N. S. مسلح بنا به گزارش ها تا به حال لیست آمار در خانه اش

تورنتو — تیرانداز در یک کشتار جمعی در نوا اسکوشیا تا به حال یک لیست از افرادی که او می خواست برای کشتن, به گزارش گلوب و ایمیل.

جهان گزارش می دهد که یک مرد زندگی می کند که در نزدیکی گابریل Wortman ملک در Portapique, N. S. گفت: او گفته شده بود توسط محققان که نام خود را “هفتم یا هشتم” در یک لیست که داشت توسط پلیس در این تیرانداز ،

Portapique است که در آن 51 ساله denturist شروع به داد و بیداد شنبه شب. در آن زمان او کشته و پنج شنبه صبح – 100 کیلومتری در Enfield, N. S. – او تا به حال 22 نفر کشته شدند.

گزارش کشف این لیست آمار را فراهم می کند یکی از آنچه که تا کنون شده است بسیار چند سرنخ به تیرانداز را آشکار اهداف و انگیزه. پلیس گفت که او می دانست که برخی از قربانیان خود را, اما نه همه آنها. این نیز معتقد بودند که او با استفاده از به طور غیر قانونی به دست آمده سلاح به RCMP باید گفت که او نمی باید یک گواهینامه معتبر به دست آوردن و یا دارای سلاح گرم در کانادا.

تحقیقات مربوط به قتل است انتظار می رود به ماه. پرسنل نظامی و تجهیزات آورده شده است برای کمک به پلیس مرتب کردن بر اساس از طریق شواهد آنها کشف در 16 شناخته شده صحنه های جرم و جنایت.

Pierre-Yves Bourduas سابق RCMP معاون کمیسر روز پنجشنبه گفت که وجود یک لیست آمار “باعث می شود بسیاری از حس” با توجه به تیرانداز به نظر می رسد باید برنامه ریزی خود را در داد و بیداد در جزئیات.

“فرد می دانستم که دقیقا همان جایی که او بود دقیقا می دانستند که او در مواجهه با” او گفت: CTV News Channel.

به عنوان پلیس ادامه پروب مقامات در حال گل نشسته سوالات در مورد چگونه مردم هشدار داده شد به اتفاق می افتند داد و بیداد.

فشرده در این موضوع را در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه RCMP نشان داد که بیش از یک ساعت سپری شده بین هم استانی های اضطراری مدیران ارائه شده برای کمک به ارسال هشدار به هر تلفن همراه در این استان و هنگامی که تیرانداز کشته شد, ارائه این پیشنهاد را مطرح کردن.

در طول ساعت های طولانی داد و بیداد, RCMP محدود ارتباطات خود با مردم به رسانه های اجتماعی. این پیام ها که هرگز دیده می شود بسیاری از نوا Scotians که فعال در Facebook و توییتر خود را به تاخیر می اندازد. زمانی که پلیس متوجه شدند که تیرانداز به حال یک پلیس و یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد تقریبا یکسان به یک RCMP رزمناو آن بیش از دو ساعت قبل از این که اطلاعات منتقل شده به مردم است.

بسیاری از آمریکایی ها زندگی در نوا اسکوشیا دریافت اضافی هشدار به کنسولگری ایالات متحده در هلیفکس ایمیل هشدار در مورد تیرانداز به همه آن ثبت نام از شهروندان ایالات متحده زندگی در این استان است.

بستگان کشته شدگان داد و بیداد را سرزنش مقامات برای انجام بیشتر برای هشدار عمومی به خطر قریب الوقوع است. دارسی Dobson یکی از هشت فرزند از کشته پرستار هدر اوبراین اضافه شده صدای خود را به آن کر در روز پنج شنبه گفت: یک هشدار را نجات داد زندگی او و مادرش.

“آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. آنها نباید در روند در 10:15 [صبح]. مادر ما رفته بود در 10:15” او گفت: CTV News Channel.

“من می خواهم به می دانم که چرا وجود ندارد اضطراری هشدار در [8 a. m.] زمانی که آنها می دانستند که او در سمت چپ Portapique زیرا که زندگی های بی شماری را نجات داد – نه فقط مادر من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de