تورنتو — تیرانداز درگیر در یک کشتار جمعی در نوا اسکوشیا شروع حمله خود را توسط جوراب توری, جوراب و آزار دوست دختر خود را قبل از او فرار کرده و مخفی در جنگل های اطراف, CTV News یاد کرده است.

گابریل Wortman’sgirlfriend که نه شناخته شده بود و به شدت ضرب و شتم قرار گرفت اما جان سالم به در برد حمله و بعد از اطلاع ماموران از Wortman جعلی رزمناو پلیس که تیرانداز استفاده می شود برای فرار از پلیس برای چند ساعت به عنوان خود را ادامه داد و بیداد از طریق مرکز نوا اسکوشیا.

این تیرانداز دختر که همچنین ارائه افسران با یک تصویر از این خودرو که به اشتراک گذاشته شده در نوا اسکوشیا RCMP توییتر صفحه.

افسران قبلا گفته یک شاهد عینی که آگاهانه آنها را از خودرو اما مشخص نیست که در آن بود.

پس از او فرار شنبه شب 51 ساله denturist شروع به سوزاندن خانه ها و تیراندازی همسایگان نزدیک اموال خود را در Portapique, N. S., در یک تلاش آشکار برای حمله به نام کردن یک لیست آمار با توجه به گزارش در جهان و ایمیل.

در آن زمان او کشته و پنج شنبه صبح – 100 کیلومتری در Enfield, N. S. – او تا به حال 22 نفر کشته شدند.

جهان گزارش روز پنج شنبه که یک مرد زندگی می کند که در نزدیکی تیرانداز ملک گفت: او گفته شده بود توسط محققان که نام خود را “هفتم یا هشتم” در یک لیست که داشت توسط پلیس در این تیرانداز ،

گزارش کشف این لیست آمار را فراهم می کند یکی از آنچه که تا کنون شده است بسیار چند سرنخ به تیرانداز را آشکار اهداف و انگیزه. پلیس گفت که او می دانست که برخی از قربانیان خود را, اما نه همه آنها. این نیز معتقد بودند که او با استفاده از به طور غیر قانونی به دست آمده سلاح به RCMP باید گفت که او نمی باید یک گواهینامه معتبر به دست آوردن و یا دارای سلاح گرم در کانادا.

تحقیقات مربوط به قتل است انتظار می رود به ماه. پرسنل نظامی و تجهیزات آورده شده است برای کمک به پلیس مرتب کردن بر اساس از طریق شواهد آنها کشف در 16 شناخته شده صحنه های جرم و جنایت.

تیرانداز ممکن است برنامه ریزی برای سال

Pierre-Yves Bourduas سابق RCMP معاون کمیسر روز پنجشنبه گفت که وجود یک لیست آمار “باعث می شود بسیاری از حس” با توجه به تیرانداز به نظر می رسد باید برنامه ریزی خود را در داد و بیداد در جزئیات.

“فرد می دانستم که دقیقا همان جایی که او بود دقیقا می دانستند که او در مواجهه با” او گفت: CTV News Channel.

اخبار CTV نیز آموخته است که تیرانداز ممکن است برنامه ریزی حمله خود را برای حداقل دو سال زمانی که او مطرح شده به عنوان یک سابق Mountie و سعی کردم به خرید یک رزمناو پلیس از یک جمع در نیوبرانزویک.

جمع آوری است که در حال حاضر در 80s حاضر به فروش آن را به او.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه او نگران آن است که توسط پانسمان تا به عنوان یک RCMP افسر و رانندگی جعلی ماشین پلیس تیرانداز نقض اعتماد عمومی را در اجرای قانون به انجام رسید ،

“مردم فکر می کردند که برخورد با یک فرد قابل اعتماد, (وجود دارد) هیچ کس بیشتر مورد اعتماد در جوامع خود از پلیس محلی و که او ممکن است استفاده می شود که اعتماد به منظور قربانی, مردم,” او گفت:.

هرج و مرج در صحنه PORTAPIQUE و تخلیه منطقه

در روز پنج شنبه صوتی ضبط شده از اولین پاسخ دهندگان ارسال شده حاضر نشان داد که چگونه امدادگران در صحنه آگاه بودند حداقل 11:20 بعد از ظهر روز شنبه بود که یک تیرانداز فعال در منطقه, اما هنوز هم مطمئن نیستید از بسیاری از جزئیات دیگر در مورد وضعیت.

“وجود دارد یک فرد پایین وجود دارد با یک تفنگ” یک امدادگر گفت: از طریق دو راه رادیو.

“آنها هنوز هم به دنبال او. بیمار ما رو شات توسط او. او فقط در پایین وجود دارد رعایت آتش چک کردن آتش. بنابراین وجود دارد می تواند بیماران دیگر در اطراف آتش است که می تواند رفته اما ما مطمئن هستیم.”

هرج و مرج صحنه تمدید به نزدیک آتش هال بود که استفاده می شود به خانه evacuees از تیراندازی که در آن دو RCMP ماموران آتش باز در صبح روز یکشنبه — هنگامی که تیرانداز شد اعتقاد بر این بود که در منطقه در آن زمان است.

اخبار CTV آموخته افسران فکر دیگری RCMP افسر بود و در واقع تیرانداز و تا زمانی که متوقف شلیک یک بار دیگر مامور شناسایی خود را.

در حال حاضر حذف Facebook پست از Onslow بلمونت آتش نشانی گفت: صدای شلیک گلوله آسیب دیده در آتش سوزی سالن اما هیچ کس مجروح شد.

نوا اسکوشیا نیروی انتظامی دیده بان در حال بررسی این حادثه است.

سوالات مطرح شده از هشدار پلیس

به عنوان پلیس در ادامه خود را از حمله به جرم تیراندازی مقامات در حال گل نشسته سوالات در مورد چگونه مردم هشدار داده شد به اتفاق می افتند داد و بیداد.

فشرده در این موضوع را در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه RCMP نشان داد که بیش از یک ساعت سپری شده بین هم استانی های اضطراری مدیران ارائه شده برای کمک به ارسال هشدار به هر تلفن همراه در این استان و هنگامی که تیرانداز کشته شد, ارائه این پیشنهاد را مطرح کردن.

در طول ساعت های طولانی داد و بیداد, RCMP محدود ارتباطات خود با مردم به رسانه های اجتماعی. این پیام ها که هرگز دیده می شود بسیاری از نوا Scotians که فعال در Facebook و توییتر خود را به تاخیر می اندازد.

زمانی که پلیس متوجه شدند که تیرانداز به حال یک پلیس و یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد تقریبا یکسان به یک RCMP رزمناو آن بیش از دو ساعت قبل از این که اطلاعات منتقل شده به مردم است.

نوا اسکوشیا RCMP وعده داده است به ارائه یک جدول زمانی دقیق از رویدادهای اما ماموران به طور ناگهانی لغو شد کنفرانس خبری برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب.

بستگان قربانیان می خواهید پاسخ

بستگان کشته شدگان داد و بیداد را سرزنش مقامات برای انجام بیشتر برای هشدار عمومی به خطر قریب الوقوع است. دارسی Dobson یکی از هشت فرزند از کشته پرستار هدر اوبراین اضافه شده صدای خود را به آن کر در روز پنج شنبه گفت: یک هشدار را نجات داد زندگی او و مادرش.

“آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. آنها نباید در روند در 10:15 [صبح]. مادر ما رفته بود در 10:15” او گفت: CTV News Channel.

“من می خواهم به می دانم که چرا وجود ندارد اضطراری هشدار در [8 a. m.] زمانی که آنها می دانستند که او در سمت چپ Portapique زیرا که زندگی های بی شماری را نجات داد – نه فقط مادر من.”

بسیاری از آمریکایی ها زندگی در نوا اسکوشیا دریافت اضافی هشدار به کنسولگری ایالات متحده در هلیفکس ایمیل هشدار در مورد تیرانداز به همه آن ثبت نام از شهروندان ایالات متحده زندگی در این استان است.

در ضمن Nova Scotia RCMP عمده جرم واحد راه اندازی کرده است یک نکته خط برای هر گونه اطلاعات مربوط به قتل.

با فایل های از CTV اطلس و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو