میانمار به دادگاه نظامی نیروهای بیشتر بیش از Rohingya سرکوب ارتش می گوید

پانل نتیجه در گزارش منتشر شده در ماه ژانویه که از اعضای نیروهای امنیتی در میان “بازیگران متعدد” شد مسئول جنایات جنگی و موارد نقض حقوق بشر در طول نظامی به رهبری سرکوب این گروه در سال 2017.

ارتش گفت: در یک پست در وب سایت خود را در روز جمعه آن را تا به حال مطالعه پانل گزارش در جزئیات بزرگ و بررسی اتهامات.

صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya فرار به کشور همسایه بنگلادش به فرار یک ارتش تهاجمی راه اندازی شد در ماه اوت سال 2017 است که محققان سازمان ملل متحد به عنوان داشتن اعدام شده اند با نسل کشی قصد.

این کشور با آن مواجه است به اتهام کشتار جمعی در دیوان بین المللی دادگستری در لاهه پس از گامبیا عمدتا مسلمان غرب آفریقا دولت تسلیم یک طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته است.

Aerial view of a burned Rohingya village near Maungdaw, north of Rakhine State, Myanmar, Sept 27, 2017. Reuters

نمای هوایی از یک سوخته Rohingya روستا در نزدیکی Maungdaw شمال ایالت راخین میانمار, 27 سپتامبر 2017. ایسنا

میانمار می گوید ارتش مبارزه مشروع ضد شورش علیه داعش که در حمله به پست های امنیتی.

دولت منصوب پنل سرزنش Rohingya داعش برای حمله به 30 پلیس پست ها و “تحریک” سرکوب که در آن گفت: نمی حلوفصل.

ارتش گفت که تحقیق در مورد اتهام سوء استفاده در دو روستا: Maung Nu که در آن ساکنان گفت: این پنل به عنوان حدود 200 نفر از مسلمانان کشته شدند و پس از پناه گرفتن در یک خانه و Chut Pyin که در آن ده ها تن بیشتر ادعا فوت کرده اند.

“دادگاه درخواست را بررسی حوادث و محاکمه دادگاه نظامی دنبال خواهد شد مطابق با قانون و در راستای فرآیندهای نظامی عدالت” ارتش بیانیه ای گفت:.

دو نظامی دیگر را رد کرد و چندین تماس تلفنی از رویترز روز جمعه به دنبال نظر بیشتر.

A human skull is seen in a shallow grave in Inn Din, Myanmar Oct 26, 2017. Reuters

یک جمجمه انسان دیده می شود در یک قبر کم عمق در مسافرخانه, Din, میانمار Oct 26, 2017. ایسنا

بدن کشیده و از هم جدا’

ساکنان Maung Nu گفت: دولت منصوب محققان که سربازان محاصره این روستا پس از حمله شبه نظامیان در نزدیکی پست های امنیتی و حمله یک خانه که در آن بسیاری از روستاییان پناه کشتن به عنوان بسیاری از 200.

در Chut Pyin اعلام کرد: سربازان محاصره این روستا با استفاده از راکت انداز به آتش زدن خانه ها و شات یکسره قتل نمرات با توجه به ژانویه گزارش.

سربازان گفته مردم محلی که به اتهام شرکت در کشتار به “به طور سیستماتیک از بین بردن بدن” پس از آن یک بودایی ساکن گفت: دولت حمایت پنل.

“وجود دارد بسیاری از اجساد در Chut Pyin ایجاد کرد که زمانی که آنها سوخته نه همه می تواند سوخته و به خاکستر; برخی به خاک سپرده شد و برخی از اجساد مرده بودند کشیده و از هم جدا شده توسط حیوانات وحشی” ساکن شد و گفت: به نقل از.

File Photo: Ten Rohingya Muslim men with their hands bound kneel in Inn Din village Sept 1, 2017. Reuters

فایل عکس: ده Rohingya مردان مسلمان را با دست خود محدود زانو زدن در مسافرخانه الدین روستای سپتامبر 1, 2017. ایسنا

ارتش گفت: در بیانیه خود آن را هنوز هم بررسی حوادث دیگر در این گزارش ذکر شده توسط دولت منصوب پنل که شامل اتهام قتل عام مسلمانان توسط Rohingya داعش که خود را Arakan Rohingya ارتش رستگاری که این گروه را انکار می کند.

میانمار قول داده است برای انجام تحقیقات خود را و گفت: عدالت بین المللی مکانیسم نقض حاکمیت است.

ارتش شروع یک دادگاه در ماه نوامبر از سربازان و افسران از یک نظام مستقر به Gu Dar Pyin ایجاد کرد, سایت دیگری اتهام کشتار.

بیانیه ای که در دادگاه منتشر خواهد شد “در آینده نزدیک” نظامی گفت: در روز جمعه.

هفت سرباز زندان برای 10 سال برای کشتن 10 Rohingya مردان و پسران در روستای کاروانسرا Din اعطا شد اوایل انتشار در ماه نوامبر گذشته پس از خدمت کمتر از یک سال در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im