میانمار بگرداند کشتی کروز بیش از coronavirus نگرانی

نقره روح بوش لوکس توسط موناکو-بر اساس Silversea کشتی, آخرین لنگر انداخت در تایلند جزیره پوکت و برنامه ریزی شده بود به توقف در Thilawa خارج میانمار تجاری یانگون پایتخت در روز چهارشنبه.

“ما اطلاع داده اند ، مقامات بندر که ورود این کشتی نباید مجاز” Khin Maung سؤ معاون دبیر دائمی وزارت هتل ها و گردشگری گفت: سلامت از طریق تلفن.

او گفت: “نمی دانم که آیا هر یک از مسافران شد نشان دادن علائم ویروس.

“حتی اگر مسافران نیست و نشان داده شده است علائم تا کنون آنها ممکن است زمانی که آنها می رسند در میانمار و آن دشوار خواهد بود برای کشور به کنترل,” او گفت:.

“اگر همه چیز بدتر مردم ما ممکن است تحت تاثیر قرار گرفتن.”

در بیانیه ای که توسط وزارت بهداشت و درمان و ورزشی منتشر شده در Facebook گفت: کشتی نباید اجازه ورود به آنجا که آن را تا به حال از منوی view در کشور با تعداد زیادی از موارد ویروس از جمله تایلند است که 43.

این قایق بیش از 400 مسافر در هیئت مدیره یک سخنگوی وزارت گفت. آن را بلافاصله روشن نیست که در آن کشتی بعدی بروید.

میانمار مرزهای چین که در آن ویروس برای اولین بار آغاز شد در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان قبل از به سرعت در حال گسترش است اما گزارش شده بدون تایید موارد تا کنون هر چند چند نفر شده اند قرنطینه در یانگون بیمارستان.

دولت به خواست شهروندان برای جلوگیری از تجمعات عمومی و نظامی این کشور لغو آن رژه سالانه برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مارس با استناد به ویروس.

در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد کاهش در چین آن را تا رسید به جاهای دیگر و کشورهای دیگر از چین در حال حاضر حدود سه چهارم از عفونت های جدید.

ژاپن روز دوشنبه تایید کرد حداقل 19 جدید کروناویروس موارد آوردن تعدادی از عفونت ها در کشور به 980 از جمله مسافران که شد آلوده در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز.

ماه گذشته یک کشتی کروز وارد کامبوج بندر سیهانوکویل شده تبدیل دور در پنج پورت دیگر پس از ترک هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im