اما در جای دیگر در اندونزی, یک مسیحی جمع آوری رفتم جلو با بیش از 1000 نفر با وجود رسمی دلسردی از جلسات مذهبی.

جهان در پرجمعیت ترین کشور با اکثریت مسلمان گزارش شده کمتر از 300 coronavirus موارد وجود دارد اما سوء ظن های بسیاری رفته اند غیر قابل تشخیص و پزشکی کارگران باید دولت را متهم به یک “دل” پاسخ.

برای روز مقامات تا به حال شده است در تلاش برای متقاعد کردن Ijtima آسیا و بخشی از جهانی Tablighi Jama دارد جنبش انجیلی مسلمانان به توقف این رویداد در Gowa در نزدیکی شهر ماکاسار در سولاوسی جنوبی استان پس از یک رویداد مشابه در مالزی منجر به صدها نفر از عفونت.

“Alhamdulillah (ستایش بود به خدا) Ijtima در نهایت توافق به تعویق انداختن/لغو” رئیس Gowa ریجنسی عدنان Purichta Ichsan ارسال شده در رسانه های اجتماعی اواخر روز چهارشنبه.

زائران در حال حاضر وجود دارد خواهد بود جدا شده در حالی که آنها را به ترتیب به ترک Gowa او اضافه شده است. بیش از 8,500 مردم از سراسر اندونزی, آسیا و خاورمیانه به حال همگرا در منطقه است.

پس از مقاومت در برابر بسته شدن این رویداد و ئی بیان کرد “ما بیشتر از ترس از خدا” از coronavirus در چهارشنبه سازمانده Mustari Bahranuddin گفت: او را دنبال دستور به لغو این نماز رالی.

اما او گفت: آن دشوار خواهد بود به سرعت متفرق کردن جمعیت بسیاری از آنها وارد شده بود توسط کشتی.

“ما نیاز به یک فرایند به ارسال کنندگان صفحه اصلی” او به رویترز گفت در روز پنج شنبه. “کشتی خود را برنامه.”

این تبلیغی Tablighi Jama دارد حرکت پشت گردهمایی در اندونزی میزبانی یک رویداد در مالزی از Feb. 27 مارس 1 کشید که 16,000 پیروان و منجر به بیش از 500 coronavirus عفونت.

عکس ها و فیلم ها از اندونزی جمع آوری شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که جمعیت زیادی از مردان نشسته شدیدا با هم در یک چادر بزرگ.

شرکت کنندگان از تمام نقاط اندونزی وسیع الجزایر بیش از 250 میلیون نفر است. صدها نفر سفر از کشورهای جنوب شرق کشور و همچنین خاورمیانه و پاکستان و بنگلادش است.

مسیحی مراسم

در حالی که اسلامی جشنواره به پایان رسید, یک جشن بزرگ برای هماهنگی از یک اسقف کاتولیک در جزیره فلورس در شرق اندونزی اقدام البته در مقیاس کوچکتر نسبت به پیش بینی.

حدود 1000 نفر عضو جماعت گفت: استانی سخنگوی دولت Marius Ardu Jelamu کمتر از 8,000 در اصل انتظار است.

یک کمپین برای جلوگیری از کاتولیک ها از حضور موثر بوده است و اقدامات احتیاطی گرفته شده برای به حداقل رساندن احتمال سرایت او اضافه شده است.

اندونزی شمارش از coronavirus عفونت در ایستاده بود 227 با 19 مورد مرگ و میر در روز چهارشنبه.

این ملت تا به حال اجرا فقط 1,255 آزمون توسط چهار شنبه حتی اگر سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که دولت در اوایل این ماه به مقیاس تست برای جلوگیری از بسیار بالاتر عفونت های آینده.

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo گفت: در روز پنج شنبه این کشور را تا سطح شیب دار تست و خواست رهبران مذهبی به ارزیابی مجدد برنامه برای اجتماعات بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im