تورنتو — بیش از 30 جدید presumptive موارد مثبت COVID-19 تشخیص داده شده اند در نیوفاندلند و لابرادور با بسیاری از آنها معتقد به متصل به همان کفن.

دکتر جانیس فیتزجرالد, استان افسر ارشد پزشکی بهداشت اعلام کرد 32 جدید presumptive مثبت چهارشنبه.

32 موارد جدید را به مجموع تعداد تایید و presumptive موارد COVID-19 در نیوفاندلند و لابرادور به 67.

حداقل 44 از این موارد شامل افرادی که زمان صرف شده در Caul مراسم تشییع جنازه در سنت جان فیتزجرالد, گفت:, و اضافه کرد که این استان است سفارش هر کسی که در تشییع جنازه صفحه اصلی بین مارس 15 و 17 مارس در خانه بمانند تا آوریل 1 “برای همه سلامت و ایمنی است.”

اما یکی از 32 نفر اعلام کرد روز شنبه از استان شرقی سلامت منطقه که شامل سنت جان. یکی دیگر این است که برای اولین بار به بیرون آمدن از بهداشت غرب منطقه – معنی وجود دارد که در حال حاضر تایید شده است یا presumptive موارد در تمام چهار سلامت مناطق استان است.

شده اند وجود دارد هیچ بستری شدن در بیمارستان مربوط به این ویروس در نیوفاندلند و لابرادور. فیتزجرالد گفت: 67 نفر که آزمایش مثبت خود منزوی در خانه های خود. خود طیف وسیعی از سنین 8 تا 78.

استان است که با تمرکز بر جداسازی و تست کسانی که آمده اند به تماس نزدیک با شناخته شده COVID-19 بيمار.

“ما در حال مصاحبه ما شبکه گسترده ای به منظور اطمینان حاصل شود که ما در حال ابتلا به … به عنوان بسیاری از موارد به عنوان ما می توانیم” فیتزجرالد گفت.

شده اند وجود دارد 1,336 آزمایشات انجام شده در نیوفاندلند و لابرادور از چهارشنبه 269 که دوباره منفی.

نه “با در نظر گرفتن این جدی’

فیتزجرالد گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد که مجموعه ای از موارد مربوط به تشییع جنازه صفحه اصلی درگیر کسی نقض بهداشت عمومی سفارشات.

اما در یک موضوع جداگانه یک فرد دستگیر شده در این استان برای انجام درست آن.

با توجه به سلطنتی, Newfoundland پاسبانان یک زن دستگیر شد روز سه شنبه در کرنر بروک برای عدم تطابق با خود انزوا قوانین.

Const. جیمز Cadigan گفت: CTV News Channel که زن کشف شد در یک محل عمومی و اخیرا وارد شده از خارج از استان است. Cadigan گفت: پلیس برای اولین بار او اطلاع داد که Newfoudland و لابرادور نیاز به هر کسی که شده است در خارج از استان به ماندن در خانه به مدت 14 روز اما افسران “ملاقات با عدم رعایت” گرفت و این زن را بازداشت کرده است.

“اگر شما می خواهید برای قرار دادن جامعه ما در معرض خطر, ما در حال رفتن به اقدام” او گفت:.

روشن است که اگر زن تا به حال تست شده برای COVID-19. او چهره یک حداکثر جریمه نقدی از $5,000 اگر محکوم کرد.

برتر دوایت توپ خطاب موارد از خود جداسازی مورد نیاز نادیده گرفته می شود در یک کنفرانس خبری روز شنبه خواستار آن را “بدتر” است که مردم را انتخاب کنید به جمع آوری در زمانی که آنها تحت دستور به ماندن در خانه.

“برخی از شما فقط به سادگی گرفتن نیست این را جدی بگیرید,” او گفت:.

“به سادگی ماندن در منزل نباید چیزی است که شما پیدا کردن دشوار به انجام است.”

توپ گفت: این استان است که به دنبال در “دقیقترین اقدامات” می توانند آن را در محل برای محافظت از ساکنان آن از رمان های کروناویروس و در حال حاضر تصمیم به تعلیق و یا ابطال گواهینامه رانندگی از هر کسی گرفتار نافرمانی خود انزوا اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im