حتی به عنوان اقتصادی تلفات افزایش می یابد. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که, کاهش, خاموش شدن ناگهانی باید همراه با گسترده تر تست و ردیابی افراد آلوده به ویروس را از آینده.

سنگاپور که برگزار شده است تا به عنوان یک الگو برای سایر ملل پس از در نظر گرفتن اقدامات قوی برای سرکوب ویروس گزارش جدید رکورد روزانه از 942 عفونت شنبه که دیدم کل آن موج به 5,992.

تعداد موارد در شهر-دولت بیش از دو برابر شده فقط این هفته به تنهایی در میان یک انفجار از موارد در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه شلوغ است که در حال حاضر 60 درصد از سنگاپور عفونت.

ژاپن نیز در گزارش تازه افزایش 556 جدید موارد شنبه هل دادن آن در مجموع به بیش از 10 ، 000. نخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی جمعه که مردم رعایت نکردن اجتماعی فاصله و اعلام کرد 100 ، 000 ین ($930) نقدی جزوه برای هر ساکن به عنوان انگیزه ای برای ماندن در خانه.

در آفریقا این بیماری همه گیر است که تنها فقط در جریان است. این قاره در حال حاضر بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پنجاه و دو نفر از قاره 54 کشور گزارش داده اند که این ویروس با مجموع تعداد موارد بیش از 19,800 که از صبح روز شنبه.

رهبران حزب کمونیست چین به نام برای کسری هزینه و انعطاف پذیر تر سیاست های پولی پس از رشد اقتصادی 6.8 درصد در سه ماه اول سال.

فرانسه را در مجلس به تصویب یک بودجه اضطراری یک شبه است که طول می کشد را به حساب دولت 110 میلیارد یورو ($120 میلیارد دلار) طرح برای نجات اقتصاد از ویروس های مربوط به سقوط. دولت هشدار داده است که فرانسه را در اقتصاد یکی از بزرگترین جهان می تواند کوچک 8 درصد در سال جاری و دیدن آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.

کره جنوبی, وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: دستورالعمل جدید می تواند به زودی صادر می شود که مقامات گفته اند که اجازه می دهد مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و اجتماعی فعالیت است.”

شرق کشور آسیایی بود که در میان 13 کشور به صدور بیانیه مشترک در حمایت از تجارت جهانی. در این بیانیه همچنین بر “اهمیت و نقش حياتی جامعه علمی در ارائه رهنمود به دولتها” و پیشنهاد ادغام منابع علمی و تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در حالی که بسیاری از کسانی که بیمار توسط ویروس بازیابی شیوع کشته شدن حداقل 154,000 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان است.

تعداد همه اما قطعا اهمیت جلوه واقعی تلفات. مقامات گفت که تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم — در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted. در بریتانیا با یک مقام رسمی تعداد مورد 14,600 مرده این کشور در سازمان آمار گفت: تعداد واقعی می تواند حدود 15 درصد بالاتر است.

چین روز شنبه گزارش داد که نزدیک به 40% افزایش در میزان مرگ و میر به 4,632 قربانیان بازتاب عمده صعودی ساخته شده قبلی بعد توسط مقامات در ووهان کشور سخت ترین-آمار شهرستان.

یک آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن از اخبار و گزارش های رسانه ها و دولت ادارات بهداشت نشان می دهد 6,912 آمریکا مرگ و میر مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. دولت ایالات متحده شده است با انتشار یک حساب کند.

رسمی مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 35,000 با بیش از 700 ، 000 تایید عفونت.

معترضان با تغذیه اقتصاد-خفه محدودیت به خیابان آمده اند در چند ایالت آمریکا. در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه نمرات از معترضان با پوشیدن ماسک ایستاده بود و شانه به شانه جمعه. برخی انجام شده نشانه این ادعا coronavirus جعل است.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر `شکایت”‘ رئیس جمهور گفت:.

فرمانداران هر دو طرف پیشنهاد آنها را برای حرکت به دقت با برخی از هشدار است که آنها نمی توانند این کار را بدون کمک از دولت فدرال برای گسترش آزمایش ویروس.

در پاسخ به درخواست از فرمانداران برای کمک در ramping تا تست تهمت قرار داده و بار به عقب بر روی آنها: “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

رئیس جمهور آمریکا که بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن کسب و کار بازگشایی به سرعت خود را به حال تیم سلامت منجر گسترده توجیهی ترسیم که کافی تست ظرفیت وجود دارد برای دریافت متحده از طریق فاز اول کاخ سفید دستورالعمل در مورد چگونه آنها باید بازگشایی شده است.

امریکا بزرگترین ایالت کالیفرنیا از دست داده و تقریبا 100.000 شغل در ماه مارس است. “ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت. تگزاس و فلوریدا که هر دو باید فرمانداران جمهوریخواه در زمان اولین گام در جهت کاهش محدودیت.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که فروشگاه ها می تواند شروع به فروش curbside غیر ضروری عمل جراحی می تواند رزومه و پارک دولت می تواند بازگشایی شده است. در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: شهرداری می تواند بازگشایی سواحل و پارکهای اگر آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت.

——

Moritsugu گزارش از پکن است. Zeke میلر در واشنگتن دی سی و آسوشیتد پرس روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im