صبحانه ملی نماز بود یک لحظه برای رهبران برای نشان دادن فروتنی – مغلوب ساختن پیشی جستن آن را تغییر

آید تپه بشقاب از سیاست های حزبی پاشیده با ایمان مذهبی در صدر منو در 68 ملی نماز و صبحانه.

در صبح روز فوریه. 6 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب شنوندگان با اجتناب سنتی تم وحدت فروتنی و آشتی. به جای او به نام “متقلب و فاسد مردم” که در تلاش برای “تخریب” او و “آسیب” ملت.

و هر چند او نه نام آن. میت رامنی که رای برای یک مقاله از استیضاح و در کنگره ایالات متحده نانسی پلوسی که هدایتش استیضاح تلاش از طریق رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در کسانی که او معتقد است استفاده از دین برای توجیه اقدامات ریاکارانه. رامنی یکی از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران گفت: ایمان مذهبی باعث رای خود و پلوسی کاتولیک رومی گفت: او دعا می کند برای رئیس جمهور.

سالانه واشنگتن رویداد ملی نماز صبحانه یک فرصت جدید برای دوستان و همکاران از 50 ایالت و 140 کشور به شکستن نان و ایجاد مشارکت در نام عیسی مسیح. به عنوان یک محقق آمریکایی, مذهبی, تاریخ, من به دنبال سالانه هم چون من شیفته چگونه رهبران سیاسی رویکرد دین است.

برگزار شده در اولین دوشنبه در ماه فوریه به جمع آوری شناخته شده به عنوان ریاست جمهوری نماز صبحانه تا سال 1970 همواره شامل آمریکا ،

مغلوب ساختن پیشی جستن, قرار دادن تمبر شخصی خود را در این رویداد استفاده کرده و آن را به ستایش خود و دستاوردهای كه دشمنان خود و خدا را شکر برای بودن در کنار او.

ایمان اولین

رئیس جمهور دوایت آیزنهاور آغاز شد و این سنت با اولین صبحانه در سال 1953. در حالی که آیزنهاور در ابتدا با احتیاط از حضور در نماز صبحانه کشیش بیلی گراهام معتقد او آن را به سمت راست حرکت می کند.

صحبت کردن با مخاطبان است که شامل گراهام نجیب زاده هتل کنراد هیلتون و 400 سیاسی و مذهبی و رهبران کسب و کار آیزنهاور اعلام کرد که “همه رایگان دولت است بصورتی پایدار و محکم تاسیس در یک عمیقا احساس ایمان دینی است.”

امروز “آیک” – 34 رئیس جمهور مستعار – به یاد ندارد که عمیقا مذهبی است.

اما او بزرگ شده در یک خانواده مومن از رودخانه برادران یک منونایت شاخه. پدر و مادرش نام او را پس از Dwight Moody معروف قرن 19 مبلغ که تشبیه وضعیت جهان به یک کشتی در حال غرق شدن و اظهار داشت:

“خدا به من داده است یک قایق نجات و گفت: … ‘مودی صرفه جویی در همه شما می توانید.”

رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower شخصی در یک چت با کشیش دکتر بیلی گراهام در گتیزبرگ در سپتامبر. 8, 1961. AP Photo/Ziegler0

به زودی پس از انتخابات خود را در سال 1952 آیزنهاور گفته گراهام که کشور نیاز به یک نوسازی معنوی. برای آیزنهاور و ایمان و میهن پرستی و سرمایه گذاری آزاد شد اصول یک کشور قوی است. اما این ایمان برای اولین بار آمد.

به عنوان مورخ کوین Kruse توصیف “یک کشور خدا” رئیس جمهور جدید ساخته شده است که روشن خود را روز اول در زمانی که او شروع روز با یک preinaugural عبادت خدمات در ملی کلیسای پروتستان به دنیا آمد.

در ادای سوگند در آیزنهاور دست استراحت در دو انجیل. هنگامی که سوگند از اتاق به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور جدید تحویل داده و خود به خود نماز است. به تعجب از کسانی که در اطراف او آیزنهاور به نام خدا “را کامل و کامل تعهد ما به خدمات به مردم است.”

زمانی که فرانک کارلسون سناتور کانزاس و مؤمن باپتیست و رهبر مسیحی خواسته خود را دوست و همکار Kansan به حضور در نماز صبحانه آیزنهاور در یک حرکت است که به نظر می رسید از شخصیت – خودداری کرد.

اما گراهام شفاعت هیلتون ارائه شده هتل خود را و بقیه سابقه است.

یک حرکت استراتژیک

ممکن است که گراهام ممکن است با استفاده از این صبحانه را با موضوع “دولت خدا” برای متقاعد کردن رئیس جمهور برای حضور در. در طول تصدی خود آیزنهاور ترویج خدا و دین است.

هنگامی که او معروف گفت: به مطبوعات “دولت ما ندارد مگر اینکه این دهکده در یک عمیقا احساس ایمان مذهبی و من اهمیتی نمی دهند آنچه در آن است” او نمایش یک نگرش سطحی به ایمان است. بلکه به عنوان آیک نوه دیوید آیزنهاور توضیح داده شد بحث در مورد امریکا را “یهودی-مسیحی میراث.”

حقیقت این است که آیک یک مسیحی بود اما او همچنین یک رئالیست. کار برای یک “دولت خدا” بود و فراگیر تر از فراخوانی برای یک کشور مسیحی. همچنین استراتژیک بود. خود عبارت “به یاری خدا” اضافه شد به تعهد و وفاداری و “In God We Trust” حک شده بر این کشور را ارز. اما legitimating ملی نماز و صبحانه به امضا دستاورد است.

یک راهنمای قدرتمند

نماز صبحانه موفقیت باید خوشحال ابراهیم Vereide این Methodist وزیر پشت نشست. Vereide مهاجرت از نروژ در سال 1905 زمانی که او 19. برای سال های بسیاری از او در خدمت به پایین و خارج جامعه بازیگران آف.

او شروع به حسن نیت صنایع در سیاتل و ارائه کار امداد در سراسر افسردگی است. اما دیدن چگونه پیشرفت او می خواهم ساخته Vereide تبدیل توجه خود را از کمک به فقرا به هدایت قدرتمند است.

با توجه به نویسنده جف Sharlet, Vereide هدف نهایی شد یک “طبقه حاکم مسیح-متعهد مردان محدود در یک یاران مسیح.” یک بنیادگرا و یک theocrat او معتقد است که قوی مسیح محور مردان باید حکومت و “مبارز” اتحادیه های کارگری باید شکست. بین سال های 1935 و مرگ او در سال 1969 او مربی بسیاری از سیاستمداران و بازرگانان که به توافق رسیدند.

در طول 1940s Vereide زد کوچک دعا صبحانه برای رهبران محلی و تجار و بازرگانان در واشنگتن گروه محبوب بودند اما او می خواست به گسترش و بزرگ شدن آنها را. سناتور. فرانک کارلسون شد Vereide دوست و حامی. زمانی که آیزنهاور اولین رئیس جمهوری جمهوریخواه پس از هربرت هوور, بود انتخاب, Vereide گراهام و کارلسون دیدم یک فرصت برای گسترش ماموریت مشترک پرورش رهبران مسیحی.

با استفاده از این صبحانه حاضر

رئیس جمهور بیل کلینتون گفت: “من گناه کرده اند” در یک صبحانه ملی نماز. برنده McNamee/ایسنا

در سال های پس رئیس جمهور باید با استفاده از نماز و صبحانه به صیقل دادن تصویر خود را و ترویج برنامه های خود را. در سال 1964 رئیس جمهور لیندون جانسون صحبت در مورد دلخراش روز پس از جان اف کندی را ترور و تمایل خود را برای ساخت یک بنای یادبود برای خدا در پایتخت کشور است.

ریچارد نیکسون سخنرانی خود پس از انتخابات خود را در سال 1969 گفت که نماز و ایمان را به کمک به آمریکا برای مبارزه با جهانی صلح و آزادی است. در سال 1998 بیل کلینتون در مواجهه با این اتهام که او تا به حال یک رابطه جنسی با یک کارآموز کاخ سفید خواست برای نماز به “کشور ما به زمین بالاتر.”

اما در حالی که رئیس جمهور شده اند محتاط در مورد نماز خود را ترجیح می دهند کلیات به جزئیات سخنرانان کلیدی – که اعلام کرد تا صبح از این رویداد – در حال صریح.

در سال 1995 مادر ترزا محکوم سقط جنین به عنوان رئیس جمهور کلینتون که در حمایت از حق زنان برای انتخاب بی سر و صدا گوش. در سال 2013 مغز و اعصاب کودکان بن کارسون castigated ملت “فروپاشی اخلاقی و مالی بی مسئولیتی” در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور شنبه در مخاطبان است.

بیشتر تغییرات با زمان

در سال 2017 ازدواج خود ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و با سابقه و قدرتمند بدون نگه می دارد-منع سخنرانی قرار داده است که کشورهای دیگر در اطلاع تهدید کلیسا-جدایی دولت و مسخره بازیگر آرنولد شوارتزنگر. در آن زمان عملکرد خود را حیرت زده شنوندگان که انتظار صبحانه به كشور رویداد.

در این سال تهمت دوباره به حال خود می گویند در صبح روز ملاقات. حامیان کوک کردن زاج و با تمرکز بر نمونه اش قوی مسیحی رهبری است.

“ما می دانیم که ملت ما قوی تر است آینده ما روشن تر است و شادی ما بیشتر است که ما به نوبه خود به خدا و از او بخواهید برای ریختن به فضل خود را بر زندگی ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در روز سه شنبه من خطاب به کنگره در مورد وضعیت اتحادیه و آمریکا باز گشت. که آنچه در آن است. کشور ما هرگز انجام می شود بهتر از آن است که انجام می دهند در حال حاضر.”

این یک نسخه به روز شده از یک مقاله برای اولین بار منتشر شده در Feb. 1, 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو