میانمار گزارش اولین مورد از coronavirus

کشور جنوب شرق آسیا بوده است پرجمعیت ترین کشور در جهان به آن می گویند تا به حال هیچ موارد با وجود های طولانی و متخلخل مرز با چین که در آن ویروس سرچشمه در شهر ووهان.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 36 سال از سفر از ایالات متحده و 26 ساله از بازگشت از بریتانیا هر دو میانمار اتباع حال آزمایش مثبت است.

“تحقیقات در حال انجام است در تاریخ افرادی که در تماس با این دو نفر” آن گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه.

خبر از تایید موارد موجب وحشت خرید در پایتخت تجاری از یانگون با خریداران بسته بندی سوپر مارکت های بزرگ.

میانمار هفته گذشته بسته مرزهای زمینی و ممنوع تجمع جمعی از جمله برای آینده بودایی در سال جدید. سینما بسته شده اند هر چند کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند.

سخنگوی دولت Zaw Htay یک کنفرانس خبری گفت در اوایل این ماه که “شیوه زندگی و رژیم غذایی از میانمار شهروندان” تا به حال محافظت از کشور در برابر این ویروس در حالی که دیگران اعتبار این کشور بودایی.

برخی از پزشکان می گویند آنها از ترس عمده شیوع اگر در یک کشور با نظام سلامت رتبه در میان بدترین جهان پس از چند دهه غفلت تحت حکومت نظامی. بسیاری از خدمات در حال اجرا توسط داوطلبان و گروه های کمک.

دو پزشک به رویترز گفت به احتمال زیاد توضیح برای عدم وجود موارد در میانمار محدود بود تست. میانمار انجام شده حدود 300 تست از دوشنبه شب در یک جمعیت از 51 میلیون, با توجه به وزارت بهداشت سخنگوی Khin Khin Gyi.

“که گفت: “تست” او گفت:. “اما چه کسی باید ما تست ؟ آن گفته است به طور خاص است که ما باید تست موارد مشکوک… ما اصلا تست تصادفی مردم است.”

تا همین اواخر هر آزمون تا به حال به تصویب کمیته مرکزی مستقر در پایتخت Naypyitaw, او گفت:.

هزاران نفر از کارگران مهاجر بازگشته اند به روستاهای سراسر کشور در روزهای اخیر از تایلند است که تایید کرده است صدها نفر از موارد افزایش ترس از گسترش بیشتر ویروس.

“اگر این افراد این ویروس را به طور گسترده ای گسترش می یابد این وضعیت خواهد بود بسیار بد” گفت: Kyaw Ko Ko جامعه کارگری از شهر میکتیلا. “همه ما می توانید انجام دهید این است که بنشینید و منتظر باشید به جمع آوری تمام بدن مرده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو