NAPLAN حضور و غیاب و آرزوی بهترین شاخص های HSC نتایج

پس از تغذیه در نتایج حاصل از 10000 دانش آموزان در سراسر 10 سال در 14 نفر استاد Fischetti در بر داشت آن را می تواند پیش بینی دانشجويان دقیق HSC علامت در هر موضوع با 93 درصد دقت و صحت.

محققان شروع با 41 متغیرهای مختلف اما محدود آنها را به تاثیرگذارترین 17 که شامل مقدار زیادی از وقت دانش آموزان صرف در استرالیا, مدرسه خود را به شاخص جمعیتی و اینکه آیا دانش آموزان انتخاب HSC افراد است که آنها را به چالش.

“ما پیش بینی است که [با نفوذ ترین عامل] خواهد بود نمرات خود را تمام راه را از طریق خود معلم, علامت های اختصاص داده شده علامت های” استاد Fischetti گفت. “اما در واقع معلوم شد که سال 9 NAPLAN خود را 11 سال حضور خود در سال 11 دوره انتخاب شدند و با نفوذ ترین. ما در میان برخی از اطلاعات دموگرافيک اما آن سه بحرانی شد.”

استاد Fischetti گفت: تجزیه و تحلیل نشان داد اهمیت دانش آموزان تسلط و سواد و نوشتن و حساب است و تست شده توسط NAPLAN. مهارت های زبان انگلیسی نیز مهم است به عنوان آرمان نشان داده شده توسط یک تمایل به انتخاب افراد است که آنها را به چالش.

“آن قرار می دهد فشار بر که آموزش و پرورش ابتدایی واقعا پوشش در [سواد آموزی و حساب],” او گفت:. “اگر دانش آموزان ترک مدرسه ابتدایی ضعیف در آنها در تلاش برای گرفتن. این به آن معنا نیست آن را غیر ممکن است اما ما آن را در بر داشت که 7 درصد [که نتیجه را نمی توان پیش بینی کرد].”

استاد Fischetti استدلال رویکرد به دو سال آخر دبیرستان را می توان تغییر را به دانش آموزان عمق بیشتری در یادگیری خود و یا تمرکز بر روی احساسات خود را به جای مطالعه برای یک امتحان است که در آن خود نتایج قابل پیش بینی بود.

در حال بارگذاری

نظرات خود را به عنوان یک جدید, فدرال, سفارش گزارش پست-مدرسه مسیرهای توصیه می شود دانش آموزان معاون آموزش, مشخصات, تمرکز بر غیر تحصیلی مهارت و همچنین نتایج علمی به عنوان یک راه برای کاهش تمرکز در استرالیا رتبه پذیرش سوم است که بر اساس HSC نتایج.

“[HSC] هدر نمی رود اما ما گرفته نشده استفاده از آن را در راه ما می تواند,” او گفت:. “خروج ما نتیجه یک نمره در آزمون نمی عادات یادگیری است.”

اما تام Alegounarias سابق صندلی NSW استانداردهای آموزش و پرورش اقتدار و رئیس جمهور از سلف خود, هیئت, مطالعات گفت: مربیان همواره قادر به پیش بینی احتمال زیاد نتایج دانش آموزان است.

“برخی از دانش آموزان در رسیدن به نتیجه هستند که پیش بینی شده است که بخش مهمی از یک فرایند شایسته سالاری” او گفت:. “به خصوص برای دانش آموزان محروم ما نباید تعریف چشم انداز خود را حتی در بخشی به عنوان یک عملکرد اجتماعی و اقتصادی خود را پس زمینه.”

گرگ Ashman نویسنده حقیقت در مورد آموزشگفت: سال 9 NAPLAN ارزیابی نمی شد ریسک بالا و تست در حال حاضر. “به عنوان به زودی به عنوان آنها استفاده می شود برای تعیین ورودی دانشگاه شما باید تمام فشارهای 12 سال تنها سه سال پیش از آن” او گفت:. “همچنین به نظر می رسد ناعادلانه در دانش آموزان است که ممکن است بهبود در طول آن سه سال و آن را ایجاد یک گواهینامه برای کسانی که تمایل به یادگیری کمی در آن زمان است.”

استاد Fischetti گفت: دانش آموزان صرف 10 سال جمع آوری دانش و مهارت آنها نیاز به انجام به خوبی در سال 9 NAPLAN پس از آن را شامل همان فشار به دو سال ریسک بالا HSC برنامه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de