ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino گفت: لغو NAPLAN بود “حق تصمیم گیری”.

“این بی سابقه بار و مدرسه ما جوامع نیاز به تمرکز بر چالش های اضافی از آماده شدن برای آموزش از راه دور” آقای Merlino گفت.

“من می خواهم به اذعان استثنایی سهم ما از معلمان حمایت از کارکنان و مدیران در تمام مدارس در طول این زمان به چالش کشیدن. آنها می توانید مطمئن باشید که ما در حال اقدام در بهترین توصیه های پزشکی.”

دیدار وزرای طریق لینک ویدئو در صبح روز جمعه برای تصمیم گیری که آیا برای لغو و یا به تعویق انداختن آزمون که در آن برخی از مدل سازی نشان می دهد به دلیل برگزار می شود که جامعه انتقال این ویروس شروع به اوج.

در حال بارگذاری

در بیانیه ای پس از نشست آنها گفت: “تصمیم به ادامه با NAPLAN گرفته شده برای کمک به رهبران مدرسه معلمان و کارکنان پشتیبانی به تمرکز بر روی سلامت دانش آموزان و تداوم آموزش و پرورش از جمله پتانسیل های آنلاین و آموزش از راه دور”.

“بیشتر, تاثیر پاسخ به COVID-19 ویروس ممکن است بر تحویل NAPLAN تست از جمله عملیات متمرکز مارک مراکز و مفاهیم برای سراسر کشور قابل مقایسه داده ها اگر تعداد کافی از دانش آموزان در دسترس هستند برای انجام آزمایش است.”

این وزرا همچنین تصریح کرد که مدارس باز باقی می ماند و ملی دولت موافقت کرده است که “حق شفعه بسته شدن مدارس نیست و متناسب یا موثر به عنوان مداخله بهداشت عمومی برای جلوگیری از جامعه انتقال COVID-19 در این زمان است.”

برنامه ریزی آزمایشی از نسخه آنلاین NAPLAN با توجه به شروع در روز دوشنبه نیز لغو شود.

لغو دارای مفاهیم سیاست. بسیاری از دولت های آموزش و پرورش اهداف مرتبط به داده ها از جمله premiers’ اولویت ها و اهداف عملکرد برای مدارس.

مدرسه من در این سایت است که نظارت بر مدرسه نتایج نیز نمی خواهد به روز می شود در سال آینده.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

این درک بیشتر هر تصمیم گیری در NAPLAN و عواقب ناشی از آن لغو خواهد شد زمانی که وزرای آموزش و پرورش دیدار دوباره در هفته آینده.

با دولت های فدرال و دولت اصرار تعطیلی مدارس نیست قریب الوقوع آقای Merlino روز پنج شنبه اعلام کرد وجود خواهد داشت افزایش تمیز کردن در ویکتوریا مدارس هر روز با تمرکز بر “بالا لمس نقاط” از جمله توالت, شاش کردن ایستگاه های به اشتراک گذاشته شده و سطوح.

بیشتر دست sanitiser نیز تحویل داده شده است در سراسر کشور گفت: بیشتر به دنبال.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de