‘قتل hornets’ ممکن است گسترش از شرق B. C. اگر نه ریشه کن حشره شناس می گوید

تورنتو — کانادا حشره شناس می گوید: غول های آسیایی اورلئانز — همچنین به عنوان شناخته شده ‘قتل hornets’ — تنها گزارش شده در B. C. اما ممکن است گسترش به دیگر استانهای اگر موفق مستعمرات در حال تاسیس است.

“اگر [اورلئانز] زنده ماندن به خوبی در بریتیش کلمبیا, من فکر می کنم این مناطق آب و هوایی است که آنها می تواند در زنده ماندن را در رفتن به تقریبا همه از کانادا” دانشگاه مانیتوبا حشره شناس رابرت کری گفت: در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca در روز دوشنبه. “آنها معمولا محدود به نوع مناطق گرمتر اما آنها باید از این پتانسیل به مهاجرت می کنند.”

غول های آسیایی هورنت بود که برای اولین بار کشف در B. C. در ماه اوت سال 2019 و این گذشته دسامبر در واشنگتن است. مقامات در این مناطق در حال حاضر هشدارهای صادر شده که وسپا mandarinia گونه ممکن است دوباره فعال این بهار به عنوان ملکه ظهور از خواب زمستانی به ساخت لانه و فرم مستعمرات.

“امید است که آنها قادر خواهد بود برای از بین بردن آنها, اما آنها تا به حال بسیاری از موفقیت انجام است که در کشورهای دیگر. در کانادا اگر وجود دارد تنها یک یا دو مستعمرات که معرفی شده اند و آنها نبوده است بصورتی پایدار و محکم تاسیس و سپس آنها را به این زودی به اندازه کافی و ریشه کنی است که قطعا یک امکان” کوری گفت.

محققان با نام مستعار آسیایی, حشرات “قتل اورلئانز” چرا که آنها بزرگترین هورنت و می تواند کشتن انسان ها با گزش متعدد با توجه به اخبار CTV علم و فناوری متخصص دن ریسکین.

“گاهی اوقات در طبیعت یک حیوان که به نظر می رسد واقعا ترسناک است که در واقع کاملا بی ضرر و یا یک حیوان که به نظر می رسد کاملا بی ضرر می تواند بسیار ترسناک است. این یکی از آن موارد که در آن به نظر می رسد واقعا ترسناک و آن است که واقعا ترسناک” ریسکین گفت: در مصاحبه با CTV News Channel در روز دوشنبه.

ریسکین گفت: آنها بسیار تهاجمی و “شبیه یک شخصیت انیمه” با رنگ قرمز و زرد چهره و نیش. ملکه از این گونه ها می تواند به رشد بیش از پنج سانتیمتر بلند در حالی که دیگر هورنت گونه معمولا حدود 3.5 سانتیمتر.

با وجود وحشتناک توضیحات ریسکین گفت: اورلئانز معمولا علاقه مند در انسان و یا حیوانات. آنها خوردن زنبور عسل — یک نگرانی قابل توجهی برای مبارزه جمعیت زنبور عسل.

“این وحشتناک هورنت. آنها در توده آنها حمله کلنیها جایی که آنها قادر به rip کردن سر خود را از زنبورهای عسل و حمل خود را قطع بدن را به خود لانه برای تغذیه نوزادان خود را” ریسکین گفت. “و اگر شما کشمکش با این چیزهایی که آنها را نیش می کنند و زهر بسیار دردناک است.”

ریسکین گفت آسیایی هورنت را نیش بسیار تیز و بلند که می توانید آنها را سوراخ از طریق یک زنبوردار کت و شلوار.

کارشناسان نمی دانند که چگونه این غول اورلئانز که بومی آسیا به پایان رسید تا در شمال امریکا است. کوری می گوید: آنها به احتمال زیاد در اینجا آورده در باری تصادف و یا بر روی هدف به عنوان یک ظرافت.

“آنها احتمالا بیش از اینجا [آسیا] در خاک است که روانه بازار شد. شاید یک گیاه است که در حمل گلدانی خاک یا چیزی شبیه به آن. ملکه زمستان در خاک پس از آن ممکن است که یک ملکه می تواند در معرفی که از طریق روش” کوری گفت.

“دیگر نظریه ای که مطرح شده است اگر چه هیچ مدرکی بتن وجود دارد این است که می تواند آنها آورده شده است برای مصرف انسان به عنوان یک نوع از ظرافت. اما در این مرحله ما واقعا نمی دانم که دقیقا چگونه آنها در,” او اضافه شده است.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش رؤیت آسیایی, اورلئانز در کانادا و در عین حال در این سال است.

اما دانشگاه گوئلف علوم محیط زیست پروفسور استفان مارشال گفت آسیایی, اورلئانز شبیه به اروپایی اورلئانز است که مشترک در سراسر کانادا است. او گفت آسیایی, اورلئانز نیز به راحتی با اشتباه sphecius speciosus بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان زنجره و جیرجیرک دشتی قاتلان.

“[اروپا اورلئانز] بزرگ و تهدید آمیز اما بسیار تهاجمی است. من آنها را ببینید گاهی اوقات در انتاریو آنها نگاه بسیار شبیه به یک yellowjacket زنبور. من به طور معمول دریافت تماس در مورد قرار انتاریو رؤیت تهاجمی آسیایی, گونه وسپا اما کسانی که رؤیت همواره تبدیل به misidentifications از دیگری بزرگ زنبور های قاتل زنجره و جیرجیرک دشتی. زنجره و جیرجیرک دشتی قاتلان کاملا غیر تهاجمی انفرادی زنبورهای دیگر در خانواده” مارشال گفت CTVNews.ca از طریق ایمیل.

مارشال اضافه شده است که او آگاه است از هر گونه تایید موارد هورنت گونه در شرق کانادا دیگر از اروپا اورلئانز.

کارشناسان می گویند آسیایی, اورلئانز ترجیح می دهند در مناطق پوشیده شده از درخت و لانه خود را در زمین و نه در درختان و یا در اطراف ساختمان. اگر مردم به تلو تلو خوردن بر لانه مقامات توصیه می کنند که آنها از آن اجتناب و ترک منطقه بلافاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de