های متعدد بازدید کنندگان به ونکوور باشگاه تست مثبت برای COVID-19

ونکوور — ونکوور باشگاه بسته است و اقتدار بهداشت محلی هشدار داد که ممکن است پس از چند نفر که برای بازدید از سالن این هفته آزمایش مثبت برای COVID-19.

ونکوور ساحلی بهداشت هشدار داده است هر کسی که بازدید Brandi عجیب و غریب نشان می دهد سالن در Hornby خیابان در مرکز شهر ونکوور در شب از ژوئن 21, 22, 23 و 24 که آنها ممکن است در معرض به کوروناویروس.

هر کسی که با حضور در این باشگاه بین 9 بعد از ظهر و ساعت 3 صبح در هر یک از کسانی که شب ها از جمله ساعت بین نیمه شب تا ساعت 3 صبح در 25 ژوئن خواسته است برای نظارت بر خود را برای COVID-19 علائم برای 14 روز.

توجه در وب سایت باشگاه نشان می دهد که این بسته به آدرس “نگرانی” از VCH.

سازمان بهداشت می گوید چند نفر که تست مثبت برای COVID-19 با حضور برندی است در تاریخ ذکر شده است. VCH نمی گویند که آیا افرادی که آزمایش مثبت اعتقاد به قرارداد این ویروس در باشگاه.

ونکوور ساحلی بهداشت می گوید هیچ خطر به کسی حضور برندی است خارج از تاریخ و زمان مشخص شده و وجود دارد هیچ خطر مداوم به جامعه است.

علائم COVID-19 ممکن است شامل از دست دادن بویایی و خستگی و از دست دادن اشتها و تب و سرفه و ضعف آبریزش بینی گلو درد, تهوع, استفراغ و اسهال سازمان بهداشت گفت.

افرادی که با حضور در این مرکز در طول ساعات تعیین شده لازم نیست به خود منزوی کردن و یا تغییر روال زندگی روزانه خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها سالم باقی می ماند و فراموش نمی کند و علائم ونکوور ساحلی بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

هر کسی که توسعه هر یک از علائم COVID-19 باید بلافاصله خود جدا و به دنبال تست.

در یک ایمیل یک سخنگوی WorkSafeBC گفت: CTV News ونکوور وجود ندارد COVID-19 بازگشایی دستورالعمل های خاص برای امکانات ویژگی های عجیب و غریب, رقصنده اما پروتکل برای هر دو هنرهای نمایشی کسب و کار و رستوران ها اعمال می شود.

همه کسب و کار مورد نیاز برای توسعه یک COVID-19 ایمنی طرح به عنوان بخشی از استان را بازگشایی استراتژی سخنگوی گفت.

“این COVID-19 طرح ایمنی توصیه کارفرمایان که فاصله فیزیکی همراه با تمیز کردن مناسب و شیوه های بهداشت یکی از کلید کنترل اقدامات برای کاهش خطر انتقال,” او گفت:. “کارفرمایان خواهد بنابراین نیاز به تعیین چه نوع سرگرمی می تواند ارائه شده و تعداد مناسب از نوازندگان که این محل می تواند در خود جای دهد در حالی که حفظ فاصله فیزیکی.”

اخبار CTV در تماس است Brandi عجیب و غریب نشان می دهد سالن برای نظر. این داستان به روز خواهد شد در صورتی که پاسخ دریافت کرده است.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور جن St. Denis