MyGov را در موقع بحران می تواند اجتناب شده است با ‘الاستیک محاسبات’

این چند هفته گذشته نشان داده اند شکنندگی استرالیا سیستم های آنلاین. آن را تعجب آور نیست که دولت فدرال به طور سنتی در حال حرکت آهسته آن سیستم های کمانش تحت فشار است.

روز یکشنبه دولت فدرال اعلام کرد این امر دو مزایای بیکاری به عنوان بخشی از آن coronavirus نجات بسته است. اما زمانی که MyGov را خدمات آنلاین سقوط کرد, هزاران نفر از جان گذشته استرالیایی احساس مجبور به نافرمانی اجتماعی, فاصله, قوانین, تشکیل صف های طولانی در خارج از Centrelink دفاتر در سراسر کشور است.

با گسترده مدرسه و دانشگاه, تعطیلی این خدمات در حال حاضر این طرح احتمالی از بخش آموزش و پرورش. برای بسیاری از آنها این وسیله اصلی برقراری ارتباط با جهان خارج است.

متاسفانه این خدمات تنها به عنوان خوب به عنوان طراحی خود را. و مگر اینکه طراحان آماده شدن برای شرایط شدید مانند این بیماری همه گیر آنها به مقصد به شکست است.

MyGov شکست مشخص شده

این هفته در استرالیا رفاه سیستم زمین به توقف به عنوان هزاران نفر از مردم با نگرانی سعی در به ثبت نام برای وعده دولت فدرال پشتیبانی می کند.

با توجه به سرشماری سال 2016 تعداد استرالیا کار در مهمان نوازی باعث می شود تا 6.9 درصد از جمعیت. بنابراین ما می توانیم برآورد حدود 1.75 میلیون نفر را تحت تاثیر قرار بود توسط بخش گسترده ای از مهمان نوازی خدمات تعطیلی.

اقتصاددانان برآورد اضافی coronavirus اقدامات به #flattenthecurve می توانید ببینید که نرخ بیکاری به بیش از 11 درصد است. این امر نشان دهنده 2.8 میلیون استرالیایی – بیش از 22 بار تعداد کاربران MyGov پشتیبانی می کند در هر زمان.


ادامه مطلب: اینترنت جای تعجب است که شکننده سقوط هزاران بار از یک سال است که ساخت آن را قوی تر


همانطور که از یکشنبه شب آنلاین پورتال دولت (که مردم کارگردانی برای دسترسی به اضافی رفاه) قادر به کنار آمدن با حدود 6000 نفر در یک زمان. این است که تنها 0.3 درصد از تعداد مورد انتظار از استرالیا تحت تاثیر قرار.

تا اواسط روز دوشنبه مقدار از کاربران MyGov می تواند پشتیبانی افزایش یافته و به 55,000 یا 3.1 درصد از کسانی که تحت تاثیر قرار است. سه شنبه این رقم افزایش یافت به 123,000 کاربران یا 7.5%.

اما چرا سیستم ضعیف مشروط?

داشتن تعداد زیادی از کاربران دسترسی به پورتال آنلاین در یک بار است بسیاری از هزینه های. حفظ کامپیوتر سرور است که اجازه می دهد این بار بسیار گران است برای هر کسب و کار اجازه دهید به تنهایی یک دولت رو تهدید یک بحران اقتصادی است.

این صنعت تا به حل این مشکل از طریق محاسبات ابری. این شامل داشتن مجموعه ای از رایانه های متعلق به شرکت های مانند آمازون یا گوگل و “اجاره” خود سازی و قدرت پردازش به عنوان مورد نیاز است.

برای درک این فکر می کنم التون جان در تور است. او نمی خود استادیوم در هر شهرستان. زمانی که او نیاز به انجام او اجاره آنها را به عنوان مورد نیاز است. او همچنین انتخاب یک محل مناسب اندازه به عنوان مورد نیاز است.

همان مفهوم امر در محاسبات. این صنعت در حال حاضر ظرفیت برای اجاره مناسب به اندازه منابع محاسباتی به عنوان مورد نیاز است. بعلاوه سیستم های طراحی شده می تواند به طور خودکار افزایش اجاره سازی و قدرت پردازش و زمانی که مورد نیاز است. این است که به نام “الاستیک محاسبات”.


ادامه مطلب: چرا ما نیاز به بهبود امنیت محاسبات ابری


تا به حال MyGov و Centerlink استفاده الاستیک محاسبه, شکست این هفته می تواند مانع شده اند. حتی دولت امن ابر استراتژی نیست ذکر است با استفاده از و یا حمایت از الاستیک محاسبات استراتژی. این است که با وجود اعلام سال گذشته که آمازون AWS cloud که پشتیبانی الاستیک محاسبه توسط دولت استرالیا رایانش ابری ارائه دهنده.

حملات انکار سرویس

در سال 2016, دولت فدرال نشان داد که دقیقا چه ضعیف آنها درک نیازهای کاربران. آنلاین سرشماری شد به عبارت ساده خودش به نمایش گذاشت. بسیاری از مردم قادر به ورود به آن را کامل و از کسانی بودند که بسیاری بود جلسه خود را شکست و خروج قبل از موعد مقرر.

اما آنچه که باعث #censusfail?

سیستم طراحان موفق به پیش بینی هر کس که ورود در یک بار در همان شب. تعداد کاربران رقابت برای دسترسی در یک زمان (اجازه می دهد برای مناطق مختلف در سراسر کشور) شد تا به یک چهارم از جمعیت است. با توجه استرالیا حدود 25.4 میلیون نفر از مردم این بدین معنی است که حدود 6.3 میلیون نفر از مردم در تلاش برای تکمیل سرشماری در همان زمان.

سیستم طراحی نشده است به مقابله. در محاسبات زمانی که یک کامپیوتر است و بیشتر کاربران از آن می توانید از خدمات ما این را انکار سرویس (داس) حمله کند. و یک حمله انکار سرویس است که می آید از دستگاه های متعدد است که به نام توزیع شده انکار سرویس (DDoS) حمله کند. این مکانیسم بسیاری از هکرها با استفاده از برای جلوگیری از سیستم های آنلاین از عملکرد درست.

خدمات وزیر استوارت رابرت سرزنش اخیر MyGov تصادف در هدفمند توزیع شده انکار سرویس (DDoS) حمله به جای سایت را عدم توانایی به رسیدگی به این مقدار از مردم به دنبال دسترسی داشته باشید. او بعد از redacted ادعای خود گفت: “DDoS آلارم نشان داد هیچ مدرکی خاص حمله”.


ادامه مطلب: Hacked by یخچال شما: اینترنت از چیزهایی که می تواند جرقه یک موج جدید از حملات سایبری


دیر نیست برای رفع آن

واضح بود و قبل از یکشنبه که اضافی رفاه اجتماعی مورد نیاز خواهد بود زمانی که COVID-19 چپ هزاران نفر بیکار است. دولت تا به حال هیچ بهانه ای برای سازماندهی اضافی محاسبات منابع است. خدمات استرالیا شرکت صاحب MyGov و Centerlink سیستم باید افزایش تعداد مجاز کاربران در وب سایت در یک زمان قبل از این باید تبدیل به یک مسئله ملی.

از نظر امنیت محاسبات ابری ارائه دهندگان مسلما باید بهتر cybersecurity سوابق از ما دولت فدرال است.

تا زمانی که دولت تصویب الاستیک محاسبات استراتژی ضروری خدمات آنلاین را حفظ خواهد کرد عدم تحت فشار است. اگر حوادث از اوایل این هفته بودند هیچ نشانه ای از آن را ایمن می گویند این انتقال خواهد بود در اواخر بهتر از هرگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو