هالیفاکس — جزئیات جدید در حال ظهور در مورد هرج و مرج که در گرفت که پلیس در روستایی نوا اسکوشیا تلاش برای دستگیری یک قاتل مبدل به عنوان یک RCMP افسر — و اولین پاسخ دهندگان تلاش برای کمک به سرعت در حال رشد لیست قربانیان.

جستجو برای مظنون کشیده از اواخر شنبه شب تا یکشنبه صبح هنگام مرگ و میر افزایش به 22 به عنوان مسلح طفره رفت پلیس رانندگی در یک ماشین یکسان به یک RCMP رزمناو.

های صوتی ضبط شده از اولین پاسخ دهندگان برقراری ارتباط دو طرفه رادیو ارائه یک نگاه اجمالی از کوره در رفته خود را تلاش برای کمک به اولین قربانیان پیدا شنبه در 10:40 p. m. در میان سوختن خانه در روستای Portapique, N. S.

در یکی از فیلم های ضبط شده ذخیره شده در Broadcastify سایت اولین پاسخ دهندگان اعزام به صحنه در امتداد بزرگراه 2 بگویید توزیع کننده آنها می توانید ببینید چیزی سوزاندن در فاصله.

“من از دیدن بزرگ شعله های آتش و دود از آن ما می گوید:” یک دقیقه قبل از اعزام می گوید پلیس کشف یک گلوله قربانی در Portapique جاده ساحلی.

در عرض 20 دقیقه بعد میزان قتل عام می آید به تمرکز شدید پلیس تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر آمبولانس — دو بار.

“وجود دارد احتمالا می تواند دیگر قربانیان پایین با صحنه اما پلیس به آرامی در آوردن مردم از” paramedic می گوید در یک ثابت و حتی لحن صحبت می کند که از آموزش های خود را.

سپس با سرعت از سخنان خود تسریع.

“وجود دارد یک فرد پایین وجود دارد با یک تفنگ,” او می گوید.

“آنها هنوز هم به دنبال او. بیمار ما رو شات توسط او. او فقط در پایین وجود دارد رعایت آتش چک کردن آتش. بنابراین وجود دارد می تواند بیماران دیگر در اطراف آتش است که می تواند رفته اما ما مطمئن هستیم.”

او نشان می دهد وجود دارد سردرگمی در تاریکی به عنوان پلیس در جستجوی قاتل.

“این بسیار مبهم و آنچه در پایین وجود دارد اما وجود دارد برای اطمینان متعدد بیماران به پایین وجود دارد,” او می گوید.

11:20 p. m. به اولین پاسخ دهندگان هنوز هم مطمئن نیستید از آنچه در جریان است.

“آیا ما می دانیم که اگر آنها گرفتار ضارب?” یکی می پرسد بیش از رادیو.

توزیع کننده پاسخ می دهد: “نه برای مطمئن شوید که آنها در حال آوردن قربانیان را که از تقاطع واقعی ، اما آنها نمی دانند که اگر آنها او را گرفتار. من نمی دانم.”

این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از مردم کشته شدند همراه Portapique جاده ساحلی که شامل بسیاری از فصلی و دائمی خانه همراه منظره ساحل شمالی Cobequid بای.

پلیس تایید شنبه که متهم موفق به فرار از محیط آنها تا به حال راه اندازی در سراسر منطقه روستایی, اما آنها درک نمی کنند او رفته بود تا برخی از زمان بین 7 صبح و ساعت 8 صبح روز یکشنبه هنگامی که یک شاهد نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد جعلی ماشین پلیس.

در 8:02 صبح پلیس با صدور یک هشدار در توییتر گفت: آنها به دنبال یک تیرانداز فعال در Portapique منطقه است.

بیش از 12 ساعت دوره 51 ساله گابریل Wortman از هالیفاکس 22 نفر کشته شدند-برخی او می دانست که دیگران او به طور تصادفی به عنوان او فرار کرد.

قربانیان خود را شامل یک RCMP افسر دو پرستار و دو اصلاح افسران یک خانواده از سه معلم و برخی از همسایگان خود در Portapique.

به شدت مسلح RCMP ماموران به ضرب گلوله او را در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. حدود 90 کیلومتری جنوب Portapique در حدود 11:30 صبح روز یکشنبه.

انگیزه برای slayings همچنان نامشخص است.

در ضمن Nova Scotia پلیس ناظر در حال بررسی است که چرا دو RCMP ماموران شروع به تیراندازی در یک سالن آتش در صبح روز یکشنبه حتی اگر مشکوک نیست در نظر گرفته شده که در مجاورت.

پت کوران مدیر موقت از حادثه جدی تیم پاسخ گفت: ماموران شلیک سلاح های خود را در حدود 10:30 صبح در Onslow-Belmont آتش سالن در نزدیکی ترورو.

آتش هال حدود نیم ساعت رانندگی از Portapique.

این Onslow بلمونت آتش نشانی ارسال یک پیام Facebook گفت: ساختمان مورد استفاده قرار گرفت به عنوان پناهگاه برای آسمان از سراسر Portapique جاده ساحلی آن حلیم توسط گلوله در صبح روز یکشنبه.

از Facebook پست است که پس از حذف شده است می گوید: تیراندازی باعث خسارت قابل توجهی به آتش هال اما هیچ کس مجروح شد. این تیپ که کاهش یافته است یک درخواست برای نظر تایید در Facebook که ارسال شد به معنای روشن یکشنبه وقایع و سوخت “تئوری های توطئه” درباره تیرانداز.

پلیس می گوید تحقیقات مربوط به قتل پیچیده است به دلیل وجود دارد 16 صحنه های جرم و جنایت گسترش بیش کشش شمالی, Nova Scotia. در مجموع از پنج سازه بودند آتش هر چند توالی دقیق از وقایع نامشخص باقی مانده است.

پلیس گفت: این مرد به تنهایی عمل کرده طی خشونت داد و بیداد, اما محققان گفت: آنها در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا هر کسی به کمک او قبل از تیراندازی آغاز شد.

– با فایل های از هالی مکنزی-ساتر و Adina Bresge

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 23 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im