هالیفاکس — نوا اسکوشیا RCMP می گویند که هیچ مدرکی وجود ندارد که از کار اخراج شدند عکس در Hammonds دشت و Hubley مناطق پس از ارسال هشدار اضطراری.

پلیس در پاسخ به یک سلاح شکایت در Haliburton تپه و پارک کوهستانی ارتفاعات تقسیم بندی در Hammonds دشت, N. S. بعد از ظهر جمعه.

پلیس نیز در حال بررسی یک گزارش از آتشباری در امگا دادگاه منطقه از Hubley, N. S. واقع شده است که در حدود 15 کیلومتری Hammonds دشت.

محققان تا به حال خواسته ساکنان این مناطق به باقی می ماند در داخل قفل درهای خود را و 911 تماس بگیرید اگر آنها هر چیزی را دیدم مشکوک.

اضطراری هشدار صادر شد حدود 4 بعد از ظهر یک پیام به نظر می رسد بر روی تلفن های همراه و تلویزیون های مشاوره ساکنان در مورد حضور پلیس و درخواست آنها را به پناه و خودداری از رفت و آمد است.

همه Nova Scotia سلامت سایت های مرجع در هالیفاکس شهرداری منطقه و غرب Hants در ادامه مستند به عنوان یک احتیاط.

نوا اسکوشیا مشروب شرکت نیز بسته تمام فروشگاه ها در مدیریت منابع انسانی.

با این حال پلیس می گویند که جستجو Hammonds دشت و Hubley مناطق گسترده ای پیدا کرده اند و هیچ مدرکی وجود ندارد که عکس از کار اخراج شدند.

پلیس صادر یکی دیگر از هشدار اورژانس در 5:53 بعد از ظهر اطلاع رسانی به ساکنان که حوادث به پایان رسید و آنها که دیگر توصیه به دنبال سرپناه.

افسران هنوز در حال گشت زنی در این مناطق به عنوان یک احتیاط.

این مستندات در همه NSHA سایت برداشته شده است.

پلیس نیز در پاسخ به یک گزارش از آتشباری در گلن Arbour منطقه Hammonds دشت بعد از ظهر جمعه اما بعدا تایید کرد که سر و صدا کرده بود در واقع از یک سایت ساخت و ساز.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de