میانمار دانش آموزان اتهام قطع اینترنت اعتراض: اتحادیه دانشجویی

حدود 100 دانش آموزان جمع آوری شده در تجاری یانگون پایتخت در روز یکشنبه خواستار پایان دادن به اینترنت قطع در رخین و چانه متحده که در آن تلفات ملکی در حال نصب به عنوان دولت سربازان جنگ قومی شورشیان.

یک مورد ثبت شده است در بخش 19 از تجمع مسالمت آمیز قانون که قانون شکنان غیر مجاز مجامع و حمل حداکثر سه ماه زندان حکم Arakan اتحادیه دانشجویی در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

“ما دانش آموزان و شهروندان اشاره به نادرست دولت” Kyaw Linn یکی از دانشجویان که گفت: سلامت از طریق تلفن. “آنها ما نقض حقوق شهروندان.”

شش نفر از دانش آموزان گرفته شده بود به پلیس بازداشت, او گفت:, و اضافه کرد که این گروه تا به حال نمی شود برای اجازه به دلیل آن ممکن است رد و یا مجبور تاخیر در ماه مارس است.

یک افسر از یانگون را Kamaryut شهرستان که در آن تظاهرات صورت گرفت کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس با رادیو فردا. یکی دیگر از گوشی را گذاشت. سخنگوی دولت Zaw Htay گفت که او نمی تواند پاسخ به سوالات از طریق تلفن.

اگر محکوم دانش آموزان به صورت جریمه و یا تا سه ماه در زندان و یا هر دو.

مقامات تعطیل تلفن همراه دسترسی به اینترنت در نه شهرستان در چانه و رخین همچنین به عنوان شناخته شده Arakan گذشته خرداد با استناد به دلایل امنیتی. در حالی که بلوک بود و بعد برداشته در پنج شهرستان این ابقاء شد در اوایل فوریه.

تظاهرات علیه تعطیلی برگزار شد در چندین شهرک از ایالت راخین در روز شنبه.

ایالت راخین, سایت نظامی سرکوب در سال 2017 است که بیش از 730,000 اقلیت Rohingya مسلمانان به فرار به بنگلادش. ارتش توصیف سرکوب به عنوان مشروع ضد شورش عملیات در پاسخ به حملات نیروهای امنیتی توسط Rohingya اند.

منطقه شده است سقوط به هرج و مرج بیشتر از دسامبر سال 2018 با مبارزه بین ارتش و شورشیان از Arakan که استخدام از عمدتا بودایی کشنده اکثریت و خواستار خودمختاری بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>