“معامله گران گفت: ما به تولید به مرز به عنوان هیچ خریداران وجود دارد وجود دارد,” 43 ساله کشاورز گفت. “بنابراین ما اصلا جرات را به ما میوه.”

تقریبا همه خود را برداشت می شده اند محدود به چین گفت: اما او انتخاب کرده است نه به اتلاف پول در حمل و نقل و کاهش خود 300-قوی نیروی کار به کارگران فقط 40.

چین و جهان, پرجمعیت ترین کشور است معمولا اشتهای سيری همه چیز را از مواد خام و سوخت به مواد غذایی است.

اما ترکیبی از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و گسترش سریع از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 600 نفر و محدود حرکت میلیون ها نفر بیشتر به این ماجرا تدارکات کانال به داخل و در سراسر چین است.

چین میانمار بزرگترین شریک تجاری و تجارت در یک مرز دروازه شهر شمالی, الهه شعر و موسیقی است به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در هر سال آمار دولتی نشان می دهد با میانمار صادرات برنج و حبوبات خشک شده چای و میوه و محصولات حیوانی.

به طور معمول صدها کامیون ها لود شده با هندوانه تصویب به چین هر روز سای Khin Maung صاحب یک انبار میوه در الهه شعر و موسیقی به رویترز گفت از طریق تلفن.

اگر چه مرز باز می ماند فقط 20 یا 25 کامیون های حمل میوه شده اند و عبور از دروازه در روزهای اخیر به دلیل وجود دارد تا چند خریداران و کالاهای در حال فروش برای یک سوم از معمول خود ارزش, او گفت:.

“این وضعیت باعث می شود من کمی نگران گفت: تو Shwin دیگر کشاورز که امیدوار است به فروش حدود 34,000 ارزش میوه در حال حاضر در مرز قبل از آن بد می رود.

چندین کشاورزان گفت: آنها برنامه ریزی شده برای منحرف کردن کامیون به شهرستانها در سراسر میانمار, اما داخلی اشتها کم است و با دیگری برداشت می رود در هفته های آینده آنها نگران تلفات بیشتر است.

“اگر این ویروس طول می کشد تا مارس, همه ما می تواند از دست دادن” گفت: پیروزی Kyaw Khaing عضو ارشد میانمار هندوانه و Muskmelon صادرکنندگان و تولید کنندگان در ارتباط است.

“(اما) ما ایمان غنی غول پیکر در چین است. من معتقدم که آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به شیوع ویروس” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو