اتهام قتل گذاشته و در برابر پدر و پسر در تیراندازی سیاه هل دهنده

ساوانا, GA. — سفید پدر و پسر ایستاده بود بی سر و صدا جمعه به عنوان قاضی جزئیات قتل و تشدید حمله به اتهامات علیه آنها را در تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید بود که در حال اجرا از طریق گرجستان محله است. در حدود یک دقیقه اول دادگاه ظاهر شد. این لحظه ای بود که بسیاری در Ahmaud Arbery جامعه منتظر بود بیش از دو ماه به یک سری از دادستان کاهش یافته است را به اتهام برابر مردان است.

در روز قبل از آن — در چه بوده است Arbery 26 روز تولد-یک خشن و بی ادب جمعیت چند صد نفر بیشتر با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus جمع خارج از Glynn دادگستری شهرستان حدود 90 دقیقه و خواند “تولدت مبارک” به افتخار او.

با کروناویروس مسلط اخبار و به شدت تغییر آمریکایی زندگی Arbery تیراندازی ابتدا جلب توجه کمی خارج نیوبرانزویک حدود 70 مایل (115 کیلومتر) در جنوب دشت. این طبقه کارگر شهرستان بندر مورد 16,000 همچنین به عنوان یک دروازه برای استراحتگاه های ساحلی در کشور همسایه سنت سایمونز و دریا و جزایر است.

این Satilla سواحل محله که در آن Arbery کشته شد در فوریه. 23 نهفته در برونس ویک لبه راحت با آجر و گچ خانه های واقع در کنار تالاب. یک صلیب چوبی و گل سمت چپ به عنوان یک بنای یادبود در نزدیکی نقطه ای که در آن Arbery درگذشت تزئین شده بود با فویل تولد بادکنک جمعه.

یک تصویری از تیراندازی به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی شنبه محوری مورد به ملی ویژه و باعث هتک حرمت شد. تحقیقات led توسط مقامات محلی به نظر می رسید بود متوقف و در میان ملی داد و بیداد, دادستان ویژه منصوب ماه گذشته خواسته گرجستان دفتر تحقیقات به درگیر شدن. روز پنج شنبه در GBI اعلام کرد این دستگیری ها از گرگوری و تراویس McMichael.

هر چند بازداشت شد و مورد استقبال Arbery خانواده و حامیان آنها ابراز نا امیدی در انتظار طولانی و ترس که سیستم عدالت خواهد آنها را شکست.

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, پلیس گفت آنها دنبال Arbery با شخص دیگری ثبت آنها در فیلم, بعد از لکه بینی او در حال اجرا در محله خود. پدر و پسر گفت: آنها فکر می کردند او همسان ظاهر دزدی مشکوک که به آنها گفته شده بود ثبت شده در دوربین های نظارت برخی از زمان قبل از.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در Satilla سواحل محله قبل از او کشته شد.

برخی از برخورد ظاهرا ثبت شده در دو 911 تماس با یک توزیع کننده در تلاش برای درک مشکل است.

“وجود دارد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان” یک تماس گیرنده می گوید.

“من فقط نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه” توزیع کننده پاسخ در قسمت.

در تماس دوم شش دقیقه بعد کسی شنیده می شود فریاد “متوقف شود. … Dammit. متوقف شود.” پس از یک مکث “تراویس!”

حکم بازداشت برای گرگوری و تراویس McMichael پرونده در دادگاه روز شنبه تایید کرد به عنوان اولیه گزارش پلیس اعلام کرد که تراویس McMichael “اشاره کرد و مرخص یک تفنگ ساچمهای … در Ahmaud Arbery.” اما وجود دارد هیچ جزئیات جدید.

این جنایت به اتهام قتل در برابر McMichaels معنی است که یک قربانی, کشته شد, در طول این کمیسیون از اساسی جنایت در این مورد تشدید حمله. شارژ نیاز نیست به قصد کشتن. قتل محکومیت در گرجستان, حمل به حکم حداقل از زندگی در زندان با یا بدون آزادی مشروط.

در نامه ای به Glynn پلیس شهرستان در اوایل ماه آوریل دادستان قبلا داده شده به مورد مشخص شده دلایل اعتقاد او وجود دارد “کافی احتمالی علت صدور حکم بازداشت” در این مورد است. گاردن سیتی منطقه Atttorney George E. Barnhill استدلال کرد که McMichaels’ اقدامات قانونی در گرجستان, قوانین شهروند را بازداشت باز حمل سلاح و دفاع از خود.

این ویدیو به بیرون درز نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن. کامیون متوقف شده در جاده ها جلوتر از او با یکی از مردان سفید ایستاده در وانت را بستر و دیگری را در کنار باز کردن درب سمت راننده.

در حال اجرا مرد تلاش برای تصویب وانت در سمت مسافر در حال حرکت فراتر از کامیون به طور خلاصه در خارج از این دوربین را مشاهده کنید. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

“آنها نمی دستگیری قاتلان از Ahmaud Arbery چرا که آنها را دیدم ویدئو” Arbery وکیل خانواده بن Crump گفت: روز جمعه در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس. “آنها بازداشت قاتلان از Ahmaud Arbery چرا که ما شاهد تصویری این ویدیو دیدم و آن را ویروسی رفت. آن را تکان دهنده بود. مردم شگفت زده شدند.”

Crump لعنتی دست زدن به صورت محلی پلیس و دادستان و گفت که او می خواهد GBI به “بررسی کل پرونده از بالا به پایین.”

گرگوری McMichael بازنشسته در سال گذشته به عنوان یک محقق برای Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson و اتصال او را به سبب recuse خودش. Barnhill پس از آن رو مورد قبل از recusing خود را تحت فشار Arbery خانواده به خاطر پسر خود را با این نسخهها کار در جانسون ،

“همه که مهم است این است که چه حقایق به ما بگویید” گرجستان دفتر تحقیقات مدیر ویک رینولدز گفت: جمعه گفت: “هر سنگ خواهد بود کشف شده است.”

پرداختن به این سوال نژادی قصد رینولدز اشاره کرد که گرجستان به هیچ جرم و جنایت نفرت قانون است. که باعث شده است بسیاری از حقوق مدنی فعالان به تماس برای تحقیقات فدرال.

“کار تازه شروع شده است” جان پری, رئیس جمهور, نیوبرانزویک, NAACP فصل گفت: جمعیت جمع آوری شده در خارج از دادگاه صبح روز جمعه. “ما می تواند به توقف در حال حاضر. ما نمی توانیم از دست دادن تمرکز و ما رو به مطمئن شوید که دادستان انجام می شود.”

Anthony Johnson, 40, گفت Arbery بود که همسایه خود را برای حدود یک دهه است. او گفت که او می خواهد برای دیدن McMichaels همان درمان در سیستم حقوقی به عنوان سیاه و سفید متهمان.

“فقط دستگیری آنها که نمی خوای انجام هیچ چیز” جانسون گفت. “ما می خواهیم آنها را محکوم کرد. ما می خواهیم آنها را به زندان فرستاده شده برای زندگی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de