مبارک: مردی که ساخته شده بر روی استعداد خود را برای ارتقاء خود در حالی که خفقان مخالفت

21 gun salute اخراج در شرق قاهره در طول دفن اواخر رئیس جمهور حسنی مبارک شد ظریف پایان دادن به زندگی یک مرد با مشغول ساختن خود تصویر و شخصیت فرقه است.

در کتاب عربی اسپیلت من تأکید چگونه مبارک بود مشتاق به ساخت شهرت خود را به عنوان یک نجیب زاده رئیس جمهور محبوب با مردم و احترام رهبران جهان بیش از.

تمایل خود را به صورت هوشمند به خوبی ارائه شده و همیشه دوست داشتم یک مانع به گفته خود مصر-همسر سوزان. این میل به کمال led مدرن فرعون برای تبدیل شدن به رئیس military aviation academy, زمانی که او هنوز هم در 30s. چند سال بعد او فرمانده نیروی هوایی.

نقش مبارک در جنگ سال 1973 با اسرائیل به رهبری رئیس جمهور انور ال سادات به انتخاب او به عنوان معاون رئیس جمهور. مبارک شد اینچ به دور از سادات زمانی که رئیس جمهور بود به ضرب گلوله توسط افسران ارتش در طول یک رژه در سال 1981. در آن زمان بسیاری از تحلیلگران فکر می کردم او می تواند این کشور را برای یک مدت موقت قبل از اینکه یک رهبر قوی تر می تواند بر.

در عوض, مبارک شد طولانی ترین خدمت رئیس جمهور مصر ماندن تقریبا 30 سال در قدرت است. او جان سالم به در با ساختن استعدادهای خود را برای ارتقاء خود در حالی که کنترل یا سرکوب مخالفان سیاسی. حتی قوی ترین منتقدان باید اشاره کرد که آن را در زمان برخی از مهارت به مرگ “طبیعی مرگ طبیعی” در حالی که دیگر رئیس جمهور; محمد Naguib, جمال عبدالناصر, Sadat و محمد مرسی درگذشت در بحث از شرایط.

تحقیقات من روی مبارک شخصیت 2015 یافت که طولانی باقی ماندن در قدرت تاسیس شد و پس از ساخت یک شخصیت فرقه است. استاد سیاست در دانشگاه شرق آنجلیا جان خیابان استدلال کرد که سیاستمداران و افراد معروف به اشتراک گذاری یک هویت مشترک. برای موفقیت در سمت جدید جهانی, افراد مشهور, فرهنگ, سیاستمداران – بسیار شبیه به افراد مشهور – باید به تکیه بر خود ارتقاء تبلیغات هدف قرار دادن و نام تجاری.

با توجه به خیابان سیاست مدرن تبدیل شده است بیشتر از ماده بازاریابی از علم – به چالش کشیدن مفاهیم بازاریابی سنتی و کلاسیک و رهبری سیاسی. مبارک و موفق به انجام این کار بسیار خوبی است.

تصویر-ساخت

مبارک استخدام یک روزنامه نگار, Makram محمد احمد, برای نوشتن سخنرانی های خود را. او بسیار مشتاق به پوشش گسترده ای در رسانه ها برای تمام فعالیت های خود را. او همچنین حمایت سالانه عجیب موزیکال به مناسبت گرامیداشت روز 6 اکتبر سال 1973 جنگ ریختن ستایش در بسیاری از خوانندگان که انجام شده برای او و کسی که sang آهنگ ها در نام خود را.

تبلیغات یکی از ابزارهای اصلی در ایجاد تصویر خود را و گسترده شستشوی مغزی توده ها میشکافد بازگشت به روانشناس فرانسوی گوستاو لو بن را مفهوم روانشناسی توده ها.

هنگامی که او آمد به اتاق مبارک وعده داده شده به دفاع از دموکراسی در مصر است. این سیستم سیاسی او به تصویب رسید و در عمل استبدادی و بسیار محدود است. جهانی حقوق مانند آزادی بیان و آزادی اجتماعات بودند زیر پا گذاشته مى شود.

یک سیستم استبدادی است که بر اساس یک شخصیت قوی فرقه است.

بین المللی خود را تصویر مهم بود به مبارک.

او با صدای پیشرو در اسرائیل و فلسطینی ترویج به شدت با این ایده از یک راه حل دو کشور. در سال 1989 مبارک تصویر داده شد افزایش عمده زمانی که او مطرح مصری پرچم تابا رفت و آمد مکرر است که اسرائیل نگه داشته و تحت قدرت خود حتی پس از کمپ دیوید. هنگامی که عقب نشینی کامل اسرائیل از سینا آن اصرار داشت که تابا که مرزهای اسرائیل به بندر ایلات بود و بخشی از مصر و نگه داشتن آن را تحت اسرائیل قدرت در تضاد نیست این کمپ دیوید مصر-اسرائیل پیمان صلح. داوری حاکم در سپتامبر 1988 ثابت کرد که اسرائیل اشتباه بود.

لحظه ای دیگر بین المللی موردتوجه برای مبارک بود که صدام حسین در حمله به کویت. مصریان مبارزه در کنار آمریکایی ها به منظور تسهیل در کویت “آزادی” و متعاقب آن حمله به عراق. در پشت این مبارک و موفق به بازگشت به اتحادیه عرب در مقر به قاهره پس از 10 سال از تحریم پس از کمپ دیوید توافق صلح با اسرائیل در سال 1978.

پشت در خانه مبارک را کمتر هست. ارتباط خود را با مخالفان پیوسته بدتر رسیدن آن به پایین ترین سطح خود در سال 2010 زمانی که او تصمیم به حذف تمام مخالفان از پارلمان. اورژانس قوانین در اثر بودند برای تقریبا سه دهه حکومت خود را. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, مبارک بود, نظافت پسرش جمال به موفقیت او به عنوان یک رئیس جمهور. این تلاش بودند در سکوت مخالف توسط ارتش اما آنها تا به حال شانس به آنها می گویند در طول قیام ژانویه 2011 زمانی که آنها حاضر به حمایت از مبارک بیش از تظاهرکنندگان.

افسران اسکورت پرچم-بخور تابوت رئیس جمهور سابق مصر حسنی مبارک. EFE-سازمان حفاظت محیط زیست/خالد Elfiqi

هنگامی که آن را به اخوان المسلمین مصر مبارک اجازه این سازمان در یک سطح از آزادی برای فعالیت. او اجازه داد آن را به رشد و کنترل دانشجویی و اتحادیه های کارگری و بسیاری از سازمان های حرفه ای – از جمله کسانی که برای پزشکان و مهندسین و معلمان و ایجاد ثروت خود را. اما رژیم او ساخته شده مطمئن شوید که آن را همیشه تحت کنترل است.

نظامی

این واقعیت است که مبارک تشییع جنازه نظامی با پر افتخاری بود که با حضور رئیس جمهور مصر و رئیس سابق فیلد مارشال عبد فتاح el Sisi را حفظ خواهد آینده مصر نسل در سردرگمی مطلق برای سال آمده است. این بود که رئیس جمهور سوار که میلیون ها مصری به خیابان آمدند تا به مدت 18 روز در ماه ژانویه و فوریه 2011, التماس او را به ایستادگی کردن چهره عدالت و حتی در صورت اجرای?

چه شد احساسات هزاران نفر از مصری خانواده هایی که از دست یک دوست یا یک عضو خانواده زندگی با یک آسیب یا که شکنجه در آن “انقلاب”? بسیاری هنوز شنیده می شود یک جواب در مورد چه کسی کشته و یا مجروح عزیزان خود.

بسیار رسمی و کامل تشییع جنازه نظامی برگزار شد یک جامد حقیقت; کسانی که مردان نظامی در مصر بدون توجه به آنچه آنها انجام میدهند برگزار شد در هیبت. نظامی است که هنوز هم در اتهام به آن شده است برای 70 سال گذشته. تصویر از تشییع جنازه شد تصویر از نظامی و هر دو مرده بدن مبارک او در تابوت و زنده بدن از عبد فتاح el Sisi بود که زیر تابوت رشد از همان ریشه: “نهاد نظامی” است که حاکم مصر برای چند دهه.


ادامه مطلب: که در آینده برای مصر اخوان المسلمین پس از مرگ محمد مرسی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im