پارک های ملی هستند برای حیات وحش بومی نه وحشی اسب: دادگاه فدرال

امروز دادگاه فدرال حکومت وحشی اسب ها را می توان از ویکتوریا بالا در کشور است.

مورد آورده شد توسط استرالیا Brumby داد در برابر دولت ویکتوریا در سال 2018 است. از آن زمان, مدیریت استراتژیک, برنامه ریزی برای وحشی اسب بوده است کنار گذاشته و اجازه وحشی اسب اعداد به افزایش بدون کنترل.

در منطقه شمال Kosciuszko پارک ملی اعداد شروع به پریدن کرد از حدود 3,255 در سال 2014 به 15,687 در سال 2019 در صورت عدم وجود هر گونه مدیریت.


ادامه مطلب: دو مشکل به عنوان وحشی اسب شماره تازد گذشته 25,000 در استرالیا در رشته کوه های آلپ


گسترش تعداد اسب وحشی رومینگ استرالیا آلپ – که ذکر شده به عنوان یک میراث ملی سایت – تهدید آلپ اکوسیستم خاک و گونه های منحصر به فرد. بیشتر وحشی اسب نیز یک موضوع رفاه حیوانات به عنوان اسب در صورت گرسنگی در طول خشکسالی شده اند و برخورد با خودرو در Kosciuszko.

وحشی اسب علت آسیب گسترده به اکوسیستم شکننده. شاتر

حکم یک پیروزی برای پارک های ملی است که می تواند یک بار دیگر موفق به محافظت از بومی استرالیا اکوسیستم و گونه. اما آن را در تضاد کامل با NSW دولت در بحث حمایت قانونی از اسب وحشی.

گرفته شده به دادگاه

دولت ویکتوریا استراتژیک, اکشن, طرح منتشر شده در سال 2017 به حذف تمام اسب از Bogong High Plains که در آن حدود 100 اسب های تجمعی ناشی از آسیب به حساس کوهستانی اکوسیستم.

این طرح همچنین با هدف به دام انداختن اسب های شرقی ویکتوریا آلپ اما در یک نرخ بسیار پایین بعید بود به دندانه در اسب اعداد.

راضی نیست با حفظ هزاران اسب در شرق رشته کوه های آلپ در سال 2018 استرالیا Brumby داد در زمان دادگاه به دستور توقف اسب حذف از Bogong بالا دشت و جلوگیری از کاهش قابل توجه در اسب اعداد در شرق رشته کوه های آلپ.

مخاطرات بالا

بیست و پنج هزار اسب وحشی در استرالیا آلپ پارک ها آسیب دیده اند ذغال سنگ نارس تالاب ذکر شده به عنوان تهدید تحت فدرال و دولت قانون است. بهبودی را در دهه های قرن.

وحشی اسب را نیز حذف متعدد جمعیت های بومی پهن دندانه دار موش و یک تهدید برای دیگر گونه های بومی مانند corroboree قورباغه و کوه صاریغ کوتوله.

و زیستگاه تخریب و از دست دادن ناشی از اسب وحشی به طور رسمی ذکر شده به عنوان یک تهدید روند در ویکتوریا و NSW.

وحشی اسب آسیب به باتلاقی منطقه به عنوان آنها پایمال بیش از تاالب های مهم. مگ McKone, نویسنده ارائه شده

اگر دادگاه به نفع استرالیا Brumby داد مورد آن را قفل شده است و در افزایش تهدیدات محیط زیست از جمله تهدید در حال حاضر گونه های در معرض خطر مانند آلپ او-بلوط skink.

آن را نیز داده اند حداقل رسمی مشروعیت به NSW قانون است که محافظت وحشی اسب در Kosciuszko پارک ملی.


ادامه مطلب: عبور brumby لایحه یک گام به عقب برای حفاظت از محیط زیست در استرالیا


و احتمالا مخرب ترین آن می تواند جسارت ادعا توسط brumby گروه که وحشی اسب باید اولویت بیش از حفاظت در دیگر ستیز اسب نقاط مانند Barmah, Oxley وحشی رودخانه آبی, کوه, Guy Fawkes و برينگتن مور در صدر پارک های ملی است.

وحشی اسب را حذف گسترده ای دندانه دار موش جمعیت در رشته کوه های آلپ. کن سبز, نویسنده ارائه شده

یک ماده از میراث فرهنگی

استرالیا Brumby داد استدلال از بین بردن اسب از رشته کوه های آلپ خواهد سازش میراث خود ارزش. آنها ادعا وحشی اسب بخشی از آن میراث از جمله بخشی از مناظر کوه پیشگام میراث اسطوره ها و افسانه مانند مردی از رودخانه برفی.

در مقابل از پارک ویکتوریا بود که آن را ممکن است به حذف اسب از رشته کوه های آلپ در حالی که حفاظت از این منطقه میراث فرهنگی است.

این امر می تواند مانند گرفتن گاو در خارج از کشور بالا است اما با این وجود به رسمیت شناختن پیشگام سوء استفاده با حفظ cattlemen به کلبه.

این دشت در حال حاضر خواهد شد محافظت از اسب وحشی. همین Driscoll, نویسنده ارائه شده

پس چه قاضی o’bryan را از این ؟ در یک کلام استرالیا Brumby داد نه قانونی سم به ایستادن نیست.

او را رد کرد و استرالیا Brumby اتحاد استدلال Bogong High Plains اسب جمعیت بود که به احتمال زیاد ژنتیکی متفاوت از دیگر وحشی اسب جمعیت در راه مربوط به این مورد را رد کرد و ادعا وحشی اسب می تواند مفید باشد به آلپ اکوسیستم.

قاضی o’bryan نیز رد مشاجره که brumbies بخشی از میراث ملی و ارزش های استرالیا در رشته کوه های آلپ و پذیرفته شده است که مدارک و شواهد وحشی اسب علت قابل توجهی آسیب های زیست محیطی.

حاکم اذعان پارک ویکتوریا طرح استراتژیک برای کنترل اسب وحشی شد و سازگار با تعهدات قانونی تحت کنوانسیون تنوع زیستی فدرال EPBC (حفاظت از محیط زیست و حفاظت از تنوع زیستی) عمل می کنند و دولت گیاهان و جانوران را تضمین کنند.

پارک های ملی برای طبیعت

قوانین و مدیریت مناطق حفاظت شده است که کاهش یکپارچگی جهانی نگرانی است. یک سال 2017 مطالعه نشان داد یک سوم از استرالیا مناطق حفاظت شده کاهش داد, کاهش در اندازه و یا تا به حال حفاظت برداشته شود تا راه را برای گردشگری سرمایه گذاری و تحولات دیگر مانند برفی 2.0 در Kosciuszko پارک ملی.

Kosciusko مواجه شده است و فشار های اخیر تنزیل رتبه به ویژه که در آن دولت NSW رای به قانونی حفاظت از اسب وحشی در سال 2018 است.

این یک جانبه تصمیم باعث نگرانی قابل توجهی برای ویکتوریا و عمل به آنها به صورت مداوم خطرات ناشی از وحشی اسب تاخت و تاز از NSW خود را به مناطق حفاظت شده.

استرالیا Brumby داد دادگاه مورد تهدید مشابه در حاشیه برای ویکتوریا آلپ پارک. اما دولت فدرال و قوانین بین المللی که محل تعهدات دولت استرالیا برای حفاظت از گونه های بومی و اکوسیستم در مناطق حفاظت شده کمک کرده اند بازگرداندن معقول مدیریت پارک.

حفاظت از میراث طبیعی

Toyay فدرال حکم دادگاه فلسطين حق از سازمان های دولتی خود را به انجام وظایف قانونی. و آن را مطابق با انتظارات عمومی از جامعه استرالیا است که ما پارک ملی وجود داشته باشد برای حفظ بومی استرالیا اکوسیستم و گونه های به خصوص به عنوان نرخ انقراض در استرالیا همچنان در بی سابقه نرخ.


ادامه مطلب: گربه وحشی جمع اوری: چرا 2 میلیون و هدف این است که در علمی زمین لرزان


آن را نیز نشان دهنده قصد حفاظت از طبیعت ، پارک های ملی برای حفاظت از میراث طبیعی ما محصول میلیون ها سال تکامل در این قاره است.

Brumby طرفداران نگران اخیر میراث اروپایی در استرالیا می توانید به حفاظت از اسب خارج از پارک ملی رویکرد پیشگام با موفقیت در جنوب استرالیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de