مبارک را “فرعون” سرنگون شده توسط بهار عربی می میرد 91

داستان او شد مصر داستان برای 30 سال آینده تا در نهایت مردم را متوجه آنها می تواند نوشتن آن خود را در 2011 بهار عربی به انقلاب که سپرده او به تاریخ است.

یک unremarked معاون رئیس جمهور به انور سادات, او در یک عکاسی در اضطراب روز از سال 1981 پس از سادات بود به ضرب گلوله کشته پایین در کنار او در یک رژه نظامی. کمی فکر کردم او می گذشته است.

در عین حال به آرامی زنده ماندن تلاش در زندگی خود او “فرعون” ریاست بیش از چند دهه از رکود و ظلم و ستم و ارائه خود مردم انتخاب مبارک و یا ضرب وشتم.

بسیاری معتقد بودند او نه فقط در مصر است. ما دولت های باران او – و بزرگترین ارتش خاورمیانه – با میلیاردها دلار در قدردانی برای وفاداری خود را به سادات را جنگ سرد سوئیچ از بیعت و صلح با اسرائیل است.

اما از آن بود که مبارزات خود را با اسلام گرایان – که با کشتن سادات دست قدرت به طور تصادفی به یک مرد که می صرف 30 سال سرکوب آنها – که تعریف خود را از سیاست است.

هنوز به این پرسش که چگونه مصریان باید اداره می شود در آینده او تا به حال هرگز یک پاسخ فراتر از “مبارک” و همیشه حاضر به نشان می دهد یک جانشین. واشنگتن انتظار می رود او را به تقلب در انتخابات تا او فوت کرد زمانی که پسرش جمال را ممکن است بیش از.

“هیچ کس تصور است که ما می توانید با فشار یک دکمه و آزادی خواهد رسید. در غیر این صورت این امر کشور را به هرج و مرج و است که می تواند یک خطر برای مردم” مبارک یک بار گفت.

مبارک درگذشت سالخورده 91 در روز سه شنبه تحت عمل جراحی تلویزیون دولتی گفت.

آغاز فروتن

مبارک بود 24 ساله خلبان نیروی هوایی که به ارتش سرنگون شاه فاروق در سال 1952.

پسر یک کارمند دولت او متولد شد محمد حسنی ال سید مبارک در دلتای نیل روستای کفر Musailha در 4 مه سال 1928 زمانی که در مصر بود و هنوز هم به شدت تحت نظارت بریتانیا که کنترل کانال سوئز.

اطلاعات از دوران اولیه زندگی خود را ناقص هستند. او واجد شرایط به عنوان یک خلبان در سال 1950 و صرف بیش از دو سال در اتحاد جماهیر شوروی یک دهه بعد آموزش به پرواز بمب افکن است.

هنگامی که مقدار نیروی هوایی محو شد توسط جنگنده های اسرائیلی در شش روز جنگ سال 1967 او ساخته شده بود سر از آکادمی نیروی هوایی متهم به بازسازی نیروی هوایی خود برای ضربه زدن به عقب. به عنوان رئیس نیروی هوایی از سال 1972 او درست است که حمله اسرائیل در سال 1973.

سادات که موفق شد جمال عبدالناصر در سال 1970 دیدم در مبارک وفادار تابع و او را معاون رئیس جمهور در سال 1975.

که خواهد دروغ خالی تحت حکومت مبارک که نگهبانی قدرت او حسد.

به عنوان رئیس جمهور مبارک و فرستاده به ارتش برای سرکوب شورشی در 1980s و همچنین ترمیم روابط با کشورهای عربی پس از سادات صلح با اسرائیل است. در سال 1989 مصر مجدد به اتحادیه عرب که به نقل مکان دفتر مرکزی آن بازگشت به قاهره.

پول آمریکا ساخته شده است که مصر هرگز منحرف از یک سلاح طول مدنیت سوی دولت یهودی و مبارک برگزار میانجی بین اسرائیل و فلسطینی ها را در سال.

خود را از سیاست های تحریک بسیاری در خاورمیانه است. پس از اسلامگرایان حماس در زمان کنترل نوار غزه در مجاورت مصر در سال 2007 مبارک حمایت اسرائیل محاصره این سرزمین است.

خشونت اسلامگرایان در خانه از جمله حمله به سایت های گردشگری و دریای سرخ در ساحل باقی مانده توجیهی برای پلیس و دولت است. در سال 1995 مبارک جان سالم به در یکی از چندین سوء قصد در هنگام اسلامی ناشناس در ماشین خود را در طول سفر خود به اتیوپی.

اقتصاد دستوری از مد افتاده تحت عربی سوسیالیستی ناصر عقب مانده کشورهای مصر هنگامی که در مقایسه با مانند ترکیه یا کره جنوبی. مصر با جمعیت تقریبا دو برابر شده تحت حکومت مبارک اما بسیاری باقی مانده است فرو رفته در اعماق فقر است.

یک جهش رشد نهایی خود را در دهه سوخت توسط اصلاحات بازار نظارت توسط پسر او جمال ساخته شده برخی از غنی اما فساد تضمین ثروت گیر به نخبگان در اطراف رئیس دولت نظامی و کسانی که نفع ملی حزب دموکرات (حزب دموکراتیک ملی).

سیاسی وجود دارد صحبت از اصلاحات حداقل نه زمانی که رئیس جمهور سابق آمریکا جورج دبلیو بوش بود هل دادن ایده. پس از برنده شدن در یک سری از تک نامزد پرسی که ارائه پایه و اساس قانونی خود حکومت مبارک توافق به مسابقه انتخابات ریاست جمهوری در سال 2005. اما شکست Ayman Nour, لیبرال وکیل که جرأت به چالش کشیدن او را شد جای تعجب ندارد.

انقلاب

توسط 2010 NDP احساس اعتماد به نفس کافی از آن مصونیت از مجازات به ادعای 90 درصد از کرسی ها در انتخابات پارلمانی که دیدم اخوان المسلمین حذف از قوه مقننه است.

منجر به خشم عمومی ممکن است فروکش کرده, به عنوان آن را به حال قبل از آن را به حال نشده است به صورت ناگهانی موفقیت قیام در تونس فقط چند هفته بعد از آن نیز باعث اعتراض مصر حاکم است.

در ابتدا مبارک به زمین کوچک به صدها نفر از هزاران نفر از تظاهرکنندگان در میدان تحریر قاهره, آرامش با تردید در پایتخت های غربی برای کاهش سست متحد.

تنها زمانی که خود را ژنرال شروع به صحرا او ترس خود امتیازات ممکن جاروب دور و آمریکایی طرفه با محبوب را او خرد شدن در ابتدا اصرار او را بازنشسته تنها بعد اما در نهایت پرواز به دریای سرخ عقب نشینی است.

“مصر و نخواهم بود جدا تا زمانی که من هستم مدفون در خاک” او گفت:. او دستگیر شد و دو ماه بعد.

محاکمه آغاز شد و در اوت 2011, دید از مبارک در دادگاه قفس فریبنده بینندگان.

On Jun 2, 2012, فقط قبل از نامزد اخوان, محمد مرسی برنده انتخابات ریاست جمهوری مبارک بود گذشت توطئه برای قتل معترضان فرستاده شده به قاهره تورا زندان هر چند گاهی اوقات منتقل هوشمند معادی بیمارستان نظامی نزدیک با توجه به ادعای عدم سلامت.

زندان زمان کوتاه خواهد بود اما به عنوان یکی دیگر از نظامی عبدالفتاح السیسی, سرنگونی محمد مرسی در سال بعد.

به عنوان Sisi راه اندازی یک سرکوب اخوان که منتقدان گفته بود شدید تر از هر چیزی تحت حکومت مبارک در برابر دادگاه رئيس جمهور سابق کاهش یافته بود در سال 2014.

سه سال بعد پس از درخواست تجدید نظر توسط دادستان مصر بالا دادگاه تجدید نظر تبرئه او اجازه می دهد او را به بازگشت به خانه مجلل قاهره محله Heliopolis نه چندان دور از کاخ ریاست جمهوری او را اشغال کرده بودند برای نزدیک به سه دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im