نمایندگان مجلس برای تشکیل مجلس عوام انگلیس روز شنبه به تصویب کمک های دانشجویی اقدامات

OTTAWA — مجلس عوام است که به یاد می آورد در چهار شنبه را به مطالعه و بحث و به احتمال زیاد تصویب دولت فدرال وعده داده شده مجموعه ای از اقدامات با هدف کمک به دانش آموزان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت خانه رهبر پابلو رودریگز نوشته شده به مجلس عوام سخنران آنتونی روتا درخواست رسمی خانه به یاد بیاورید از طرف نخست وزیر جاستین ترودو.

“کاناداییها همچنان به زندگی از طریق یک وضعیت بی سابقه ای است که نیاز به اضافی اقدام سریع” او نوشت: در این نامه درخواست فوری به یاد بیاورید از نمایندگان مجلس.

لایحه جدید—مجموعه ای به قطعه سوم از قوانین اضطراری پس از همه گیر آغاز شد— با عنوان “قانون احترام به کانادا اورژانس دانشجو مزایای.” اشتغال وزیر کارلا Qualtrough حمایت از این لایحه.

کسری از نمایندگان مجلس متناسب با هر کدام را در جدول رده بندی در حال حاضر مجموعه ای برای ملاقات حضوری در غرب بلوک در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از ویژه همه حزب کمیته COVID-19. آنها حل خواهد شد به رسمی برگزاری مجلس برای تصویب این قانون پس از آن.

آن را تا حد زیادی فنی اما این تغییرات در قوانین و ساختار به عنوان مجلس عوام باید در جلسه به تصویب قانون — آن را نمی تواند انجام شود از طریق این کمیته به تنهایی.

در هفته گذشته اکثر احزاب تا به حال تعلیق جلسه تا مارس 25 و برگزاری جلسات آینده از طریق کمیته ویژه از طریق ترکیبی از فرد و جلسات مجازی. اولین جلسه مجازی برنامه ریزی شده است برای سه شنبه.

ترودو گفت شنبه که مذاکرات ادامه با احزاب مخالف در مورد پیشبرد قانون به تصویب این جدید دانشجو-محور اقدامات است.

در آوریل 22, ترودو اعلام کرد که دانش آموزان و فارغ التحصیلان اخیر که دیده خود را از آموزش و پرورش و چشم انداز کار مانع ادامه COVID-19 همه گیر به زودی قادر خواهد بود به ادعای جدید کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند به عنوان بخشی از یک دلار 9 میلیارد دلار بسته جدید اقدامات با هدف کمک به افراد جوان است.

“ما در حال همکاری با دیگر احزاب در قانون به کمک این جریان” او گفت:.

به عنوان بخشی از توافق به شرایط ویژه این جلسات دولت متعهد به ارائه هر گونه آینده قطعه از قوانین اضطراری روز پیش تحت تحریم به احزاب مخالف.

صحبت با خبرنگاران در دوشنبه خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت که خود را حزبی را دریافت کرده است پیش نویس این قانون و بررسی آن پرچم که او تا به برخی از نگرانی های خود را با این برنامه به عنوان پیشنهاد شده است. که شامل اینکه آیا آنها به اندازه کافی انگیزه برای دانش آموزان به کار در تابستان امسال و اینکه آیا وجود دارد گزینه های به اندازه کافی به جفت جوان مردم با شغل مربوط به مهارت های خود را و یا مطالعات.

مجلس عوام دولت تخمین می زند که هر روز در فرد نشسته نیاز به یک حداقل از حدود 55 کارکنان به حمایت نمایندگان مجلس در مناطق از جمله ترجمه رویه و خدمات امنیتی است.

این همچنین بدان معنی است که در حالی که سنا موافقت کرده و به گسترش آن adjournment تا ژوئن 2, اتاق بالایی را به یاد می آورد به تصویب لایحه جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de