Coronavirus همه گیر است و نگه داشتن ما در خانه با توجه به گسترده بیکاری, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله. این در حال حاضر منجر به نگرانی در مورد یک قیام داخلی و خشونت در خانواده.

اما زنان با ناتوانی به خصوص کسانی که با عقب افتادگی ذهنی در خطر حتی بیشتر از خشونت مبتنی بر جنسیت تاثیر نه تنها آنها را بلکه خانواده خود را.


ادامه مطلب: آیا شما نگران این هستید که کسی به شما در مورد مراقبت از فکر خودکشی ؟ در اینجا چگونه شما می توانید آنها را پشتیبانی از راه دور


ناتوانی فکری تاثیر می گذارد یک فرد عملکرد شناختی در بسیاری از راه های متنوع. برای برخی از مردم این اثر در توانایی خود را به یاد بگیرند که ممکن است به اندازه کافی شدید به ملاقات یک آستانه برای تشخیص بالینی اما تاثیر در زندگی روزمره می تواند عمیق.

برخی از افراد با ناتوانی فکری نیست شناسایی با برچسب ناتوانی فکری و یا مایل به تعریف شده توسط آن است. اگر تبدیل شدن آنها به پدر و مادر در تلاش برای “پرواز در زیر رادار” می تواند به معنای اجتناب از آنها به دنبال کمک.

محققان می گویند حدود 0.4 درصد از استرالیا پدر و مادر ناتوانی فکری.

این برابر است با حداقل 17,000 پدر و مادر که در حال حاضر صورت چالش های بیشتری نسبت به پدر و مادر دیگر. این COVID-19 همه گیر می تواند همه چیز را بدتر – به خصوص برای مادرانی که اغلب اجتماعی جدا شده و در معرض خطر خشونت از یک شریک.

قربانیان سوء استفاده

کنترل و اجبار همکاران با استفاده از این مادران ممکن است مطابق با الگوهای معمولی سوء استفاده های داخلی. این ممکن است شامل قطع مصرف دارو و یا استفاده از خود را ترس از قضاوت در مورد ناتوانی های خود را برای کنترل آنها را خشونت می تواند غیر قابل تشخیص است.

مثال زیر از پژوهش (توسط یکی از ما سوزان) را نشان می دهد و چگونه این اتفاق می افتد.

کارولین (نه نام واقعی او) بود که در کلاس های ویژه ای در مدرسه اما دریافت هر گونه ناتوانی و خدمات است. او تنها بود و به تنهایی زندگی می کنند در اواسط 20s هنگامی که او باردار شد. پس از او بستری شدن پس از زایمان, افسردگی, کودک, پدر رو کامل بازداشت کرده است.

کارولین ویران شد و به تنهایی و صید آسیب پذیری خود را وادار کارولین به تجارت بازدیدکننده داشته است با کودک خود ، او هشدار داد و او را به نگه داشتن دهان خود را بسته و یا او نمی خواهد دیدن فرزند او.

هنگامی که کارولین دوباره باردار شد او وحشت زده او را از دست این کودک بیش از حد. او در گوشه اى نشسته و با کمک جامعه کلیسا او را, او قادر به آوردن نوزاد خود در خانه است. سوء استفاده جنسی با این حال ادامه داد.

در دادگاه

پدر و مادر با ناتوانی فکری به توجه از خدمات اجتماعی در نرخ بالا و معمولا به دلیل عوامل مربوط به فقر و ضعف و انزوای اجتماعی.

برای مثال آنها را تشکیل می دهند تقریبا 10 ٪ از تمام مسائل مراقبت در نیو ساوت ولز در دادگاه کودکان. در سطح بین المللی تا 60 درصد از کودکان در حال حذف از یک پدر و مادر با ناتوانی فکری. والدین غفلت شایع ترین دلیل برای کودک حذف است که این مورد برای بسیاری از خانواده ها در فقر زندگی می کنند.

چه به ارمغان می آورد این پدر و مادر برای اطلاع از کودک حمایت مسئولان است که به ندرت ناتوانی فکری به تنهایی. معمولا دیگر ترکیب عوامل خشونت, انزوای اجتماعی, منابع محدود و یا عوارض جانبی تجارب دوران کودکی.

یک بار در سیستم های پدر و مادر ناتوانی تمایل به تبدیل شدن به تمرکز و نگرانی است. وجود اعتماد در ارزیابی که ضریب هوشی برابر با ظرفیت پدر و مادر با وجود بهترین شواهد بر خلاف. این پدر و مادر دیده می شود به عنوان یک خطر به کودک خود را توسعه اما مطالعات نشان می دهد آنها در واقع تجربه عادی احساس عشق و ارتباط نسبت به پدر و مادر خود را.

تحقیقات ما نشان می دهد که پدر و مادر با ناتوانی فکری احساس آنها در حال ساخته شده به پرش از طریق نامرئی پرتال تخصصی اولی با حفاظت از کودکان کارگران عدم انتظارات خود را روشن.

یکی از والدین به ما گفت:

زمانی که آنها می آیند به خانه ما, ما احساس می کنیم در حال انجام کارهایی است که در اشتباه هستند. ما خیلی اشتباه.

همه گیر باعث کاهش حمایت پدر و مادر

در حالی که COVID-19 همه گیر است که بر تمام خانواده های استرالیا, برخی از خدمات برای خانواده های آسیب پذیر را محدود کرده اند عملیات خود را برای به حداقل رساندن گسترش ویروس. برای مثال برخی از آنها ارائه تصویری چت به جای صفحه اصلی بازدید ها در طول بحران.

اثرات خود-جداسازی و فیزیکی فاصله خواهد مرکب مشکلات موجود برای مادران با ناتوانی فکری و فرزندان خود را که در معرض خطر عدم دریافت کمک آنها نیاز دارند.

این خانواده ها در حال از دست دادن دسترسی به مهم آموزشی و پشتیبانی از خانواده در این زمان بحرانی. آنها نیز به احتمال زیاد تحت تاثیر تغییرات به ارائه خدمات معلولین در طول COVID-19 بحران است.

ملی بیمه از کار افتادگی طرح (NDIS) در حال حاضر به رسمیت می شناسد پدر و مادر به عنوان یک پشتیبانی نیاز دارید. اما پیچیده وجود دارد شرایط لازم که در ارزیابی عملکرد فردی و ممکن است از دست و یا به حداقل رساندن تاثیر می گویند مسکن بی ثباتی و فقدان حمایت اجتماعی در فرزند پروری ظرفیت.

این بیماری همه گیر در حال ایجاد چالش ها و قرار دادن محدودیت در ارائه مبتنی بر جامعه و در صفحه اصلی از کار افتادگی و خدمات. NDIS شرکت کنندگان خواسته شده است که به ارزیابی آنچه که خدمات آنها “نمی توانید بدون زندگی می کنند”.


ادامه مطلب: چرا مردان بیشتر می میرند از coronavirus از زنان است ؟


به عنوان خدمات محوری به هدف قرار دادن گروههای در معرض خطر مانند کسانی که نیاز به کمک با مراقبت از خود و در درجه اول تبدیل متمرکز مرتبط با سلامت نیازهای پشتیبانی برای مادران کم توان ذهنی هستند در خطر کاهش می یابد.

ما نیاز به حفاظت از این خانواده ها که مراقب اولیه است که یک مادر با ناتوانی فکری. اگر ما موفق به انجام این کار ما به احتمال زیاد برای دیدن سنبله در بروز کودک حذف – چیزی است که نسل به زخم التیام یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو