به موسیقی ما گوش دادن به و به همین دلیل ما گوش را در coronavirus همه گیر?

فراتر از شواهد مستند از بیماری همه گیر موسیقی-ساخت و در فاصله بیش از رسانه های اجتماعی, موسیقی منتقدان پیشنهاد کرده اند وجود دارد افزایش یافته است اولویت برای موسیقی است که به, آرامش, آشنا و نوستالژیک.

داده ها از عمده جریان خدمات و شرکت هایی که آنها را تجزیه و تحلیل ممکن است پشتیبانی از این دیدگاه است.

در Spotify محبوبیت نمودار بازدید در کاهش 28 درصد بین ماه های مارس 12 مارس 16. به جای Spotify در شنوندگان به دنبال ابزاری و “سرما” موسیقی است. در هفته اول ماه مارس در Spotify وجود دارد که 54 درصد افزایش در “شنوندگان ساخت نوستالژی-مضمون لیست پخش و همچنین به عنوان یک چشم انداز مثبت در محبوبیت موسیقی از ’50s, 60s, 70s و 80s.”

بیش از نیمی از افراد شرکت کننده در یک نظرسنجی انجام شده توسط Nielsen موسیقی/MRC اطلاعات در پایان ماه مارس سال 2020 گفت: آنها “به دنبال راحتی در آشنا, دلتنگ, مطالب” در تلویزیون خود را مشاهده و گوش دادن به موسیقی. این بررسی بر اساس پاسخ توسط 945 مصرف کنندگان در ایالات متحده در سن 13 سال و بالاتر به علاوه آنلاین پاسخ.

به عنوان یک محقق است که به بررسی موسیقی قدرت در زمان بحران — اخیرا بررسی موسیقی از افرادی که پناهندگان از جنگ داخلی السالوادور در طول 1980s — من اعتقاد دارم که چنین کاری می تواند کمک به ما در درک ما آشکار تمایل به استفاده از موسیقی آشنا برای حمایت روانی در این دوره به چالش کشیدن.

اتصال مجدد به خودمان

در زمانی که بسیاری از آنها در مقابله با هر دو افزایش تنهایی و افزایش اضطراب آشنا موسیقی را فراهم می کند اطمینان خاطر آن را به ما یادآوری می کند که ما به عنوان مردم است. آن است که آیا یک ضربه ما رقصید را با ما و دوستان نوجوان و یا فراموش نشدنی قطعه ارکسترال مادر بزرگ ما بازی موسیقی چراغ تا خاطرات گذشته ما selves.

موسیقی ما اجازه می دهد برای ایجاد یک روایت های احساسی بین گذشته و حال زمانی که ما در تلاش برای بیان یک روایت در کلمات. آن آشنایی تسلی ما که از آینده به نظر می رسد مشخص نیست.

موسیقی کمک می کند تا به ارتباط مجدد ما به هویت ما. آن را نیز به ما کمک می کند که همه هنرها را به دنبال غیر این صورت غیر قابل بیان جستجوی معنی. در انجام این کار کمک می کند تا تقویت انعطافپذیری ما در مواجهه با مشکل است.

مردم باید با استفاده از موسیقی به چنین فلسفی و روانشناسی به پایان می رسد حتی در زمان و مکان که در آن یکی فکر می کنم موسیقی خواهد بود آخرین چیزی که در مردم ذهن.

در یکی از افراطی ترین در میان بسیاری از نمونه بازماندگان اردوگاه های کار اجباری نازی ها گزارش داشتن آواز آهنگ های آشنا برای تقویت احساس خود را از خود و خود را به هویت مذهبی که هر دو به شدت در معرض تهدید است.

جنگ بقا

من پژوهش حاضر در نظر موسیقی استفاده برای اهداف در طول 1980s توسط پناهندگان از جنگ داخلی در السالوادور. امرار معاش کشاورزان (campesinos/campesinas) که فرار ظلم و ستم دولت برای اردوگاه های پناهندگان در هندوراس به من گفت که آنها در نظر گرفته موسیقی ضروری به روانی خود را بقا.

السالوادور نوازندگان انجام در Colomoncagua اردوگاه پناهندگان هندوراس سال 1985 در طول یک بشردوستانه بازدید توسط کانادا نوازنده بروس کوک برن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مایر Brownstone/آکسفام کانادا.)

در گاهی اوقات خطرناک جدید زمین به دور از جنگ زده در خانه campesinos و campesinas انجام شده گوش و رقصید به قدیمی و جدید آهنگ های محلی برای کمک به حفظ یک اتصال به قبل از جنگ هویت در کشور آنها را پشت سر گذاشته بود. سنتی آهنگ محلی بودند گاهی اوقات داده شده و کلمات جدید به سند پناهندگان آزار و اذیت.

آهنگ ها ارائه نتیجه هر دو وسیله ای برای حفظ هویت و عاطفی روایت برای حوادث بودند که سخت به توصیف در کلمات. این کمک به پناهندگان مدیریت چالش های حال و یک آینده نامشخص.

Norberto Amaya

در سال 2019 به من کمک کرد به انجام تحقیق و پژوهش برای یک فیلم مستند کوتاه در مورد یکی از پیشرو پناهندگان خواننده و ترانه سرا در السالوادور Norberto Amaya. Amaya داستان نشان می دهد که چگونه السالوادور نوازندگان مهار موسیقی برای کمک به پناهندگان هموطنان مدیریت چالش های روانی از وضعیت خود. این فیلم یک همکاری بین دانشگاه وسترن و خوان Bello از Triana رسانه ای با پشتیبانی از علوم اجتماعی و علوم انسانی شورای پژوهش.

Amaya Norberto Amaya, ترانه سرا, در یک فیلم مستند توسط خوان بلو Triana رسانه ها.

این آهنگ از ال سالوادور جنگ داخلی پناهندگان روشن است که موسیقی اعم از قدیمی یا جدید در خدمت یک عملکرد حیاتی برای انسان در مواجهه با مشکلات هر دو شخصی و فرهنگی در سطح.

اتصال جامعه

این COVID-19 همه گیر است و آمار برخی از جوامع بسیار سخت تر نسبت به دیگران و نشان داد که چگونه نابرابری های موجود در حال پرتاب به حتی بیشتر امدادی در زمان بحران. در عین حال در تمام جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر ظرفیت به ماشه احساسات اضطراب راجع به صدمات و زمان جداسازی.

گوش دادن به موسیقی ما خوب می دانیم ما را به یاد دوستان و خانواده را ساخته اند که ما که هستیم. در وضعیت فعلی ما متفاوت آن را به عنوان است که در مواجهه با السالوادور جنگ داخلی پناهندگان موسیقی آشنا است به همین ترتیب اجازه اتصال مجدد هر دو به هویت شخصی و به یک مقدار بزرگتر جامعه از خانواده و دوستان و غریبه ها هم دوست دارم که این آهنگ های آشنا. این کمک می کند تا ما را بهتر مدیریت ما انزوا و اضطراب است.

این آشکار غریزه انسان به دنبال مکانیسم های که فعال فرهنگی مطرح کنید این است که یک هوشمند. تروما محققان بر این باورند که برای برخی از مردم آشنا شیوه های فرهنگی در واقع ممکن است موثر تر از درمان های روانی در کمک به مردم در مقابله با به طور بالقوه حوادث.

شاعر آمریکایی و فعال مایا آنجلو یک بار movingly نوشت:

“موسیقی من بود پناه برد. من می توانم خزیدن به فضای بین یادداشت ها و حلقه پشت من به تنهایی.”

بسیاری از قطعا می تواند مربوط به یک ماه اخیر است. ما ممکن است هنوز کلمه ای برای بیان پاسخ ما به این وضعیت است که در آن بشریت در حال حاضر خود را پیدا کرد. اما درگیر شدن با موسیقی آرام ما در این زمان دشوار است ارائه وسیله ای برای شروع به پردازش احساسات ما را به ماندن متصل به ما قبل از همه گیر هویت و مشارکت در چیزی بزرگتر از خودمان را حتی در حالی که ما از هم جدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de