N. S. رئیس دکتر ‘نا امید’ پس از grads بی توجهی فیزیکی, فاصله, قوانین

هالیفاکس — یادداشت سردبیر: این مقاله شامل اطلاعات به روز شده را دریافت و پس از داستان ما در پخش اخبار CTV در 6.

یک جشن برای نزدیک به 300 دبیرستان grads در Enfield, Nova Scotia, به پایان رسید با شرکت کنندگان کمی بیش از حد نزدیک و بی توجهی COVID-19 پروتکل منجر استان افسر ارشد پزشکی به صدا ناامیدی خود را.

برای دانش آموزان از Lockview دبیرستان آن مراسم فارغ التحصیلی آنها به احتمال زیاد فراموش نخواهد شد حتی اگر نبود آنچه از آنها انتظار می رود.

“شما فکر می کنم در مورد این پس از شما را از طریق درب راه رفتن در درجه نه مثل” من نمی توانم صبر کنید برای پارگی کیسه آب من, من نمی توانم صبر کنید برای فارغ التحصیل با دوستان” گفت: فارغ التحصیل ابی پری. “آن چیزی نیست که ما می خواستیم – اما من فکر می کنم آن را بیشتر منحصر به فرد و ویژه به آن در این راه.”

روز دوشنبه مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد در پارکینگ Scotia Speedworld نبود تایید شده توسط Lockview دبیرستان. به جای آن سازمان یافته توسط پدر و مادر از فارغ التحصیلان و با حمایت بیش از 40 کسب و کار در جامعه است.

“این یک رویداد مهم ما می خواستم برای نشان دادن grads که به عنوان یک جامعه ما با هم بکشید” گفت: سازمان رویداد نیکول پیرسون-نزدیک شدن.

سازمان دهندگان گفتند که آنها دریافت اجازه کتبی از نوا اسکوشیا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر رابرت عجیبی برای برگزاری این رویداد – ارائه دستورالعمل های خاص دنبال شد.

وقتی پرسیده شد که برای تایید یک سخنگوی گروه بهداشت و سلامتی در ابتدا رد آگاه بودن از این رویداد گفت که آنها آشنا با جزئیات خاص که جشن فارغ التحصیلی.

پس از پخش ما, سخنگوی تایید کرد که دکتر عجیبی تا به حال در واقع قبلا ارائه شده حمایت خود را از Lockview جامعه فارغ التحصیلی, جشن, مورد نیاز است که آن را ملاقات الزامات مشخص شده در بهداشت عمومی به منظور.

در ابتدا بیش از 260 دانش آموختگان قرار گرفتند صندلی فاصله شش فوت از هم جدا در حالی که خانواده های خود قرار گرفتند پارکینگ با یک فضای خالی در بین و گفت: برای ماندن در وسایل نقلیه خود را.

اما ظاهر از تعجب موسیقی مهمان – رپر طبقه بندی شده –به سرعت تبدیل این مراسم به یک کنسرت مانند جو به عنوان فارغ التحصیلان کردم تا از کرسی های خود را و جمع آوری با هم در جلوی صحنه است. شرکت کنندگان همچنین می تواند دیده می شود خروج وسایل نقلیه خود را و در حال حرکت در اطراف پارکینگ.

“(دکتر عجیبی) نا امید به شنیدن در مورد عدم فیزیکی فاصله زیادی در یک جامعه مبتنی بر جشن” نوشت: Nova Scotia وزارت بهداشت و سلامتی سخنگوی هدر Fairbairn, در بیانیه ای در روز دوشنبه. “COVID-19 است که هنوز هم یک مسئله است. تا زمانی که یک واکسن ما باید هوشیار باشند و به دنبال بهداشت عمومی اقدامات و دستورالعمل که در محل هستند”

Fairbairn همچنین اشاره کرد که مراسم فارغ التحصیلی ویژه خود را دستورالعمل های بهداشتی و معاف از, هوای آزاد, جمع محدود خواهد شد که به افزایش 250 نفر در جولای 3.

این دستورالعمل شامل چندین شرایط که به نظر می رسد به دنبال نشده روز دوشنبه از جمله این مشخصات است که فارغ التحصیلان ممکن است تنها خروج وسیله نقلیه خود را برای شرکت در یک دیپلم مراسم و یا در یک رژه از فارغ التحصیلان و باید تمرین فیزیکی فاصله مورد نیاز’.

“ما با قرار دادن یک طرح هم گفت: آن را برای رفتن به اینجا و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد” گفت: سازمان رویداد Troy Devenne. “من در حال حاضر شکسته چند گروه بودند که خم قوانین, اما ما نمی خواهیم به شناخته شده به عنوان ‘COVID خوشه’ بنابراین ما واقعا در تلاش برای نگه داشتن آن را اجرا با بچه ها.”

زمانی که خواسته های دانش آموزان فارغ التحصیل به نظر نمی رسد بیش از حد نگران عدم وجود فاصله فیزیکی در طول عملکرد.

“وجود دارد نه بسیاری از موارد در نوا اسکوشیا دیگر – من فکر می کنم همه چیز خوب است,” گفت: یک فارغ التحصیل.

“منظورم این است که ما نوع امن در حال حاضر با زمان ما تا به حال با هیچ مورد گفت:” یکی دیگر از فارغ التحصیل. “من واقعا احساس می کنم که بد نیست – اما آن را هنوز هم نیمه مخاطره آمیز است.”

“آره, آن می تواند خطرناک باشد” گفت: یکی دیگر از فارغ التحصیل. “اما من احساس خیلی بد در مورد آن است.”

پس از تعجب عملکرد دانش آموزان بودند به صورت جداگانه به نام به مرحله و با ارائه یک هدیه کوچک به عنوان عزیزان honked خود ماشین شاخ در حمایت از.

فارغ التحصیلان می گویند آنها قدردانی به یک فرصت برای به گرد هم می آیند و حتی در طول زمان هنگامی که آنها قرار است به ماندن از هم جدا.

“شما همیشه بزرگ فکر شما بودند برای رفتن به یک جشن فارغ التحصیلی که در آن شما راه رفتن در سراسر مرحله با هزاران نفر از مردم به تماشای شما” گفت: فارغ التحصیل Haylee نزدیک شدن. “این فقط خوب به چیزی شبیه به این که در آن شما می توانید کمی از یک جشن و با هم می آیند با مردم ما دیده نمی شود در یک زمان بسیار طولانی است.”

افسران RCMP نیز حضور داشتند در این مراسم اما به نظر نمی رسد برای موضوع هر بلیط و یا هشدار به فارغ التحصیلان و یا شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net