میانمار قرار دادن پول شویی فهرست پیگیریهای

تصمیم Financial Action Task Force (FATF) که شامل میانمار در آن “لیست خاکستری” که به گزارش رویترز در این هفته قرار می دهد کشور جنوب شرق آسیا در اطلاع به خوبی در “سطح بالا” تعهد به تقویت آن ضد پول شویی رژیم است.

یک سخنگوی میانمار دولت نمی تواند تماس در روز جمعه اما آن نماینده در این هفته FATF جلسات Kyaw برنده Thein ازفتنه که این کشور تا به حال دقیق و راهبردی اجرای طرح برای مقابله با پول شویی.

FATF های بین دولتی سازمان مستقر در پاریس در بیانیه ای گفت که میانمار به حال “پیشرفت”. این شامل معرفی اقدامات قانونی برای جلوگیری از پول شویی و مقررات جدید برای پول نقد خود مبتنی بر سیستم پرداخت.

اما آن را فاقد درک از “پول شویی خطرات در مناطق کلیدی”.

در یک سال 2018 گزارش FATF یافت “میانمار چهره بسیار سطح بالایی از درآمد حاصل از تولید جنایات” و “در معرض تعداد زیادی از بسیار قابل توجهی پول شویی تهدید”.

فراملی سندیکاهای مواد مخدر به مدت طولانی عمل در میانمار در شمال و شمال شرقی مرز, راه اندازی مواد مخدر امکانات تولید در نیمه lawless نواحی تحت کنترل افراد مسلح گروه های قومی.

میانمار دولت در مذاکرات صلح با این گروه است. برخی اما نه همه شده اند گنجانیده شده و به گارد مرزی نیروهای متفقین به ارتش است.

اسلحه-قاچاق غیر قانونی جید و معدن, غیر قانونی, ورود به سیستم نیز پول بزرگ-اسپینرها برای جرم و جنایت سازمان یافته 2018 گزارش اضافه شده است.

در روز جمعه بیانیه FATF میانمار خواست به همکاری با دیگر کشورها برای مبارزه با پول شویی فعالیت های جهانی گروه های جرم و جنایت. همچنین مشخص نیاز به میانمار برای استفاده از اطلاعات مالی در اجرای قانون تحقیقات و انجام یک کار بهتر تصرف درآمد حاصل از جرم و جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>