کره شمالی را کیم فرستد دریافت خوب به زودی خواسته جنوبی را coronavirus نبرد

دو طرف’ مبادلات باید زمین تقریبا به توقف پس از شمال مرزهای بسته و به طور موقت تعطیل مشترک دفتر رابط در یک شهر مرزی برای جلوگیری از شیوع, در حالی که جنوب اضافه شده 438 عفونت در روز پنج شنبه به تورم آن شمارش به 5,766.

در این نامه تحویل داده شده در چهارشنبه کیم ابراز نگرانی بیش از ماه, سلامت و تشریح آنچه که او به عنوان خود را “صادقانه نظر و موقعیت” در مورد وضعیت در شبه جزیره کره ماه را گفت و بدون توضیح.

“رئیس کیم آرزو برای کنسول شهروندان ما که در حال مبارزه با coronavirus” Yoon Do-han, Moon ارشد دبیر مطبوعاتی به خبرنگاران گفت.

“او گفت که او معتقد است که ما پیروز خواهیم شد و امیدوار بهداشت جنوب هموطنان محافظت خواهد شد.”

ماه با پاسخ نامه تشکر, Yoon اضافه شده است.

نادر پیام آمد کمتر از دو روز پس از کیم خواهر یو جونگ با صدور بیانیه ای حمله به کره ماه را برای نخوری یک مانور نظامی توسط غرب ،

کره شمالی از سر گرفته موشکی آزمایش روز دوشنبه پس از سه ماه توقف باعث Moon را به اصرار متوقف شد.

کیم یو جونگ که همچنین یک مقام ارشد از شمال حزب حاکم گفت: ورزش نه به معنای تهدید کسی deriding سئول برای آنچه که او به نام “کاملا احمقانه” حرف و عمل می کند.

کره شمالی تایید نشده هر گونه عفونت ویروس اما رسانه های دولتی گفت: مردم نشان علائم رو یک ماه در قرنطینه در حالی که بیشتر “با شدت بالا” اقدامات شامل سختگیرانه تر چک در مناطق مرزی در فرودگاه ها و بنادر.

ماه های ارائه شده برای کمک به شمال را پیشگیری تلاش اما پیونگ یانگ است در پاسخ گفته است.

فرانسه وزارت امور خارجه سخنگوی اگنس von der Muhll به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که پاریس بسته شد آن اداره همکاری در پیونگ یانگ به عنوان یک نتیجه از کره شمالی اقدامات و توصیه می شود در برابر همه سفر به این کشور است.

“کره شمالی گرفته شدید مهار اقدامات پس از پایان ماه ژانویه که هدف خارجی نمایندگی به طور خاص و به طور جدی مانع عملکرد مناسب از همکاری در پیونگ یانگ.” او گفت:.

“در این شرایط در رابطه با ما و شرکای اروپایی آن تصمیم گرفته شد به طور موقت نزدیک, فرانسوی, همکاری, دفتر, تا زمانی که این اقدامات آرام هستند.”

دنج کمونیست دولت هیچ رسمی روابط دیپلماتیک با فرانسه یکی از تنها دو کشورهای اتحادیه اروپا همراه با استونی به قطع روابط با کره شمالی تا زمانی که آن را رها برنامه سلاحهای هستهای خود و بهبود آن در حقوق بشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de