‘مومیایی است که در بهشت’: شوهر N. S. تیراندازی قربانی می دهد عاطفی مصاحبه

تورنتو — در هفته قبل از او از زندگی در کنار یک جاده در طول داد و بیداد مرگبار در نوا اسکوشیا, کریستن Beaton برای مبارزه بود بیشتر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در COVID-19 بیماری همه گیر.

یک روز قبل از این حمله که در سمت چپ حداقل 18 کشته Beaton ارسال شده در یک عکاسی از خود در Facebook پوشیدن فولاد ماسک و عینک ایمنی تماس برای سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای انجام همان.

در حال حاضر او قول داده است به حمل در او مبارزه کنند.

“او در زمان که تصویر تلاش برای بدست آوردن صدای او وجود دارد” نیک Beaton گفت: CTV News’ رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme در روز سه شنبه.

“او اینجا نیست و ما می توانیم چیزی در مورد آن, اما از اینجا این هدف من به مطمئن شوید که هیچ خط مقدم کارگر به رفتن را از طریق آنچه او را از طریق رفت به صورت روزانه است.”

کریستن Beaton که ادامه مراقبت دستیار با ویکتوریا منظور از پرستاران (فون) دریافت دو واحد-استفاده از ماسک های جراحی یک روز نیک Beaton, گفت:, و اضافه کرد که او با ارائه یک N95 ماسک که به رسمیت شناخته شده به عنوان استاندارد بالا برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. در هفته های اخیر نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است تلاش برای گسترش تولید و تهیه PPE برای کارگران خط مقدم.

در طول مصاحبه خود نیک Beaton التماس نخست وزیر به ارائه بیشتر PPE برای این کشور مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

خواسته دقیقه بعد در نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس ترودو در پاسخ به Beaton درخواست.

“به نیک و به همه خانواده رفتن را از طریق یک قلب غم انگیز از دست دادن در حال حاضر به دنبال پاسخ به دنبال دلایل به دنبال حمایت از ما وجود دارد برای شما و ما خواهد بود برای شما وجود دارد,” او گفت:. “مانند بسیاری از مردم در سراسر کشور است که نگران هستند در مورد آنچه در آینده روز به ارمغان بیاورد ما کارگران خط مقدم شده اند نگران در دسترس بودن از PPE.”

ترودو اذعان کرد که بسیاری از کارگران “تلاش برای کشش” تجهیزات حفاظت فردی برای تا زمانی که ممکن است و گفت که دولت حمایت کرده درخواست از استان برای بیشتر لوازم.

“استان های مختلف هستند خود را مدیریت انبارهای متفاوت است. دولت فدرال وجود دارد به حمایت از استانهای در درخواست های خود را و لباس تا این نقطه و فراتر از این نقطه شده اند قادر به پاسخ به درخواست های خاص که در استان ساخته شده اند,” او گفت:.

“در همان زمان ما مبارزه شده است در بسیار رقابتی بین المللی محیط زیست که در آن هر کس به دنبال PPE به همین دلیل است که ما ساخته شده سرمایه گذاری های قابل توجهی در ظرفیت داخلی به این نوع از تجهیزات است که برای کمک به نگه داشتن خط مقدم بهداشت ایمن در سراسر کشور است.”

Jo-Anne Poirier, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ویکتوریا منظور از پرستاران این سازمان است که با کریستن Beaton شد گفت LaFlamme در روز سه شنبه است که او تا به حال “چند مکالمات” با نیک. او اذعان کرد که منابع محدود در دسترس است در طول بیماری همه گیر.

“وضعیت … در سراسر کانادا و سراسر جهان است که وجود دارد بسیار محدود عرضه اما ما شده مطابق تمام همراه با استانداردهای بهداشت عمومی و دستورالعمل” Poirier گفت.

“دیگر چیزی که ما گفته ایم برای اطمینان بخشیدن به کارکنان این است که اگر آنها را به یک خانه که در آن آنها احساس نمی کنند که آنها را مناسب PPE که آنها را به تماس های خود را مدیریت و ارسال میکنیم شخص دیگری و یا ما را منحرف کرده و آنها را به انجام کاری دیگری که در آن آنها را امن احساس. ایمنی نگرانی اصلی ما برای ما خط مقدم کارکنان.”

وزیر بهداشت Patty Hajdu خطاب به مصاحبه روز سه شنبه گفت که دولت فدرال شده است و حمایت از استان ها و مناطق برای تهیه تجهیزات.

“بدیهی است که قلب من با آقای Beaton در این زمان وحشتناک از دست دادن” او گفت:. “من می گویم به آقای Beaton است که همه ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما به طوری که وجود ندارد داستان از مردم که مجبور به استفاده مجدد از ماسک است.”

نیک Beaton گفت که در مدت کوتاهی قبل از درگذشت همسرش زن و شوهر به حال شنیده در مورد داد و بیداد می افتد چند کیلومتری در Portapique, N. S.

“من و کریستن گذاشته در بستر شب قبل از و او را تماشا می کردند در Portapique حاکم ترور بر مردم,” او گفت:.

“ما از خواب بیدار شدم (یکشنبه) صبح و ما فقط فرض آن بود.”

که صبح کریستن بود در راه خود را به خانه از “یکی از مورد علاقه مشتریان” Beaton گفت. “اگر من تا به حال شناخته شده او در دست من می خواهم که اجازه نمی دهد به جهنم همسر من خانه را ترک که در آن روز.”

تحقیقات گسترده ای در جریان است که خانواده ها به دنبال پاسخ به بسیاری از سوالات زیر ساعت-طولانی داد و بیداد. در میان پرسش این است که چرا این استان هشدار اضطراری سیستم است که کار برای COVID-19-مربوط به پیام نیست در این مورد. RCMP به جای آن تصمیم گرفتند به استفاده از توییتر بیش از این دوره از تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

“من نمی با استفاده از توییتر و من نمی دانم هر کسی که با استفاده از توییتر,” او گفت: CTV News. “این فرد مسلح (بود) رفتن در اطراف… سوزاندن خانه و زندگی و… وجود دارد بدون اخطار. همه با این فرض است که آن را مراقبت از گرفته شده در Portapique.”

در برخی از نقطه بعد از ترک خانه خود که صبح نیک Beaton آموخته پلیس هنوز در تعقیب تیرانداز. او گفت: اخبار CTV که او به او صحبت کرد در این گوشی فقط چند دقیقه قبل از زندگی او گرفته شد و او معتقد است که به او بگویید که در آن مظنون گذشته دیده می شد. در آن زمان او نمی دانست که تیرانداز شد نما به عنوان یک RCMP افسر. او با ارسال یک عکس از این گمان می برند که تا به حال شده است به اشتراک گذاشته آنلاین و به او هشدار داد که اگر او را دیدم یک خودرو مشکوک و یا کسی که اولین بار به اجتناب از آنها و رانندگی نگه دارید.

“او هرگز خواندن من متن پیام” او گفت:.

کریستن Beaton کشته شد Wortman بود که بعد از کشته شدن توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در شمال هالیفاکس.

او جان سالم به در برد توسط شوهرش و سه-سال-پسر داخ. در طول مصاحبه خود نیک Beaton گفت: همسر خود را باردار بود با یک کودک. آنها برنامه ریزی شده بود به خانواده خود بگویید در مورد بارداری در این هفته در حالی که او تا به حال برخی از زمان کار می کنند.

“پسر ما Daxton شد رفتن به پوشیدن یک پیراهن و اجازه دهید همه بدانند” او گفت:.

به جای مادر این پسر متوجه شدند که مادر خود را نمی تواند به خانه.

نیک Beaton گفت که او منتظر برای پسر خود را بپرسید قبل از او به او گفت. پدر و مادر اغلب به صرف زمان خود را به دلیل کریستن برنامه کار پس از غیبت او ممکن است عادی به نظر می رسید به داخ ، هنگامی که پسر در نهایت خواسته به او گفته بود که مادر او “در بهشت” با دیگر اعضای خانواده.

“من از دست دادن را نمی توان جایگزین,” او گفت:.

“من می خواهم (کانادایی) را می دانید و من می خواهم پسرم را به می دانم که برای تمام عمر خود را که او را دوست داشت بیشتر از من کسی را دوست دارم هر چیزی… شگفت آور,, مادر,,, همسر شگفت انگیز. من نمی دانستم چه خوب من تا به حال آن چه او در میان کار این ساعت استرس از COVID مراقبت در مورد مشتریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru